МБАЛ Дева Мария, кв. Ветрен, Бургас -тема 4

  • 51 420
  • 882
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: 135
Ами тапата е много важна както и водите. Аз за нея изчетох доста и падането и означава, че съм започнала да се разширявам, а тя пази бебето (образно казано) от бактерии. След падането й раждането може да започне от няколко часа до няколко дни. При първото ми раждане предната вечер ми падна тапата и на следващата родих. Драгнева каза, че е нормално сега чакам водите и контракции

# 496
  • Мнения: 863
Ами тапата е много важна както и водите. Аз за нея изчетох доста и падането и означава, че съм започнала да се разширявам, а тя пази бебето (образно казано) от бактерии. След падането й раждането може да започне от няколко часа до няколко дни. При първото ми раждане предната вечер ми падна тапата и на следващата родих. Драгнева каза, че е нормално сега чакам водите и контракции
Не се знае дали е било тапата,защото е станало след прегледа за разкритие.И аз след първата такава манипулация реших,че ми е паднала тапата,но ми цапа мисля 3 дена,после се изчистих,и на следващия преглед се получи същото.

# 497
  • Мнения: 135
Не се знае дали е било тапата,защото е станало след прегледа за разкритие.И аз след първата такава манипулация реших,че ми е паднала тапата,но ми цапа мисля 3 дена,после се изчистих,и на следващия преглед се получи същото.
Да Мия права си, но след два дни чистене на слуз и на третия ми падна едно точно с размера на 1 лев доста плътно и с ръждив цвят  newsm78 Извинявам се за подробното обяснение

# 498
  • Мнения: 37
А какво стана с графиците за май? newsm78

# 499
  • Мнения: 135
Таничка, Мери днес не е на работа утре, ще ти отговори  Hug

# 500
  • Мнения: 863
Не се знае дали е било тапата,защото е станало след прегледа за разкритие.И аз след първата такава манипулация реших,че ми е паднала тапата,но ми цапа мисля 3 дена,после се изчистих,и на следващия преглед се получи същото.
Да Мия права си, но след два дни чистене на слуз и на третия ми падна едно точно с размера на 1 лев доста плътно и с ръждив цвят  newsm78 Извинявам се за подробното обяснение
newsm10  stork-girl

# 501
  • Мнения: 3
Неди, твоята бебка май ще е първа писта от майските бебчета!!! Стискам палци всичко да е ОК  newsm10

# 502
  • Мнения: 0
zraveite mami ikam da vi pitam imali mami koito po vreme na rajdaneto i tatkovcite sa prisastvali.

# 503
  • Мнения: 0
Io6e edin vapros. v devata praviat li klizma predi rajdaneto?

# 504
  • Мнения: 1
 newsm03 Здравейте, момичета! Извинете ме за закъснението. Все още лекарите не са дали графиците си за м. май, очакваме ги днес и веднага ще Ви ги напиша.

# 505
  • Мнения: 1
Io6e edin vapros. v devata praviat li klizma predi rajdaneto?

Не се прави клизма, използват се хапченца.  newsm03

# 506
  • Мнения: 135
Неди, твоята бебка май ще е първа писта от майските бебчета!!! Стискам палци всичко да е ОК  newsm10
Опааа още съм тук на бебка още не и се излиза май Rolling Eyes Не знам дали ще сме първите за май или последните за април  Mr. Green

# 507
  • Мнения: 60
zraveite mami ikam da vi pitam imali mami koito po vreme na rajdaneto i tatkovcite sa prisastvali.
Здравей Simple Smile Да при нас таткото присъства. А за клизмата не не ми е правена нито и хапченца са ми давали.

# 508
  • Мнения: 60
здравейте мами!пише таткото на Габриела родена в Дева Мария на 9,04,2010.Мамчето в момента е в Пирогов с малката с тежка вътрешна инфекция.казаха че е стафилококова и е от родилното.ама като чувам от други,такива инфекции има и в окръжна и в сливенската болница,а за софия да не говорим.възможно е да има преносител от персонала и куп други причини.въпреки това си имайте едно наум за такава инфекция.при нас е тежка но вече се подобряваме и чакаме да ни изписват.днес ни е седми ден и доскоро бяхме на три антибиотика.сега само на един и промивки че имаше абцес и беше с дренажчета.като излезе мамчето ще пише повече и ще ви даде информация.ама още не ни казват кога ще ги  изписват и сме в очакване.
стискаме палци всичко да е наред  Hug, а майката на момиченцето Деси се казва нали Simple Smile

# 509
  • Мнения: 175
Стискам палци и аз всичко да е наред  Praynig  Hug
Случват се такива работи, дано да ги ограничават навреме  Peace

Общи условия

Активация на акаунт