Търся информация за Петко - аптеки Хера

  • 261 379
  • 739
  •   1
Отговори
# 630
  • София
  • Мнения: 747
В зависимост от сезона в който се прави диетата,са и плодовете.Всеки ден се яде един вид плод,от всички видове които е дал,в неограничено количество,но задължително и в часовете,които са записани.Примерно: от 6 до 9 се ядат овесени ядки,от 9 до 11 плод, от 11 до 13 обяд-печена риба,домати,таратор,гъби,няколко неща са изредени,от които ти си избираш какво да ядеш,от13 до15 пак има плод,от15 до 17 кафе с шоколад,от17 до 19 плод,от 19 до 21 вечеря,която е като обяда,съставена от нещата които е дал,от 21 до 23 сладолед и един вид плод,в неограничено количество.Общо взето е това.

# 631
  • Мнения: 4
В зависимост от сезона в който се прави диетата,са и плодовете.Всеки ден се яде един вид плод,от всички видове които е дал,в неограничено количество,но задължително и в часовете,които са записани.Примерно: от 6 до 9 се ядат овесени ядки,от 9 до 11 плод, от 11 до 13 обяд-печена риба,домати,таратор,гъби,няколко неща са изредени,от които ти си избираш какво да ядеш,от13 до15 пак има плод,от15 до 17 кафе с шоколад,от17 до 19 плод,от 19 до 21 вечеря,която е като обяда,съставена от нещата които е дал,от 21 до 23 сладолед и един вид плод,в неограничено количество.Общо взето е това.
Моята диета е подобна , но плодовете не са написани никъде и таратор не мога да ям, махнал ми е всички млечни продукти, даже и ядките са с чай Sad

# 632
  • Sofia
  • Мнения: 26 677
при какви проблеми я препоръчва тази диета?

# 633
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
при какви проблеми я препоръчва тази диета?

При дебели проблеми.

# 634
  • Sofia
  • Мнения: 26 677
а на мен защо не ми я даде  Wink

# 635
  • София
  • Мнения: 747
при какви проблеми я препоръчва тази диета?

При дебели проблеми.
Ако имаш предвид,че е за отслабване,не е така,поне при мен.Даде ми диета заради завишен Пролактин.

# 636
  • Мнения: 367
 Здравейте,

Да се разпиша и аз тук. Водя дъщеря ми (4 г.) при Петко от април т.г. Контролен преглед ще правим през семтември, и тогава ще споделя окончателно резултата.
Само исках да кажа, че до сега (за 3 месеца) сме сменяли и наслагвали терапията. Този човек ме кара да му имам доверие поради простата причина, че съчетава традиционна фармация, хомеопатия, фитотерапия и т.нат. Удиви ме това, че ни изписа и едни ампули от Гемания, които прстигнаха по куриер - от традиционна аптека. Следователно човека няма меркантилна полза от лечението на всеки един от нас. Това е порсто негово призвание.
Другото което искам да споделя с Вас е, че ми прави впечатление, че тук се допитвате един друг срещу каква болест - какво хапче. Имайте предвид, че при всеки човек и организъм е абсолютно индивидуално! Това зависи не само от симптомите на дадена болест. Защото причините за една и съща диагноза може да са различни! На мен и на моя позната на детето й, ни изписа коренно различно лечение, а проблема е привидно еднакъв! Лечението не зависи само от диагнозата. Зависи и от пола, възрастта, енергията на детето! Петко пита за всичко. Дори ако те болят ставите, дали имаш гъбички по ноктите - така да се каже!

Дано да съм била полезна!
 
      Hug

# 637
  • Мнения: 3 064
Кога мога да го намеря в аптеката в Хаджи Димитър, знаете ли или там да отида да питам?

# 638
  • София
  • Мнения: 6
 Здравейте,

 Аз за пръв път се включвам да пиша, но искам да споделя колко съм доволна поне засега от лечението на дъщеря ми. Тя е на 5г., по принцип не боледува от сериозни болести - примерно бронхит никога не е правила, но явно има някакъв проблем с носа, защото като отиде 3-4 дни на градина и веднага й теква, от там слиза към гърлото и започва да кашля и до там - по-надолу не слиза обаче това се повтаря постоянно. До преди 4 месеца беше пила АБ 2 пъти и от тогава - още 2, защото почна да прави постоянно ангини. След 2-я АБ реших, че така няма да стане и мъжа ми я заведе  при Петко - каза му основните оплаквания, за много други Петко сам му е казал, мъжът ми беше изумен направо - думите му бяха, че му е изреждал оплакванията й все едно я е наблюдавал отстрани.Изписа й пробиотик, имуностимулант и 3 хомеопатични на гранулки. 3 от нещата ги взема 15 дни, останалите 2 трябва да ги взема 2 месеца и после на контрола. Имаш гнойни налепи, които се изчистиха за няколко дни, хрема от тогава не е имала и изобщо засега няма никакви оплаквания, дано и за в бъдеще да е така.

# 639
  • Мнения: 5
Знаете ли дали Петко приема тези дни или е отпуска? Rolling Eyes

# 640
  • Мнения: 49
На работа е на 04.08.14г. след отпуск

# 641
  • Мнения: 5
Много благодаря Simple Smile

# 642
  • Мнения: 1
На работа е на 04.08.14г. след отпуск
А, знаете ли дали до края на тази седмица до 15 08 14г. ще приема и къде?

# 643
  • Мнения: 41
В Хаджи Димитър понеделник , сряда и петък ли преглежда ?

# 644
  • Мнения: 173
Здравейте момичета!
Надявам се всички доволни от Петко мами все още да следят тази тема!Изчетох я почти цялата,но не срещнах проблем като нашия- моля ако има мамам,чието дете е имало или има тикове и еходила при Петко да ми пише Praynig Повече от месец малкия мига постоянно с очички и има едно постоянно покашляне Praynig ходихме на УНГ и на очен-нищо.След няколко дни имаме час за невролог,но....като чета за съжаление ще се окажат тикове....а като чета пък за тях съвсем се отчайвам,пият се все силни л-ва,които общо взето няма желания ефект!Освен това имаме и запек!!!
Моля ако някой е имал сходен с проблем с детето си да ми пише!Дали Петко би могъл да помогне при тикове?

Общи условия

Активация на акаунт