Почивка на Малдивите

  • 174 192
  • 808
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 171
Да, Миши - напълно съм съгласна..Ама това място не е в курорта и дори не е близо до лудницата..Wink)

Всъщност, където и да избере - винаги има вариант за някое прекрасно местенце, усааметено и далеч от големият тур. поток..
Така хем може да се забавляваш, хем да не искаш да се "изчегърташ" от плажа въобще.

# 61
  • Мнения: 371
Магаренце направо ме уби със снимките от Занзибар Shocked Shocked Shocked Изглежда страхотно!!! Пак ли са къщи във водата? А и понеже споменаваш Мавриций... били ли сте там с мъжо ? Ние се чудим дали това да не е следваща дестинация newsm78 Въпреки, че аз съм толкова очарована от Малдивите , че бих се върнала още догодина без да се замислям. Както и да е .. да не се вкарвам в размисли и страсти.

# 62
  • Мнения: 2 171
На Мавриций не сме били - но не е по-различно от Малдивите.. Sunglasses

На Занзибар има и такива къщички над водата, както и бунгала по дърветата.
Ние този път си бяхме във вила на плажа.

*Jolly* , Занзибар, Мавриций, Сейшели - всиките са от едни географски ширини и с бели пясъци (от мидичките , стрити в коралите). Малдивите - също, само е от другата страна на Екватора. Карибите също са така и тн. Пълно е с подобни местенца по света, лпросто трябва да надникнете отвъд масовите тур. оферти.. Sunglasses

# 63
  • Мнения: 371
Къщи по дърветата? Е тук вече ме зариби Heart Eyes Heart Eyes

# 64
  • Мнения: 2 232
Хора, откога я търся ая тема само да знаете  Mr. Green

Та бяхме решили да ходим на Младивите от 05.05 до 15.05 в Kuramathi Resosrt, да ама сутринта ме попариха, като били свършили местата в хотела   Sad
И сега не знам дали и кой да избера. Писна ми от четене  Tired
Общо взето предлагат ми Meeru, Sun Island, Paradise Island i Olhuveli.
Препоръчайте ми някой. Обаче държа на вила (бунгало) на плажа а не стая от сграда. Ще пътуваме с детето (3.5г) та ако има слуачйно някакъв детски кът и подобни ще е предимство.
Приемам и други идеи за хотели  Hug Просто не остана време, а докато се мотаме  ooooh!

# 65
  • Мнения: 934
В нашия Kandooma Resort  имаше детски кът, но в курорта нямаше много деца  Wink
В лагуните ставаше за плуване, но извън тях имаше доста силни течения, хубаво е за дайвинг.
Настаняването е само във вили.

# 66
  • Мнения: 2 232
благодаря сега ще го разгледам и тоя   bouquet
Иначе токущо пратих запитване и за Olhuveli да видя колко ще излезе  Rolling Eyes
Отивам да зяпам Kandooma  Mr. Green
рдакция, в работата не ми се отварят доста сайтове, този ли имаш впредвид, че снимката изглежда същата
http://www.booking.com/hotel/mv/holiday-inn-resort-kandooma-maldives.bg.html

Последна редакция: пн, 04 апр 2011, 14:54 от ronisum

# 67
  • Мнения: 1 417
Общо взето предлагат ми Meeru, Sun Island, Paradise Island i Olhuveli.
Препоръчайте ми някой. Обаче държа на вила (бунгало) на плажа а не стая от сграда. Ще пътуваме с детето (3.5г) та ако има слуачйно някакъв детски кът и подобни ще е предимство.
Приемам и други идеи за хотели  Hug Просто не остана време, а докато се мотаме  ooooh!
То там хотели, като на Сл. бряг няма Wink Аз поне не съм видяла освен бунгала друго. Първо попитай в избраните курорти дали приемат деца, защото някой от о-вите имат политика почивка без деца Confused Парадайз мисля, че беше най-големият и с повече атракции, на мен не ми допадна /от лодка в океана и от снимки в нета съм го виждала/ но пък щом сте с детенце може би ще е по-спокойно за вас Wink

# 68
  • Мнения: 2 232
дА и аз в началото се насочих към Парадайс, заради детето, ама...... понеже пратих запитване на няколко агенции, никоя не ми го препоръчва. Вече бил доста амортизиран, и самите стаи, съоръжения и т.н. били остаряли и овехтяли, пък не искам да даваме сума ти пари, да викмае че сме на Малдивите, пък да си развалям кефа с битовизми  Rolling Eyes
А тоя дето си го бях харесала Кураматито много ме запали, и е голям, има къде да се разхожда човек, има какво да се прави, изхранването е добре, има и детски кът  Mr. Green. Обаче няма места, затова сега питам и за други. Огледала съм се и в тоя Олхувели, той е вече Ол Инклузив, което също е добре, че няма да мился на малкта като й се допие сокче и т.н да си правя всеки път сметката.
Ама затова питам тук, може пък нещо друго да споменето, дето да ме запали  Mr. Green

# 69
  • Мнения: 2 171
Дай линкове, че не ми се рови..)
Парадайс за мен не става - макар да си има всичко. Поамортизиран е и дайвинга не е гот.
Но имат нова част - бунгалата над водата. Те са по-луксозни и скъпи. Другите бунгала на плажа са малко соц - големи, но с теракот и семпло обзавеждане. И зависи в кой край си - може да се наложи яко трамбоване до рецепция или основен ресторант.

# 70
  • Мнения: 71
Ние се върнахме от малдивите преди две седмици...бяхме на Сентара Ризорт и спа...уникално място, имаше детски клуб и няколко дечица...за децата е приказка там...
Задължително AI....защото сметките на финала са жестоки Simple Smile) Lily Beach е страхотен, също и Mirihi
Хубаво е да прочетеш в Tripadvisor...мненията на хората са достатъчни да направиш избор
Канухура го препоръчаха други българи, с които пътувахме..бяха с малко дете.

# 71
  • Мнения: 2 232
Намерих си начин и май ще ходим от 14.05 на Курамати  Mr. Green, даже за повече от очакваното за 11 нощувки  Mr. Green Сега само трябва да се оформи резервацията, че има малко проблем с регистрирането  не детето, но се надявам да е само технически проблем, който ще отстранят и ще финишираме. Иначе пакетите са пълен пансион,  което е добре, а питиетата ще можем да си позвволим и без Ол Инклузив. Хубавото е, че се предлага опция на място ако размислим да си доплатим за "ъпгрейда"  Laughing. Като стане факт и резервацията ще се похваля  Grinning

# 72
  • Мнения: 1 417
Намерих си начин и май ще ходим от 14.05 на Курамати  Mr. Green, даже за повече от очакваното за 11 нощувки  Mr. Green Сега само трябва да се оформи резервацията, че има малко проблем с регистрирането  не детето, но се надявам да е само технически проблем, който ще отстранят и ще финишираме. Иначе пакетите са пълен пансион,  което е добре, а питиетата ще можем да си позвволим и без Ол Инклузив. Хубавото е, че се предлага опция на място ако размислим да си доплатим за "ъпгрейда"  Laughing. Като стане факт и резервацията ще се похваля  Grinning
Супер Simple Smile само хвърли едно око на прогнозата, защото от Май до Август е дъждовен сезон там, за сметка на това пък цената трябва да Ви е по-добра Wink

# 73
  • Мнения: 2 232
Потвъдиха ми резервацията и на 14.05 заминаваме  newsm44 Внесох капаро сутринта  Laughing
надявам се да не ни отнесат някакви продължителни бури, иначе ако вали предимно вечер, както чета ще го приживеем  Mr. Green
Ще седим 11 нощувки и на 12 ден ще си тръгваме, та дано поне половината време е хубаво. Иначе относно цената, мисля, че е повече от добра  Laughing
Резервирахме през тази агенция.
http://lcc-citycenter.com/bg/flights_worldwide.php
пакети на ТЮИ са.
За втори път им ползваме услугите. Дават много по-добри цени от БГ агенциите и са коректни. Дано и този път останем доволни  Wink
Иначе си харесах и няколко други хотели, ама ми идват мнооооооого скъпички  Blush
Пък за разликата, която е почти двойна, можем да отидем и на друго място по-натам.

# 74
  • Мнения: 1 417
Резервирахме през тази агенция.
http://lcc-citycenter.com/bg/flights_worldwide.php
пакети на ТЮИ са.
За втори път им ползваме услугите. Дават много по-добри цени от БГ агенциите и са коректни. Дано и този път останем доволни  Wink
Иначе си харесах и няколко други хотели, ама ми идват мнооооооого скъпички  Blush
Пък за разликата, която е почти двойна, можем да отидем и на друго място по-натам.
Хайде честито Simple Smile Дано да Ви е хубаво времето и да си починете добре!
Агенцията е супер коректна, ние също с тях пътувахме единият път до Малдиви /и до много други места/ и бяхме с отлични впечатления и от контрагента им на място Wink

Общи условия

Активация на акаунт