Много мина, мъничко остана, МАЙчето да стои в корема на мама! №18

  • 23 757
  • 737
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 143
Боже, как може да държат детето гладно ужас, тия хора нямам думи. Ми ако не са били сигурни или са забравили - да се обадят да питат пак какво може и какво не  newsm78

Анжелка е права, без негативни емоции, и на мене ми е криво че ми се спи и че се схващам на глупавия офис стол и че пак катерих 2 пъти 6 етажа, ама гледам да си свиркам. Прияде ми се нещо сладичко, сега ще пратя някой че ако пак трябва да сляза и да се кача ще се гръмна

Това с болничните мале ужас......като опра и аз направо не ми се мисли

Ммммм тортичка ..... Грийнче, успех и да не се преуморяваш много

# 616
  • София
  • Мнения: 117
green_dawn да ти е жив и здрав рожденика!!! Весело изкарване. И аз малко да досадя:
Тъй като до сега не съм ползвала болнични, (а видях че и ти го споменаваш) документ за актуална банкова сметка трябва да дам на работодателя, нали? Уф, много ми е сложно, а и счетоводителите ни са едни (дано да не направят някои проблем с документите ми, които още не знам какви трябва да са де). Като имаш време вметни набързо какво се изисква от нас като документи да представим.

# 617
  • Мнения: 5 401
Бръм, къде ще водиш Каби да прави мартенички? Мартин много обича да се твори нещо и бих искала и аз да го заведа.

Клубчето се казва "Малко морско" и е в Дианабад: http://www.malkomorsko.com/. Не съм ходила досега, препоръча ми го "колежка" от Ла Лече. Там ще правя следващата кърмаческа среща на 9-ти март.

От 18,30 до 19,30 ч. ще изобретяват децата мартенички, цената е 7 лв с включени материали за изработване, обучение и гледане на децата за 1 час.  Simple Smile Дано ти допадне и да се уговорим да ходим заедно.  Hug

... Бръмб, недей с негативни емоции, и аз от сутринта тръгнах крива, но реших, че не е добре за бебчо и си се прибрах на топло и се опитвам тук да си вдигна настроението. Мисли за бебка, а Каби си го вземи по - рано и всичко ще е ок.

Ами много, много ми е криво. Мислех да съм съпричастна към него и на обяд да изям само 2 ябълки, но ето - не издържах и мушнах 1 сандвич. А той, милия, няма избор в момента освен да гладува далеч от мен.  Cry Сама си правя драми, не е истина колко съм тъпа!  Confused

Боже, как може да държат детето гладно ужас, тия хора нямам думи. Ми ако не са били сигурни или са забравили - да се обадят да питат пак какво може и какво не  newsm78

Анжелка е права, без негативни емоции, и на мене ми е криво че ми се спи и че се схващам на глупавия офис стол и че пак катерих 2 пъти 6 етажа, ама гледам да си свиркам...

Не знам защо не са съобразили, но и Каби не е от тези, които да се оплачат. Той просто се примирява и си мълчи, преживява си сам, като типичен рак. А щом не им е казал, че е гладен, те не са се интересували повече предполагам.

И аз като теб по цял ден на стола, пък после в колата.  ooooh! Аман, аман...

# 618
  • Мнения: 40
Бръм, какво не е наред с храните в градината на Каби? Че аз съм поизпуснала нещо май? И как могат да го оставят гладен цял ден, егати?!?!?!!!!

# 619
  • Мнения: 5 401
Бръм, какво не е наред с храните в градината на Каби? Че аз съм поизпуснала нещо май? И как могат да го оставят гладен цял ден, егати?!?!?!!!!

Хранителна алергия направи към яйце и кравешки белтък. Не успях да го захраня наново преди да го пусна на градина и сега се боря с менюто. Всеки ден имат супи със застройка, сандвичи с млечни продукти... И така. Сега се боря със сиренето и киселото мляко, но всичко става твърде бавно.

# 620
  • Мнения: 91
Милкинис,честито за изпитчето - до края само така  Peace
А пък за 45 дневния болничен - на мен познати ми казват че много ги бавели.Повечето са си получили паричките чак след раждането на детенцето  Confused

# 621
  • Мнения: 5
Бръмб, не можеш ли да го вземеш още по - рано и да го заведеш да хапне някъде, или в къщи? Или пък на лелките по телефона -ако ги помолиш да импровизират нещо newsm78

# 622
  • Мнения: 30
Бръм, къде ще водиш Каби да прави мартенички? Мартин много обича да се твори нещо и бих искала и аз да го заведа.

Клубчето се казва "Малко морско" и е в Дианабад: http://www.malkomorsko.com/. Не съм ходила досега, препоръча ми го "колежка" от Ла Лече. Там ще правя следващата кърмаческа среща на 9-ти март.

Аууу, това е много близо до нас! Този път вече ще дойда на кърмаческата среща   bouquet

# 623
  • Мнения: 553

[/quote]Хранителна алергия направи към яйце и кравешки белтък. Не успях да го захраня наново преди да го пусна на градина и сега се боря с менюто. Всеки ден имат супи със застройка, сандвичи с млечни продукти... И така. Сега се боря със сиренето и киселото мляко, но всичко става твърде бавно.
[/quote]

много е гадно така - Марти имаше алегия към краве мляко, яйца, цитруси, мъхести и горски плодове и още куп други хранителни алергии. отказаха да го вземат в държавна детска градина и година и половина ходи на частна в която съобразяваха хранителния му режим и не сме стоял гладен. после тези хранителни алергии ни минаха, но за още по-голяма гадост получихме радостта от следващата алергия - астма. просто за жалост си е един порочен кръг. сега дано бебето е ок, че незнам дали подобно нещо мога да преживея пак. Марти горкия до 5 годишна възраст ядеше само моркови, краставици, хляб и пилешко.

# 624
  • Мнения: 39
Аник, поздравления за пердетата. Заслужавали са си нервите  Heart Eyes
Бръм, успех за в бъдеще с лелките от градината. Аз не постигнах такъв, но и слава Богу, алергията на Алек май не беше от това което ни каза доктора  Praynig Трябва да научиш Каби да си казва всичко което го тормози и на тях а не да се стиска гладничък, милия. Поне една коричка хляб да му бяха препекли. Ти с какво го храниш всъщност  newsm78 Предполагам си пробвала да уговориш твое си меню но са ти отказали. Няма ли съобразено меню за деца с алергии  newsm78

# 625
  • Мнения: 30
green_dawn , да се посъветвам с теб, когато имаш време след празника.
В момента се водя управител на ЕООД и сам сама във фирмата. Иска ми се след раждането пак да си поработвам когато мога (всичко така или иначе се прави по нет-а), но всички ми казват че няма да мога да пускам фактури, защото това ще пречи на получаването на майчинство. Така ли е?
Какви опции имам да ми плащат за работата - на граждански договор или? Хич нищо не разбирам от тези неща.  Confused

# 626
  • Мнения: 9
Хилоууу!
Срещата беше много забавна Joy,много се смяхме за какви ли не глупости Joy,а и да се похвалим този път бяхме доста мами.Чакаме мирчо да качи smile3509
гриинче да ти е живо и здраво детенцето nbirthday

# 627
  • Мнения: 1 167
 Момичета и аз да се включа с въпрос   ooooh! относно тези болнични в размер на 45 дни преди раждането-те започват да текат 45 дни преди датата на определения за всяка термин на раждане.А ако се роди по рано наследничетата ни държавата плаща ли обещетението за тези 45 дена или преимерно сме родили на 35-я ден (10дни по рано)обещетението пак ли си е за тези 45 или за 35 дни или въпросния ден на раждането връщат тези 45 дена.,защото след раждането почва да тече майчинството от първия ден  или .....Май се омотах и стана объркващо   Embarassed за мамите -счетоводителки.

# 628
  • София
  • Мнения: 117
Клубчето се казва "Малко морско" и е в Дианабад: http://www.malkomorsko.com/. Не съм ходила досега, препоръча ми го "колежка" от Ла Лече. Там ще правя следващата кърмаческа среща на 9-ти март.
Еее и аз съм в този район, ама що през седмицата бре Бръм? Нищо ще ще се взима отпуска  Mr. Green , че така ми се идваааа Simple Smile

# 629
  • Мнения: 150
гринче, много благодаря за отговора Heart Eyes Hug

лилка,доколкото четох в нета , после се издават още болнични и някак си се изравняват дните Heart Eyes

Бръм, много лошо с тези лелки, ама как така ще държат детето гладно, ужас направо Sad

Общи условия

Активация на акаунт