Отговори
# 645
  • София
  • Мнения: 5 762
Тини,а дано не е двойно макар,че с 3 сигурно ще сваля бързичко! Simple Smile
Само да са живи  и здрави това е най-важно пък после ще слабеем! Flutter

Отивам да гледам Биг Брадър!

# 646
  • Мнения: 1 599
Здравейте и от мен! Много сте писали пак Simple Smile

Днес бях на преглед. Имам си хубава снимка и лекарят каза май ще е момиче Simple Smile Всичко е в норма , нухална гунка и някаква носна кост. Каза че БХС ще правим 16г.с. а сега ми взеха кръв за върпосните антитела, заради моята 0- кръвна група. Според резулаттите ще прецени дали да се прави това изследване всеки месец или само няколко пъти. Даде ми в писмен текст на всичко и снимката и така. Каза, че витамините, които пия Pregnacare с амного добри, та и вие да знаете!

tini_pini, аз с корем и цици съм явно като теб! Мисля, че съм качила 3кг, но са плавщи ли...Сутрин съм 60, вечер 63. А гърдите така ме болят, че ако ме видите как се обръщам нощно време  Joy
m9m9, много ми стана мъчно за детенце, а и за вас. Кой знае как го изживявате. А ми стана и още по-мъчно като каза според теб на какво се дължи непоносимостта на децата срещу него! Може ли такова нещо. Що за педагог е това! Може би спортът е добра идея и според мен е много важно да не нараства в него агресия бавно, но сигурно. Че както казваш, че е тихичък...карайте го да говори и да споделя.  

Момичета, все забравям да ви кажа, че рагледах всичките албуми и сте страхотни! Имате страхотни деца и семейства!
Някой знае ли какво е CRL  и норма?

Последна редакция: ср, 07 апр 2010, 21:06 от Maris

# 647
  • Мнения: 186
Марис CRL мисля 4е е големината на беб4о(ако не се луйа де.) newsm78

Ми аз да ви кажа 4е се изтипосах в албума, който гледа да не се смеее много, абе като хапна ве4ер пове4ко така зверски щръква, мен ме кефи де , ама бая големи4ък ми се струва,аз ве4е съм 57 кг, никога през живота си не съм била толкова , ама за беба -вси4коооо давам  #Crazy #Crazy #Crazy

Димяни определено бързи4ко ще ги свалиш, пък ако са още 2 мом4енца , ще ти станат 4 в къщи-според мен ще се побъркаш  LaughingHug Hug Hug

Айде другите мами , покажете корем4е Hug

# 648
  • Мнения: 10
.

Последна редакция: чт, 08 апр 2010, 21:06 от лорка

# 649
  • София
  • Мнения: 5 762
Тини,имаш много сладко бременно коремче Heart Eyes
Айде утре и аз ще се покажа и  мойто голямо  Mr. Green
Само,че ще снимам с телефона,че апарата брат ми още не ми е върнал Twisted Evil

Зигота,аз исках само двечки Simple Smile но бог е решил да ме нарави многодетна! Party Heart Eyes Praynig

# 650
  • Мнения: 25
Lady_V - една нова мама ми е писала на Л.С. и иска да се присъедини, казва се silksilk - Здавей аз съм от октомврийските мами.В момента съм в 13 г.с. и 4 дни.за разлика от повечето мами от форума ,на мен не ми се гади и не повръщам.Ще се радвам да пиша и с другите от сайта.Аз съм от Козлодуй. Поканих я и дано се престраши  Party

# 651
  • Мнения: 3
Благодаря ви за подкрепата. Той свири на обой/в подписа съм си го сложила как свири/, ходи на плуване и взима допълнително уроци по английски език. А това дете, от което винаги се оплаква е бяло циганче с разведени родители, което живее при баба си и дядо си. Никакъв контрол всички са  вдигнали ръце от него, но ако само едно дете се махне от класа ще трябва да го разформират. 16 деца са в класа-едно ресурсно.
Димяни-не ги познавам, но моя мъж познава брата и снахата на Давид-думите на майката са истина. Голям позор е за жените нашата кокона. Аз където и да съм работила винаги съм се грижила за мъжа и детето, но аз не съм превземка.

# 652
  • Мнения: 1 599
Добро утро Simple Smile
Хайде на закуската



tini_pini, май наистина е размера на бебето. Мерси  Hug

# 653
  • Мнения: 0
Добро утро и от мен. Добре ли спахте?

# 654
  • Мнения: 186
Добро утро и от мен мам4ета Simple Smile
Малко по -слън4ев и топли4ък ден ви пожелавам Simple Smile

Поднасям по едно мляко с какао ,4е аз не пия ве4е кафенце, изяддох си мюслито и ве4е съм на работа , запо4вам да се трудя.

Нещо ми  те4е нослето на мен, в4ера си правих инхалации в къщи над тенджерка на котлона , ама не ще да минава-ина4е пък нищо ми няма -свежа съм , ама този нос ще ме измъчи.Simple Smile

Димяни благодаря ти-айде 4акаме да видим и твоето тумба4е Simple Smile

Внимание, докато пишехте, в темата бе публикуван нов отговор.
Добро утро Тина

# 655
  • Мнения: 6
Добро утро, мамчета!

m9m9 - момчето ти е страхотно! Обоя е невероятен инструмент - той сам ли пожела да свири на него или някой го насочи? Сега вече ми е ясно защо е толкова търпелив по отношение на насилниците в училище  Rolling Eyes. Ако въпросното момче, което най-вече го тормози живее при такива условия наистина ще ти е трудно да намериш бързо решение на проблема, но въпреки това не се предавай! Ясно е, че класната е дигнала ръце и не е заинтересована, но знам, че на теб ти е трън, който непрекъснато набира. Ако трябва потърси съдействие от социален работник, от училищния психолог (за което вече писах и ако има такъв в училището), продължавай да говориш с родителите, изисквай твърдо отношение от класната - на нея и за това й плащат!, от директора и т.н...  И още нещо, което също е много важно - разбери позицията на сина си - защо търпи и чака до последно преди да отвърне на ударите, какво е принципното му отношение към подобно поведение, има ли подкрепата на други деца от класа... въобще - каквото можеш да изкопчиш ще е от полза. Стискам ти палци!

Maris, как можа да сложиш тази снимка - сега в коремчето ми е такава симфония, че ще се наложи да пъхна главата в хладилника  Laughing
tini_pini, коремчето ти е много сладко  Hug. И аз като теб за момента увеличавам обема от към гърди и корем. Влизам във всичките си дрехи, но до кога ли  Grinning

Хубав и усмихнат ден на всички!

# 656
  • Варна
  • Мнения: 245
Добро утро и от мен. Имам много работа. Малкия е оздравял , но още два дена вкъщи закрепване и в понеделник на ясла, едвам измислям кой да го гледа Tired От тази гледан точка утре може и да закъснея за срещата......
Отивам да пусна анкета заглавие за новата тема, пак ще е само копие, понеже нямам време за промени, ако някой иска, може някоя снимка да смени Wink
Стели дано новата мамата се включи и тук и да каже термин Wink

# 657
  • Мнения: 0
И аз искам да видя снимките,ама нали съм нова и не ми е ясно как да ги открия. Някой да помага  Grinning

# 658
  • Мнения: 6
Добро утро на всички мами.Лек и успешен ден.

# 659
  • София
  • Мнения: 5 762
Добро утро и от мен!
Сега се излюпихме Crazy

Лейди,хайде взимай вече почивки стига с тази работа Hug

Тини днес ще кача и моя снимка! Crazy Party

Ставам да хапвам Flutter

Общи условия

Активация на акаунт