Запленяваща сърцето / Gönülçelen по ATV петък от 20:00 - Тема 4

  • 37 464
  • 741
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 2 157
Чул те Гаспод.Но за съжаление единственото за което ми се обадиха е за шивачка.Дано не съм разгневила много Господ и ми даде друга възможност. baby_neutral baby_neutral baby_neutral
Дано! Пожелавам ти го от все сърце и  Praynig Praynig Praynig с теб!

# 571
  • Добрич
  • Мнения: 0
Благодаря още веднъж.

# 572
  • София
  • Мнения: 30 279
момичета,

днес моето малко синче става на 1 годинка и съм много развълнувана. Искам да ви почеря, защото изкарвам много приятни минути с вас
Peace

# 573
  • Мнения: 0
Öykü Çelik Gönülçelen`
de Adını Tolga Karel'le yaşadığı aşkla duyuran genç oyuncu Öykü Çelik, önceki gün yeni sevgilisi Ömer Seval ile İstinye Park'taydı. Gazetecilerin, yeni sevgilisiyle ilgili sorularını yanıtlamaktan kaçınan Çelik, yakında, atv'de yayınlanan 'Gönülçelen' dizisinin kadrosuna dahil olacağını söyledi: "Çok zevkli olacağını düşünüyorum. Roman ağzıyla konuşmayı denedim ve çok da güzel oldu. Tam bana göre bir rol!"

Sabah Günaydın


Тази статия я превеждах преди няколко дни, може и в другия форум да е било - това е статия за актрисата Ойкю Челик, която била привлечена в екипа на "Пленителката" като циганско момиче.

# 574
  • Мнения: 581
dokitta, а можеш ли да шиеш, защото аз не мога.Моят съпруг, бог да го прости, вършеше тази работа и ми шиеше скъсаните копчета, сега за се мъча с тях, иначе съм в състояниепо цял ден и нощ да шия гоблен и да се ровя в нета.

# 575
  • Мнения: 581
Мише, да ти е живо и здраво детенцето, а също и вие, неговите родители.Мерси за почерпката.

# 576
  • Добрич
  • Мнения: 0
Да мога, работех 10 години като шивачко,но имам и други умения просто исках да сменя окончателно бранша.

# 577
  • Добрич
  • Мнения: 0
Честито на рожденика и на родителите му.

# 578
  • Мнения: 10 240
missence, честит празник!
Нека малчуганът да е здрав и много весел! Да ви обича така, както вие го обичате!
Да радва дома ви и да се гордеете с него... И да има успехи с момичетата след време разбира се....


# 579
  • Добрич
  • Мнения: 0
Ох оленка дай аз ще те кърпя.

# 580
  • Добрич
  • Мнения: 0
Истината всъщност е,че и аз не обичам да кърпя,но пък кото теб обичам да шия гоблени.

# 581
  • София
  • Мнения: 30 279
благодаря ви от сърце  Hug Страхотна емоция ме тресе днес  Peace

# 582
# 583
  • Мнения: 10 240

много сладко колажче....

# 584
  • Мнения: 10 240


Мурат е сложил до нотните листи снимките на Хасрет / да свири и да я гледа/ ....и розата е за нея....

Общи условия

Активация на акаунт