Дъждовно време (Yağmur zamanı) bTV - TEMA 4

  • 54 999
  • 752
  •   1
Отговори
# 705
  • Варна
  • Мнения: 1 826
Моята любима песен от сериала е Bir kara sevda. Направо съм си се влюбила в нея.Та в тази връзка,моля ви,кажете ми ако знаете от къде мога да си я изтегля.

Добро утро!

Заповядай: Kıraç - Bir Kara Sevda

Приятно слушане! smile3503

# 706
  • Sofia
  • Мнения: 311
Добро утро, компанията  Hug Hug Hug

Страхотни сте, много готини клипчета сте сложили, и тази песен също много ми харесва, ще има да си гледам и да въздишам Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Благодаря ви!
И да ви почерпя по едно кафенце


# 707
  • Мнения: 0
http://www.vbox7.com/play:ecd400a8

A това е най, най, най-любимото ми видео и ще съм много благодарна ,някой ми каже името на песента, че е прекрасна балада и много ми харесва, а не схващам нищо от текста  ooooh! ooooh! Hug

Изпълнител: Düş Sokağı Sakinleri
Име на албума: Üç
Име на песента: Sevdan Bir Ateş /Една огнена (изгаряща) любов/
Инфо за песента: Текст и музика - Murat Çelik

Текст на песента:

Senin Alev  gözlerin
eritse şu ruhumu,
buz olur keserim yanarken içim,
buz olur keserim yanarken içim.

Sesin bir uçurum,
çağırırsa beni,
kuş olur uçarım yanarken içim,
kuş olur uçarım yanarken içim..

Sevdan bir ateş oldu bende,
gönlüm bir deli coştu sende.

Saçların rüzgarından

savururken gönlümü
sürgün olur göçerim bu diyarlardan,
sürgün olur göçerim bu diyarlardan.

Kime dokunur elllerim kimi görür gözlerim,
ölüm çıkar karşıma yine sen derim,
ölüm çıkar karşıma yine sen derim.

Sevdan bir ateş oldu bende
gönlüm bir deli coştu sende.

Sevdan bir ateş oldu bende,
gönlüm bir deli coştu sende.


Оригинален клип на песента

Можеш да изтеглиш песента, като мр3 от тук: Düş Sokağı Sakinleri - Sevdan Bir Ateş MP3

И смалена за телефон от тук: Düş Sokağı Sakinleri - Sevdan Bir Ateş PHONE

Приятно слушане!  smile3503

Едно голяяяяяяяяяяяяяямо благодаря на Keii, oоправи ми настроението рано рано newsm68 newsm68  newsm68   love001  newsm51

Последна редакция: ср, 14 апр 2010, 16:05 от samanta666

# 708
  • Мнения: 0
     

За какво ли се е замислил толкова? Или за коя?!  Twisted Evil Twisted Evil  А тук а на семейна закуска май?  Whistling Whistling

Последна редакция: ср, 14 апр 2010, 16:06 от samanta666

# 709
  • Мнения: 0


Ето още нещо от мен  Hug Hug

Последна редакция: ср, 14 апр 2010, 16:06 от samanta666

# 710
  • Мнения: 0
           



 


Спомени, спомени............... Навънка вали дъжд и аз се натъжих за фимчето ни  Crossing Arms Crossing Arms

Последна редакция: ср, 14 апр 2010, 16:07 от samanta666

# 711
  • Мнения: 0

 
А това е за извинение, че ви досаждах толкова време  Embarassed Embarassed Embarassed

Последна редакция: ср, 14 апр 2010, 16:08 от samanta666

# 712
  • Sofia
  • Мнения: 311
Саманта, как ще ни досаждаш Stop, напротив - супер си, мила! Страхотни снимки и на мен ми оправиха настроението! Това е за теб  smile3525

А тази снимка със семейната закуска сигурно е правена скоро, като гледам възрастта на детето, явно пак се е върнал при жена си, нищо че са разведени Thinking Чудих се, детето защо пък е родено в Америка  newsm78, жена му там ли е живяла?

# 713
  • Мнения: 0
keii,обичам те! newsm51  Благодаря ти много,много,много.Сега ще си я слушам по цял ден и по цяла нощ и ще си мисля естествено за......всичко свързано с Дъждовно време,но най-вече за моята слабост....ех...., Фърат! Kissing Heart  Kissing Heart  Kissing Heart txtloves
keii още веднъж- благодаря ти,много се зарадвах! Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 714
  • Мнения: 0
Саманта снимки с нашите любимци никога няма да са излишни. Simple SmileВъобще не се притеснявай за такива неща.
Ами то като ни го няма вече филмчето,нали с нещо трябва да се утешаваме за огромната загуба. На мен снимките ми действат като някакъв заместител.Да,утешават ме ама само донякъде.......... Искам си пак филма,че скоро може да полудея  smile3511 smile3511 smile3511
Чувате ли ме,ееееей вие от БТВ. Искаме си филма.

# 715
  • Мнения: 0
rib4e,samanta аз мисля,че сте много  прави.Доколкото си спомням,бях чела един коментар във вбох-а,че са се събрали със съпругата му през 2008-ма или 2009-та,но дали и сега са заедно само Бог знае.  newsm78 Пък и нямам никаква идея дали това което съм чела е истина или е от така познатите ни жълтении newsm78 newsm78 newsm78

Иначе като двойка не са чак толкова зле,но.... друго си е то като го виждаме в сериала с Ейлюл. Simple Smile Simple Smile Simple SmileНа мен са ми много сладки.Наистина си отиват един с друг...

Знаете ли какво съм се зачудила.......
Какви ли жени точно харесва Тамер...?!
Ако съдя по съпругата му и по Денис Уур Сунат,първото което ми идва наум е височината-и двете са по-ниски(от  него ,иначе са си с нормален ръст) от кого ли  newsm78...... вие ще ми кажете.
Оставям ви да помислите малко,та да има какво да коментираме. Grinning Grinning Grinning

Последна редакция: ср, 14 апр 2010, 13:57 от silveto777

# 716
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Момичета, всъщност има ли някъде, откъдето може да се изтеглят (или поне да са описани) всички музикални теми и песни, които са включени в сериала?

# 717
  • Мнения: 0
Момичета, всъщност има ли някъде, откъдето може да се изтеглят (или поне да са описани) всички музикални теми и песни, които са включени в сериала?

Аз не мога да ти кажа,но ако някое от момичетата е търсило упорито в нета може и да е намерило нещо.В надписите на филма пише,че музиката е на Кърач,но попаднах на неговите албуми с филмова музика и в албума му Yagmur Zamani имаше 3 песни-основната музикална тема на Дъждовно време,Bir kara sevda и името на третата не си го спомням в момента.Което според мен означава,че останалите мелодии може би не са негови,но може и да са негови newsm78....не знам... newsm78

# 718
  • Sofia
  • Мнения: 311
Силвето, на мен жена му ми е някак по-симпатична от Дениз Уур Thinking Не е красива, нито пък има кой знае каква фигура, но ми се струва чаровна и има много хубава усмивка. А Дениз нещо не ми допада, да има красиво лице, но много студено ми изглежда, безизразно някак, липсва ми чар Rolling Eyes Може и да се влияя от ролята й, не знам, но например актрисата, която играе Лерзан ми беше доста по симпатична като визия и стил! Не знам дали е имал връзка с Дениз, може и да е било само клюки, аз май предпочитам да не е имал, не че е толкова важно де, то колко вода е изтекла от тогава!
А какви жени харесва, може ли да разбере човек, то около него колко жени има и все красиви newsm78 А че са по-ниски, ми то е нормално, той е висок, само Азра е колкото него, защото е Мис, а те са високи, сигурно е около 1,80см, рядко се срещат толкова високи жени, ако не са модели. Може би си пада по по-улегнали жени, Азра примерно е доста по-млада от него Rolling Eyes
Аз пък да ви провокирам с друг въпрос - мислите ли, че Тамер в реалния живот прилича по нещо на Фърат?

# 719
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
В надписите на филма пише,че музиката е на Кърач,но попаднах на неговите албуми с филмова музика и в албума му Yagmur Zamani имаше 3 песни-основната музикална тема на Дъждовно време,Bir kara sevda и името на третата не си го спомням в момента.Което според мен означава,че останалите мелодии може би не са негови,но може и да са негови newsm78....не знам... newsm78
Да, тия трите и аз ги намерих. Третата е Avutma Beni (това явно е от някакъв друг филм, обаче). Има и клипче с кадри от "Дъждовно време" (момента, в който Ейлюл връща ключа от къщата на Фърат), но не е цялата песен.
А всъщност... Bir Kara Sevda е включена и в саундтрака на "1001 нощи", т.е. - за тия, които са го гледали, е позната първо от там.

Определено, обаче, не всички мелодии и песни са на Кърач.
Като тази, примерно, за която по-горе keii даде тооолкова подробна информация  Hug

Прави ми впечатление, че е трудно да се намери и темата от края на филма. А е много хубав валс  Grinning
Затова... ето - подарявам ви го...  Wink

Общи условия

Активация на акаунт