Незабравима(unutulmaz)-тема- 19

  • 24 079
  • 745
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 27
Дали може някой да изрови отнякъде снимка на Серхан като млад, напр. 20-25 годишен?
Forbes,какво имаше предвид като написа така уверено "Защото Аблата ще се омъжи за него". Уплаши ме
Имах предвид ,че Еда ще му откаже на Харун след приказките "...Само една твоя дума, само една и оставям всичко..." и той просто ще се дотътри до олтара и ще му наденат хомотът.
Виж, за това и аз съм сигурна, че ще стане!

# 721
  • И тук,и там
  • Мнения: 4
Цитат
Тя и Мелда не беше опасна и гледаше тъпо и овнешки,но какво направи?! Както му е приказка -"Незнаеш откъде ще изкочи заекът".
А както се очертава да не спират сериалът скоро ,може и Толгето да се промени към лошо
Да нищо не се знае.Моето мнение е,че сериала върви към развръзка.Сюжетът го разтегнаха колкото можаха.Иначе рискуват да развалят филма. HugА колкото до сватбата- Харун ще отиде до олтара,но ще се случи нещо,което ще  му попречи да се ожени. HugНо със сигурност ще разберем в 37-ми епизод. Grinning  Hug  Hug

# 722
  • Мнения: 0
Дали може някой да изрови отнякъде снимка на Серхан като млад, напр. 20-25 годишен?

Forbes,какво имаше предвид като написа така уверено "Защото Аблата ще се омъжи за него". Уплаши ме

Имах предвид ,че Еда ще му откаже на Харун след приказките "...Само една твоя дума, само една и оставям всичко..." и той просто ще се дотътри до олтара и ще му наденат хомотът.

трябва да излезе по някакъв начин от вцепенението си Харун и каквото и да му каже Еда, той да продължи да се бори, защото ако се ожени това ще е грандиозно предателство спрямо Еда и Ямур

# 723
  • Мнения: 27
Ох, дами, много ми се доспа. Ще се отнасям към леглото, че утре денят ми е супер натоварен, пък ще има и напрегната вечер. Айде, сладки сънища! До утре! smile3507

# 724
  • Мнения: 0
Лека нощ  на всички!
Аз се наядосвах и намечтах за днес!
До утре!  love001

# 725
  • И тук,и там
  • Мнения: 4
Толга не е като Мелда.Той е първосигнален.Не е лицемерен,манипулативен и подмолен катто Мелда.  Peace

# 726
  • Мнения: 0
спокойна нощ и от мен smile3524

# 727
  • Мнения: 0
forbes, разликата между Мелда и Толга е, че Мелда е по-интелигентна и действа подмолно, докато Толга си е бедно човече, вживяващо се в някаква роля на богаташ. Той не може да мисли интелигентно, по-скоро действията му дотук показват некоординираност и хаотичност. А това няма да му докара успех, Мелда е по-последователна, затова стана такава кучка (с извинение).

Затова ще се съюзи с Мелда ( поне според мен) . Знае ,че тя е интелигентна и има подход . Би го подкрепила - на една страна ще са.
Има за какво Аблата иска Абито .

# 728
  • Мнения: 914
Дали може някой да изрови отнякъде снимка на Серхан като млад, напр. 20-25 годишен?

Forbes,какво имаше предвид като написа така уверено "Защото Аблата ще се омъжи за него". Уплаши ме

Имах предвид ,че Еда ще му откаже на Харун след приказките "...Само една твоя дума, само една и оставям всичко..." и той просто ще се дотътри до олтара и ще му наденат хомотът.

трябва да излезе по някакъв начин от вцепенението си Харун и каквото и да му каже Еда, той да продължи да се бори, защото ако се ожени това ще е грандиозно предателство спрямо Еда и Ямур

Съгласна съм няма да има сватба каквото и да казва Еда там от една приказка на фрагмента Харун нема да литне и да се подпише я.

То колко думи изрече тя ама не станаха. Ако не заради Еда то заради  Ямур(горкото) нема да стане номера.

А за детето ако питате мен трябваше за това СЕМ да ги глобява че показват как уморяват едно малко неродено бебе ей това си е за глоба просто от където и да го погледнеш.

# 729
  • Мнения: 93

То, да знаеш и неговата сдържаност подлудява! Иска ти се да го изкараш от това вцепенение! Как мислиш, този пич в личния си живот, какъв ли е? Мъжкар трябва да е! А дано, че в тия времена....знае ли човек

Пу,пу да не са му уроки. Много ясно, че е мъжкар, човека! Сакън, да не дава господ друго! bishop
[/quote]
ПРАВА СИ, НО ТАКИВА ХОРА ИМА И МОЯ ХАРУНЧО В ЖИВОТА Е ТОЧНО ТАКЪВ ПОНЯКОГА ТАКА СЕ ВБЕСЯВАМ... СДЪРЖАН ХАРАКТЕР БИВОЛСКО ТЪРПЕНИЕ ,ЧЕ 11 ГОДИНИ СМЕ ЗАЕДНО И НАСКОРО СВИКНАХ...

СТРАХ ГО БЕШЕ В НАЧАЛОТО ДА МЕ ДОКОСНЕ ... ПИТАШЕ МЕ - " НЕ ИЗДЪРЖАМ МОГА ЛИ ДА ТЕ ЦЕЛУНА" Е КАК ДА НЕ СЕ ВБЕСИШ - АКО ТИ ИДВА ОТВЪТРЕ ДАВАЙ - ДА - НЕ ИСКАМ САМО ЗАЩОТО ПОПИТА НА ИНАТ МНОГО СМЕШНО ТА И ХАРУН ГО Е СТРАХ ДА...... АБЕ ТОВА СА ТАКИВА ХАРАКТЕРИ И  С ТЕЗИ МЪЖЕ МНОГО ТРУДНО СЕ СБЛИЖАВАШ МНОГО ТРУДНО РИСКУВАТ И Т.Н ЖИВОТА НЕ Е ЛЕК... НО ОТНОШЕНЕТО Е ПЕРФЕКТНО ВСЕ ЕДНО ЖИВЕЕШ С РИЦАР -РОМАНТИЧНИ , НИКОГА НЕ ОБИЖДАТ, ТАЯТ ВСИЧКО В СЕБЕ СИ И СА ПОЕТИЧНИ, МНОГО РЕАЛНО МИСЛЯТ И НИКОГО НЕ ИСКАТ ДА ОБИДЯТ ЗАТОВА СИ ПАТЯТ ВИНАГИ ИМА ОБИДЕНИ....

# 730
  • Мнения: 3 124
Дали може някой да изрови отнякъде снимка на Серхан като млад, напр. 20-25 годишен?
Forbes,какво имаше предвид като написа така уверено "Защото Аблата ще се омъжи за него". Уплаши ме
Имах предвид ,че Еда ще му откаже на Харун след приказките "...Само една твоя дума, само една и оставям всичко..." и той просто ще се дотътри до олтара и ще му наденат хомотът.
Виж, за това и аз съм сигурна, че ще стане!
Абе Харунчо все чака една дума от Еда, ами той защо не се вземе в ръце и сам да реши за себе си и Еда, нали много я обича. Все чака, какво чака .......може би някоя от нас newsm78

# 731
  • И тук,и там
  • Мнения: 4
Форбес,права си.На една страна ще са с Мелда.Но Толга дали ще успее да се прави,че нищо не знае?

# 732
  • Мнения: 914

Абе Харунчо все чака една дума от Еда, ами той защо не се вземе в ръце и сам да реши за себе си и Еда, нали много я обича. Все чака, какво чака .......може би някоя от нас newsm78

 hahaha hahaha
Чака екскурзията до истанбул де то ясно.

# 733
  • Мнения: 0
Форбес,права си.На една страна ще са с Мелда.Но Толга дали ще успее да се прави,че нищо не знае?

Мелдата как успя ?!
Аз се втрещих от халднокръвието й. Shocked Shocked Успя да се овладее ,колкото и да й беше трудно.  bowuu
Прави се на луда...Защо и Толга да не успее ?
Ще беснее ,после тя ще го успокои и готово...

# 734
  • Мнения: 0
на коя страница е фрагментът с думи преведен?

Общи условия

Активация на акаунт