СЕРДИКА center - Мола на бул. Ситняково

  • 114 324
  • 533
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 132
Гледам снимките във фейсбук - Има Зара вътре Simple Smile

Ако ходите, вижте дали в магазин Peek und Cloppenburg, ще има марките Amplified, Cheap Monday и Evisu  Praynig Simple Smile

Последна редакция: вт, 16 мар 2010, 07:53 от JeniB

# 16
  • Мнения: 5 004
Ще ги има да, грешката е моя  Peace

# 17
  • София
  • Мнения: 2 044
Последно днес ли го отварят или утре?И къде точно се намира-бул.Ситняково и коя близка пряка?

# 18
  • София
  • Мнения: 2 864
Редактирах първия постинг с магазините, които сте добавили да ги има.
Сега минах от там на път за работа. Мола е отворен, отвън има балони. Имаше и хора отпред, аз най-вероятно довечера ще намина от там.  Simple Smile

# 19
  • Мнения: 2 132
Последно днес ли го отварят или утре?И къде точно се намира-бул.Ситняково и коя близка пряка?
Над гара Подуене, в посока към Румънското посолство.

# 20
  • Мнения: 11
Ето нещо от вчера, има и Бершка и Страдивариус, за Пул енд Беър не знам нищо освен, че е под шапката на Зара

http://woman.-spam082-/n/za-noviya-mol--ot-praktichna-zhenska-gl … na-tochka.2322.ht

# 21
  • София
  • Мнения: 7 097
Последно днес ли го отварят или утре?

И аз се присъединявам към този въпрос  Simple Smile

# 22
  • Мнения: 413
Последно днес ли го отварят или утре?

И аз се присъединявам към този въпрос  Simple Smile

Днес е отварянето Peace

# 23
  • зад парка
  • Мнения: 1 583
Молът
Как ще изглежда откриване на мол
2222 година.

Сряда.

Официално откриване на Тера-Гига-Мега-Плаза-Център, най-големия мол в Северното полукълбо, по щастливо обстоятелство и национална гордост – намиращ се на малките Петте кьошета.

Малко факти за инвестицията:
- построен е за седем часа и осем минути
- предлага удобен достъп отвсякъде – отгоре, отдолу, отстрани, по хипотенуза, катет и диагонал
- през зимата работи и директният вход от Черни връх
- поради липса на сухоземна връзка, специално за клиентите от Източна България, се предлага безплатен морски транспорт през Дарданелите (магистрала Хемус и магистрала Тракия отдавна представляват голяма обща Дупка, в която бавно и мъчително са се удавили няколко концесионери)
- има един милион триста и петнайсет хиляди седемстотин шейсет и три паркоместа, девет площадки за хеликоптер, метростанция, летище, железопътна гара, космодрум, родилна зала и кът за велосипед (един брой).
Официалното откриване е в 8 часа с празнична заря, тържествен молебен, отслужен от патриарх Максим, и концерт-рецитал на Лили Иванова, а церемонията по случая ще продължи до 2223 година.
Събитието ще се предава пряко по всички телевизии, радиа и сайтове. Водещи – Иван и Андрей, жените им, децата им, братовчедката на Иван и лелята на Андрей (или обратното).
Специален гост на шоуто – Азис, който ще ни разкаже за трудните времена през 2006 година, когато в страната е имало само един мол, и ще ни покаже първия си чифт сандали, купени от него.
В деня на откриването собствениците очакват около сто-двеста милиона клиенти. За тяхното удобство и сигурност ще бдят силите на НАТО, Световната здравна организация и Агенцията за борба с градушките.

Поради очаквания наплив от пришълци (включително и на извънземен разум), Гражданската защита е поела грижата за нещастниците, които живеят в околностите на мола.

Те (нещастниците) са длъжни да се запасят предварително с консерви, марли, чиста питейна вода, тоалетна хартия и аспирин. Препоръчително е да заковат прозорците с пирони, да пуснат пердетата и да барикадират входната врата.

Всеки понеделник, между 5 и 6 сутринта спасителни екипи с хеликоптери ще хвърлят на нещастниците пакети със салам, хляб и чисти гащи. Който има домашен любимец, най-добре да го евтаназира – да не се мъчи.

В първата седмица от откриването всичко в мола не само че ще е безплатно, ами на клиентите ще им плащат, за да взимат.

Всеки магазин е подготвил специални изненади за потребителите, но най-атрактивна засега остава промоцията на консерва леща плакия – плащаш две, получаваш три плюс една година безплатен абонамент за пуканки в киното.
Разбира се, това не е всичко. Клиентите ги очакват още много изненади, но единственият начин да усетят истински тръпката, наречена шопинг, е като се снабдят със спален чувал, газов котлон и супа на прах и си устроят бивак пред мола два месеца по-рано.
Който оцелее – уин, който не оцелее – люн. Успех!

# 24
  • София
  • Мнения: 3 869
InaDot  Joy

Хайде някой не е ли ходил, минавал или пък да работи там, да каже има ли народ,блъсканица или всичко си е нормално?!

# 25
  • София
  • Мнения: 592
InaDot оправи ми настроението за целия ден  Hug

# 26
  • София
  • Мнения: 9 876
Минах оттам към 10ч.Пъъъълно с народ,поне отвън.Прииждаха от всички посоки. LaughingСпирките наоколо бяха пълни.
Аз искам да ви попитам за магазините Дайхман-това са немски магазини за обувки ,нали?Простете невежеството ми,но ходенето по молове не ми е любимо занимани. LaughingТа,някакви отзиви да ми дадете за тези обувки.Видях реклама в метрото-имаше показани детски обувчици за 19лв,мъжки за 39....доста евтинки ми се сториха.

# 27
  • София
  • Мнения: 2 864
Дайхман са немски магазини за обувки - нямам забележки. Цените им наистина са ниски и се радвам, че най-сетне ги има и в София.
Блъсканица не ми се вярва да има, все пак това е МОЛ, предполага, че има достатъчно пространство. Довечера след работа ще идем да видим.  Whistling И без това му гледам крановете вече толкова време.  

# 28
  • София
  • Мнения: 3 869
Dragon's Bride , аз лично съм убедена,че има блъсканица.По стечение на обстоятелствата бях принудена да отида до "Аутлета" на Цариградско на 5 март /петък/ около 14 часа - е,няма такъв цирк, народ прииждаше на талази,задръстване,затънали в калта коли,а вътре просто си беше тъпкано с народ и ти се убива удоволствието да разглеждаш.
В групата във Фейсбук пише,че такава е блъсканицата,че правели по 2 крачки на 10 минути, за да влязат - не ми се ходи при тези обстоятелства,а привечер ще е още по-зле.

# 29
  • Мнения: 330
Току-що се върнах, молът е много голям, толкова много магазини и народ има, че ставаш раноглед Laughing Чак бутаница нямаше, очаквах по-зле да е Laughing Интересното е, че сред всичките магазини не намерих Сефора Shocked Явно съм я пропуснала, МАС отварят през април. От новите магазини, които в другите софийски молове няма, си харесах неща на New Yorker, Bershka, Cache Cache, някой от по-младежките на Zara. В Douglas черпеха със бонбонки и шампанско, та имаше много народ и не можах да разгледам Laughing Супер беше, че в Бюти Зоун всички тестерчета бяха нови, кеф да ти е да ги гледаш още неомазани, там беше и доста спокойно. От Дайхман признавам, че очаквах повече. Бях харесала 2 чанти в каталога, но на живо не са толкова добри нито като визия, нито като изработка. Едни от обувките, които най-напред погледнах на петата бяха тръгнали да се разлепват(в частта на стелката Shocked) Имаха иначе хубави гуменки, много цветове и десени Peace И там беше лудница Laughing Много са магазините и не мога всичко да опиша, но определено е приятен молът, а ще стане още по-приятен като няма чак толкова хора Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт