1001 нощи -Започнахме втора година , а Приказката ни живо продължение има - 126

  • 47 372
  • 729
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 132
9. Какво мислите за ''това ,че всеки трябва да си знае мястото /границата на допустимото /на нормите,на благоприличие/ ?

B---Това мога да го кажа по много един спокоен /без да се притеснявам/ начин...Може на хората да им се стори много мегаломанско , но нека  да е така.От първия ден, в който започнаха да ме познават до сега ,моя авто-контрол е по този начин/по този модел/.От всички/всякакви/ хубави и нови неща, които ти се случат ,краката ти могат да се откъснат от земята/да се отделят от земята/,и ти можеш да изречеш думи по-големи от ръстта си,може да си мислиш ,че си създал малките планини.Когато те наградят можеш да повярваш в тези награди,можеш да видиш себе си без съперници...Това ,каквото и
да ми се случи ,никога няма да го направя.Досега  съм направила само една работа,хората не си ме спомнят много ясно от другите  проекти, в които съм участвала.С много хора ме срещнаха/представиха ме  пред/на  много хора/,направиха се много хубави сравнения,но аз във всички тези моменти мислех ,че е нужно /че трябва / да си знам мястото /да не прекрача границата /.Нужно е много време да мине след нещата ,които съм направила,трябва много да чета/ да се уча/,трябва твърде много хора да опозная/да познавам/.

10. По повод това хората да знаят за тази граница на допустимото ,свързано с вашия живот...

Б---В живота си не съм се срещала с такъв човек ,който да не знае това.Но в тези боядисани магазинни /папарашки/ случаи,в аргументите им свързани с много хора,се срещам с много неща.По принцип оставам безмълвна,знам че има  една част , която казва ''Какво ни интересува нас''/какво ни пука на нас/. Ето тази част ме интересува мен.Давайки  отговор на техните аргументи,и себе си ,и тези
събития, и самите тях ,изглеждам така ,сякаш  ги приемам много насериозно тях.

11.Добре , в тези дни ,извън работата ви ,накъде, ако се насочат камерите ,ще бъдете щастлива ?

Б---Това е хубав и труден въпрос ! През лятото в продължение на 4 месеца бяхме в различни градове на страната ,обучавахме децата на театрално изкуство,но не взехме камерите с нас за да можем да покажем тази работа след това ,която свършихме там с децата.Медиите например проявиха интерес към това ,но не повече отколкото проявиха интерес към това, с кого съм била аз.

12.Когато останете много  безпомощна в някои моменти от живота ви ,как бихте спасили себе си от тази ситуация ?

Б---Виждам ,че веднага се подслонявам /намирам убежище/ при майка си или веднага и се обаждам.
Най -голямото ми отчаяние беше момента ,в който загубих баща си. Тогава разбрах ,че в живота няма
решение за всяко едно нещо ,както го казват.И в този период започнах да се занимавам със себе си,
обърнах се към себе си / върнах се към себе си/.За да ме спаси от това отчаяние ,Бог  ми даде един
подарък,започнах една работа и така с това нещо залъгах себе си.

13.Имате ли някакви суеверия ?

Б---Например ,ако счупя огледало се замислям: ''Ами сега , ще ме споходят седем години нещастие ''

14.Имате ли някаква страна от характера си ,която на другите да  им се струва като клише ?

Б---Може би това  постоянно повтаряне  ''Опитай  се да мислиш по-добре/или мисли позитивно/'',може  вече да им се струва  като клише.Аз харесвам това в себе си, защото не съм видяла вреда от това да мисля позитивно /или да се замислям по-задълбочено/.

15. Правилата -преведени.
16.Облеклото-преведено.

17. Колко продължава времето, в което вземате  едно решение ?

Б---Решението е свързано  с това ,за което трябва да го взема,но в последно време вече съм по-ясна /решителна/.Преди имаше моменти, в които бях по-нерешителна.Поради това ,че съм загубила много
материални и нематериални неща в живота , а сега не мисля , че има много неща ,които мога да загубя.

18. Какви са тези материални и нематериални неща ,които сте загубили ?

Б---Преди малко нали имаше неща, за които говорихме.Не бих искала да обидя хората,но когато те ме
нараняват ,не мога да остана безмълвна и да   затворя това в себе си.Вече вземам решение и говоря това ,което мисля,защото ,те след като са наясно ,че могат и са решени да ме загубят,и на мен ми се струва ,че нямам нищо за губене.Това е, което мога да кажа за материалното.А за нематериалното, когато искам едно нещо много,а на следващия ден или след известно време , когато това  желание е намаляло, тогава духа ми много спада.Това чувство или каквото е там,даже и да го имам ,не променя нищо.Забелязвам ,че този период с течение на времето намалява.За нещата ,които остават в спомените, чувствам се по-близка до него момент,и затова вземам по-ясни решения.Мога да кажа ,че
последната една година съм такава.

# 661
  • Plovdiv
  • Мнения: 248
 

Ceyda için moda vakti 
Giriş : 20.04.2010    Güncelleme : 20.04.2010 00:29:33
Ekranların sevilen oyuncusu Ceyda Düvenci, Kanyon'da tek başına görüntülendi.
Ünlü oyuncu  beresi, güneş gözlükleri ve spor kıyafetiyle doğal bir görüntü sergiledi.
Uzun süre telefonla konuşan Ceyda Düvenci, yazlık alışveriş yaptığını söyledi.

# 662
  • Мнения: 9 782
с е в и     smile3501   newsm51
 в а р н а
smile3501   newsm51

Последна редакция: вт, 20 апр 2010, 12:11 от Lilims

# 663
  • Мнения: 9 782
дориана
и за теб   love001 newsm51

# 664
  • Мнения: 31
varna72   newsm51 Hug огромни благодарности за преводите   bouquet

интервюто е много интересно, аз поне не съм чела превод
ей това много ме впечатли

Берг: Видях веднъж как мама и татко се целуват по устните. Празнувахме Нова година, само веднъж ги видях. Честно казано, целият свят ми стана черен, известно време не разговарях с двамата.
явно наистина е така, както показват в сериалите, нежността и любовта се изразяват най-вече с прегръдки, целувки по челото, много рядко 'истински' целувки, но пък какви  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Севи  Hug  bouquet радвам се, че си тук, за кой ли път БЛАГОДАРЯ  newsm51

# 665
  • Мнения: 132
19. Тази последна година виждат ли се ясно тези неща,които са обезщетили  вашето душевно
състояние ?

Б---Всичко ,което съм преживяла в личния си живот,разочарованията или щастливите моменти,откровено казано бяха причината да стигна до това състояние.

20.Какви са границите ви на поведение спрямо човек ,който прави неща ,които мразите ?

Б---Държа се така ,сякаш го няма,само за да не е невъзпитано ,бих могла да му кажа едно
''Здравей''.Освен това ,този човек  не съществува за мен.

21. Кое е нещото ,от което най -много се страхувате да не ви се случи ?

Б---Сигурно е това да загубя майка си...Другото, което мога да кажа извън това е ,че  по какъвто и да
е въпрос да се срещна с някоя несправедливост и хората много да вярват /да повярват/ в това нещо.Това е нещото ,което напоследък много го изживявам и наистина много ме е страх от това.

22. Ако в момента не бяхте тука ,къде бихте била ?

Б---Сигурно щях да съм си у дома... от едната ми страна котката ми ,от другата ми страна кучето ми,или щях да чета книга,или да гледам филм.

23.Кое е нещото ,което най- много мразите , а трябва да го правите по задължение ?

Б---Да съм длъжна да говоря с хора ,които не обичам,то и без това не говоря в такива моменти.

24. Възможно ли е да ви срещнем на някое място  ,което посещавате често ?

Б---Знам, че това се превърна в  (празни приказки  ?  --- не мога да разбера какво означава това ,буквално означава еленски въпрос,разговор),
но тъй като  много обичам суши и специално сушито, което се приготвя там ,непременно два пъти в седмицата ходя в ''Akmerkez Home Store''.В Куручешме често ходя в '' Aşşk kafe''/ любовно кафене/. Преди много обикалях / излизах /,и вечерите излизах ,но вече въобще не излизам. Не съм много спокойна в Истанбул.Например през лятото в Чешме открихме едно местенце '' Paparazzi'',де да имаше такова местенце и в Истанбул ,но не мога да намеря.

25. Това ,че може да се предположи какво може да направи един човек ,че не би могло да очакваме много изненади от него ,превръща ли го / прави ли го/ в скучен ? Или от тук ще можем ли да изкараме друг коментар ?

Б---( смее се)  Аз категорично не съм скучна,наистина,на всичкото отгоре аз съм човек пълен с
изненади.Но защо ли в последно време,не искам да говоря ,но  някакви наши приятели  ме
определят като ''скучна'' и аз мисля ,че това си е техен проблем.Това ,което виждат на екрана ,за жалост го пренасят  /свързват го/разбират го /  в  реалния живот.Аз от три години се опитвам да дам
живот на един характер и това е една работа. Наистина това нещо вече започна да се превръща в
много тягостно.Характера ,който играя е такъв ,че не си показва много цветовете/различните
страни/.Наистина е много трудно да се направи така ,че той да се обича ,да бъде също така успешен
както и в първия ден.Отвреме навреме сигурно се препънах, може би има много пъти ,в които не
успявам.Но точно това ,че го преравняват с моя живот, много ме притеснява /или ядосва/.И тъй като
мисля ,че вече  по този въпрос  не трябва да се страхувам да говоря,и затова толкова ясно
/открито/говоря с вас. Нали в началото говорехме за това всеки да си знае /мястото ,границите / ,искам  вече тези хора да си ги знаят тези неща.

26.27.28. три въпроса за ''1001 нощ''

29.Какво бихте направили за да сте щастлива, някого или за нещо/ за някаква ситуация /бихте ли жертвали себе си /бихте ли направили компромис/?

Б---Мога да се откажа от себе си...за хората ,които много обичам, има много случаи в които
се отказвам от моите си приоритети.Но досега не ми се е случвало да се отказвам от принципите си ,правилата си и  се надявам  да не се случва нещо такова.За майка ми ,сестра ми ,племенницата ми и за приятелката, за която ви споменах ,без да се замислям бих се жертвала.

30.Може ли да вървите/да се разхождате/ спокойно по улиците ?

Б---Много привличам вниманието. Знам ,че когато отида някъде с приятели и се смея привличам вниманието.Това за мен вече не е чак такъв проблем.В крайна сметка ,когато я започвах
тази работа ,бях приела тази ситуация и много други неща.Сега не мога заради това да стана и да
кажа поради тази причина, че не бих могла да живея в Истанбул.Например самички някои неща си ги развивате /разгръщате/подобрявате.Научавате куп неща ,например как да вървите на улицата,и по какъв начин да си направите косата за  да не ви познаят.


***
Остават само последните два въпроса + трите за ''1001 нощ''. Тях по-късно.

# 666
  • Мнения: 4

СЕВИ,МНОГО ТИ БЛАГОДАРЯ Hug

# 667
# 668
# 669
# 670
# 671
# 672
# 673
# 674

Общи условия

Активация на акаунт