Малки жени (Kucuk Kadinlar) по нова

  • 90 457
  • 749
  •   1
Отговори
# 75
  • Варна
  • Мнения: 2 329
Magosniwa  с ББ да не разказваш някой филм на ужасите ? #Crazy
Joy Joy Joy Снощи като гледах рекламите ме заболя сърцето.  Sad
Само да знаете колко е гаден съпруга на лелята.  #2gunfire fight

# 76
  • Мнения: 1 296
Аз от рекламите разбрах следното. бб Вземат най малкото дете и отива при лелята да живее. Лелята има отвратителен съпруг ,който май бие детето. Едната от сестрите влиза в затвора. Мисля ,че е онази дето си сушеше косата в първи епизод. После май почва връзка с оня от съседната къща дето му викат сърдиткото. Става модел ходи по магазините. Голямата дъщеря я изнасилват. После си прави тест за бременост ,но не знам какво става. После и тя влиза в затвора. Май накрая я убиват. Мисля ,че Арми и Утко се разделят ,защото има една дето е бременна от него.     Това е от реклами и не знам дали е вярно.

Ееееее, ако всичко това е истина ще е повече от гадно. Поне да не умираше, егати, то бива сценарий, ама все пак  newsm45 Ей го, и гадняра чичо се показа вече във филма.

# 77
  • Мнения: 640
http://www.kucukkadinlar.net/kategori/kucuk-kadinlar-bolumleri/78-bolum

тук има епизоди до 78 ,но не са преведени

# 78
  • Варна
  • Мнения: 691
oooooooooo толкова тъжен филм...........драми не ми се гледад съвсем да ме разреваттт. Имам дъщеря .........хич не искам да е на тяхно място.

# 79
  • Варна
  • Мнения: 2 329
От една колежка на майка ми разбрах някои неща ,които ставали с голямата дъщеря. бб Голямата дъщеря се жени за Тимучин. После се разделят и когато отива да върне пръстена Тимучин я изнасилва. Тимучин умира в катастрофа. После тя наистина влиза в затвора.  Не можах да разбера дали умира ,но от това мисля ,че умира. http://www.youtube.com/watch?v=hi3FquuFS1g

# 80
  • Варна и...духом на Босфора
  • Мнения: 2 464
 Hug HugМилички ,здравейте! И аз го загледах,макар ,че още не съм научила всичките имена на сестрите особено! WinkХаресва ми ,че много динамично върви,за три серии колко неща станаха! Най-много ми харесват Ути и втората сестра,визуално много си подхождат,готини са. Елиф много ми прилича на една актриса от латино сериал,ама нем ога да сесетя от кой,тя беше гадна там и там имаше три или четири сестри,дето искаше да ги унищожи. От клиповете дето пуснахте,нали съм любопитна ми се видя и на мен ,че едната сестра се целуваше със сърдиткото,дано това написаното с ББ да не се случи! В темата за ЛиН имаше седмична класация на рейтингите и филмчето е на първите места,миналата седмица беше на второ място май след филма на Мурат. Сега да видим за къщата как ще стане,май дъртия ще помогне нещо... Ама и лелята добре си плете кошницата,не можах да разбера защо каза ,че най -малкото е нейна дъщеря newsm78 newsm78  Hug

# 81
  • Мнения: 73
Започнах да гледам този сериал и наистрина много ми хареса. Обещава да бъде доста интересен. Чудя се на Нова ТВ, кога ще проумеят,че този сериал беше хубаво да се излъчва в 20 ч. Така пропуснаха да дадат  най-хубавия сериал за мен Гордата Аси. Там явно нещо не са в час. Да не обиждам феновете Незабравимата, ама не е за това време вечерта, голяма сапунка, а този сериал Малки жени  да бъде на негово място. Жалко.

# 82
  • София
  • Мнения: 15 484
   Гледам го, но нещо малко нереален ми се струва, особено реакциите и държанието на втората сестра.Няма начин, някой хем да е блейка, хем да е виновен, хем да скача срещу всеки. А пък за влизането в къщата на архитекта, беше ужасно преиграно.И миенето на килимите, защото били влезли с кални обувки(посред лято). Къщата не е тяхна, наем не плащат, права над тази къща нямат, защо така скачат срещу хората?Още повече,че дядото на У...(не му запомних името) купи къщата от наследниците и е собственика.Дано да е интересен, не съм чела книгата ,нито съм гледала друг филм.Другия ,мърморкото, май ще се окаже свестен, гледам започна да омеква, но дали ще направи нещо в тяхна защита?

# 83
  • Мнения: 1 265
Защо на първа страница я няма снимката и името на актрисата играеща Елиф-най-голямата сестра?

# 84
  • Мнения: 343
И на мен ми се струва че Сърдиткото ще се окаже свестен Peace Напомя ми Вампира Бриньон от Вдовицата в бяло Wink
На мен тези двамата най ми харесват Peace

# 85
  • Мнения: 0
Привет на всички Simple Smile Това което се видя в последната серия: Лелята иска да осинови Джансу..прави всичко възможно и по поръчка всички малки жени почнаха да страдат от липсата на родители и за лелка т'ва е най-добре,тогава тя вече има възможността да се изяви(както се видя прибира всички документи и касови бележки от лекарите)Реакцията на Арми е най-подходящата след загубата на двама родители в един ден ,след всичко това има и още 4 сестри за които трябва да се грижи, а пък на всичкото отгоре и къщата да им вземат.Не ще скачам срещу тоя ,а ми даже и до бой може да се стигне.А за сърдиткото на мнение съм (след като гледах малко серии) ,че не е толкова сърдит и ,че и от него става човек. Simple Smile

# 86
  • Мнения: 230
 newsm78 не гледам турски сериали,но този покрай съседката Crazy любима го следя и определено ми харесва...

# 87
  • Мнения: 343
newsm78 не гледам турски сериали,но този покрай съседката Crazy любима го следя и определено ми харесва...
И аз така зарибих една приятелка която след "Бягство от затвора" не ще и да чуе за друг сериал Wink

# 88
  • София по рождение
  • Мнения: 1 240
много тъжнооо

# 89
  • Варна
  • Мнения: 2 329
Който ще прави другите теми трябва да намери снимки на голямата сестра. На сайта на канал д няма снимка .

Малко любов в този сериал.  luvbed http://www.youtube.com/watch?v=MhTLiodLwRo

Общи условия

Активация на акаунт