Да не се провежда в химическата лаборатория на Форестър с главен асистент мадам Химикозабъркайкашова 
Ей този пример за "висок" морал на Брук (и съмнителна любимка на бабите от някакво незнайно село, които мистериозно как си падат по ку*ви) обобщава цялата й житейска философия
Не че няма жени и мъже, които одобряват и подкрепят такова поведение, но и те не са на по-различно ниво на морала от виртуалния образ 

....ъъъъ сори ма не й запомних нейма ..., "всички"

Ей този пример за "висок" морал на Брук (и съмнителна любимка на бабите от някакво незнайно село, които мистериозно как си падат по ку*ви) обобщава цялата й житейска философия
Не че няма жени и мъже, които одобряват и подкрепят такова поведение, но и те не са на по-различно ниво на морала от виртуалния образ 

....ъъъъ сори ма не й запомних нейма ..., "всички"




от световноизвестната режисьорка.Дето ги лъготи ,че баба Брук им е наборка и я вижте как убу изглежда...И те ,милите бабички,гльодат ,цъкат с език..."Брей,тая пуста баа Брук,вечи на шийсе годин,а пък кът първа маникенка!Ц-ц-ц-ц...

А не настана ли вчера мир между двата лагера (пардон трите) след като постъпи предложение да се обвиняват не "любимките" ни Брук и Тейлър, а сценаристите? Е някои явно не могат да направят бързо завоя
Доказателство: виж сайта на БНТ (цитат:..."всички" зрители и.т.н...)
А не настана ли вчера мир между двата лагера (пардон трите) след като постъпи предложение да се обвиняват не "любимките" ни Брук и Тейлър, а сценаристите? Е някои явно не могат да направят бързо завоя
Доказателство: виж сайта на БНТ (цитат:..."всички" зрители и.т.н...)
Фена за колко отбора го броиш или той е извън класацията? 





И разбира се всички трябва да й се кланят и да я защитават....как изобщо може да очаква Тейлър да я защити....че и безочлива излезе освен всичко друго..... 

Нали има SORAS (Soap Opera Rapid Aging Syndrome) не се смятат буквално. Иначе аз казах и още, "че, поне на Катрин доста преувеличи с тия 60г" (1961г. ако не се лъжа).
Например Ридж - Ник, а защо не и Ерик.
и предполагам сме за Ерик?








, но ще почакаме да узреят за ИСТИНАТА
Препоръчани теми