Генератор на имена от BG-Mamma

  • 171 151
  • 60
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6 314
Имам удоволствието да ви представя

ГЕНЕРАТОР НА ИМЕНА >>


Чрез Генератора може да търсите имена за момиченца или момченца, както и универсални имена.
Може да търсите имена, започващи или завършващи на определена буквена комбинация.
Например, ако зададете търсене на имена за момиче, започващи с "ма", то системата ще изведе всички имена от вида на Магдалена, Малена, Марина, Мария, Мая и т.н. или пък ако търсите имена, завършващи на "ина", генераторът ще изведе като резултати Ангелина, Аделина, Божина и т.н.

Може директно да прегледате всички имена, започващи с дадена буква, като кликнете върху желаната буква в каталога.

Има и три отделни категории, в които са събрани имена съответно на цветя, животни и птици, библейски имена и имена на български владетели.

Всеки регистриран потребител може да гласува с "Това име ми харесва" и по този начин се оформя класацията Топ имена.

За голяма част от имената е въведена допълнителна информация - значение и кога празнуват имен ден, хората, които носят това име. Достатъчно е да кликнете върху името (ако е активно), за да видите допълнителните данни за него.

А ако искате да предложите име, което не намирате в Генератора, може да използвате бутона Предложи име и да въведете нужната информация. Предложението Ви ще бъде изпратено до администратора за преглед и одобрение преди да бъде публикувано.


Надяваме се тази нова услуга да е полезна за всички вас!  Hug

Последна редакция: пт, 18 авг 2017, 15:16 от AnMary

# 1
  • Мнения: 4 569
Благодаря ти Mammabouquet Подредени са много добре и това със започването с дадена сричка е голямо удобство.

# 2
  • Мнения: 340
A защо няма начин да се гласува и против имена?

# 3
  • Мнения: 399
Топ 10 за 2010:
Адриана
Калина
Йоана
Радка
Нора
Незабравка
Невена
Натали
Мария
Луиза

Другите ок,но Радка и Незабравкааааа...айде,моля!  Crazy

# 4
  • Мнения: 6 314
A защо няма начин да се гласува и против имена?

Не смятам, че е нужно да се гласува против.

Всеки потребител може да гласува еднократно само за дадено име, което му харесва.


Топ 10 за 2010:
Адриана
Калина
Йоана
Радка
Нора
Незабравка
Невена
Натали
Мария
Луиза

Другите ок,но Радка и Незабравкааааа...айде,моля!  Crazy


Класацията е на базата на броя потребители, които са гласували с "Това име ми харесва". В момента не може да се каже, че това е представителна класация, тъй като са прекалено малко все още гласувалите (за Радка са гласували 2-ма, за Незабравка - 1)

# 5
  • Мнения: 399
Mamma,може би беше редно първо да поздравя създателите на генератора  Embarassed Благодаря!   bouquet

Аз вчера прекарах доста време разглеждайки всички букви,гласувах и дори предложих поне 20 имена.Със сигурност и още някой е гласувал за доста от същите имена ,за които дадох вот т.е. съмнявам се да няма поне 10 имена с повече от 1т (точките на Незабравка) ...оф,не знам дали обясних достатъчно ясно какво искам да кажа  Rolling Eyes Дано да няма злоупотреби... Peace

# 6
  • Мнения: 340
A защо няма начин да се гласува и против имена?

Не смятам, че е нужно да се гласува против.

Всеки потребител може да гласува еднократно само за дадено име, което му харесва.

Ок, вие си знаете.  Просто се губи част от информацията така.  Защото има имена, които са доста противоречиви-- имат си голяма група ревностни привърженици, но и не се харесват на голяма група хора, също.  Като Даная, например (сещам се от една съседна тема).  Без отрицателна класация, избиращите няма да знаят кои имена са по-противоречиви.  А това е важно за някои хора.

Както и да е.  Прибавянето на генератора е несъмнено отлична идея, обаче.  Мерси!

# 7
  • Мнения: 4 489
На мен ми харесва. Дано да е в помощ на бъдещите родители. Отивам да си поиграя малко.  Laughing

# 8
  • Мнения: 4
Аз също искам да благодаря за генератора. Дава информация и насока на бъдещи родители.
Аз дори си харесах име за мом4енце (някой ден).    Grinning

# 9
  • Мнения: 2 185
Аз имам проблем с генератора  Rolling Eyes . При никакви обстоятелства не ми позволява да разгледам повече от 5 страници при зададено търсене по някакъв критерий. Например:искам да видя всички имена с буквата А- стигам до 5 страница и край. Виждам, че има още имена (показва, че съм разгледала от 1 до 119 примерно от налични 187 с тази буква, но не мога да продължа), а като натисна стрелката за следваща страница ме изпраща на началната страница ( имената с А започват от начало). Дано да съм го обяснила разбираемо  Crazy .

# 10
  • Мнения: 55
ееееее страшна темичка вече си набелязах няколко именца

# 11
  • Мнения: 399
Аз имам проблем с генератора  Rolling Eyes . При никакви обстоятелства не ми позволява да разгледам повече от 5 страници при зададено търсене по някакъв критерий. Например:искам да видя всички имена с буквата А- стигам до 5 страница и край. Виждам, че има още имена (показва, че съм разгледала от 1 до 119 примерно от налични 187 с тази буква, но не мога да продължа), а като натисна стрелката за следваща страница ме изпраща на началната страница ( имената с А започват от начало). Дано да съм го обяснила разбираемо  Crazy .
Когато са ти показани долу странички от 1 до 5,натисни стрелкичката в дясно(до 5)...и ще ти излязат страничка 6 и нататък.

# 12
  • Мнения: 2 185
Аз имам проблем с генератора  Rolling Eyes . При никакви обстоятелства не ми позволява да разгледам повече от 5 страници при зададено търсене по някакъв критерий. Например:искам да видя всички имена с буквата А- стигам до 5 страница и край. Виждам, че има още имена (показва, че съм разгледала от 1 до 119 примерно от налични 187 с тази буква, но не мога да продължа), а като натисна стрелката за следваща страница ме изпраща на началната страница ( имената с А започват от начало). Дано да съм го обяснила разбираемо  Crazy .
Когато са ти показани долу странички от 1 до 5,натисни стрелкичката в дясно(до 5)...и ще ти излязат страничка 6 и нататък.

Да, сега вече се получава  Grinning . До вчера като натиснех стрелкичките и ме връщаше на 1-ва страница.

# 13
  • Мнения: 139
Галена

Пол: Момиче

Значение: 1. Черен, мургав (вярвало се, че мургавите хора са по-здрави и повече се харесват) 2. От глагола "галя"

Празнува имен ден на 6 май, 10 март

Това име се е харесало на 1 потребителя

Леле, името на мойта бебка значило мургава, а тя си е точно такава, аз си я викам шоколадка smile3521 Абе има си нещо-вярвам вече, че детето си идва с името newsm10

# 14
  • Мнения: 262
полезен сайт

Общи условия

Активация на акаунт