FarmVille - 22 тема

  • 29 090
  • 760
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 929
Аз ли не съм разбрала или можеш да се присъединиш към някоя работа и след като си засялреколтата?

# 676
  • Мнения: 581
Три валентинки и 7 златни неща са ми останали, какво да правя с тях?

# 677
  • Мнения: 929
Три валентинки и 7 златни неща са ми останали, какво да правя с тях?

според мен нищо - можеш да ги раскараш или да ги оставиш.

# 678
  • Мнения: 30
Търся си желаещ,да насади лалета с мен  - angelovi2004@abv.bg

# 679
  • Мнения: 2 786
Три валентинки и 7 златни неща са ми останали, какво да правя с тях?
Аз продадох валентинския бокс....другата година ще има друг  Wink.
Гърнето засега стои- сложила съм го при замъка....направила съм го като Ирландски кът, та затова стои .


Как да си спра кучето да не обикаля на сам на там? #Crazy ooooh!
Аз съм го сложила в ограденото при човечето ....правят си компания там  Laughing....можеш да го сложиш и някъде из стопанските постройки, ако е оградено, то няма да се щура из цялата ферма  Peace , въпреки че мен ме кефи когато ходя да торя да идват да ми се радват  Laughing.

Последна редакция: вт, 20 апр 2010, 17:41 от polly

# 680
  • Мнения: 4 111
Аз ли не съм разбрала или можеш да се присъединиш към някоя работа и след като си засялреколтата?

Може, да, но преди да обереш реколтата трябва да засадиш същия брой. Включваш се в мисията, реколтата ти вече е посадена и когато стане готова правиш примерно така: имаш 400 готови посева ориз. Ако нямаш никакви други празни квадратчета жертваш да речем 9 посева като ги обираш - нищо не се отчита за мисията. На тяхно място сееш 9 квадратчета ориз - той вече се отчита, веднага след това жънеш още 9 посева ориз - отчитат се, защото са засадени тъкмо толкова. На мястото на ожънатите сееш нови 9, береш други 9 и т.н. голяма играчка е, но става. Накрая в задачата се вижда, че колкото си посяла толкова си ожънала, но да не забравяме, че в момента цялата ти нива пак е посята с ориз. Ако и него ще включваме в мисията упражнението от по-горе се повтаря, защото всичко посято е ожънато и ако само се жъне без да се сее няма да отчете нито едно квадратче. 

# 681
  • Бургас
  • Мнения: 2 041
Утре ли ще се уголемят кученцата?

# 682
  • Мнения: 265
Да утре Simple Smile

# 683
  • Мнения: 0

Да и моето утре сутринта ще е готово.Интересно ми е какъв че е следващия етап.  newsm78

# 684
  • Мнения: 265

Да и моето утре сутринта ще е готово.Интересно ми е какъв че е следващия етап.  newsm78

в 11.31 ще ти кажа  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 685
  • Мнения: 7 723
Някакви нови култури са пуснали у маркета....
с доста гъсти колци....  Rolling Eyes
...някой да има представа кво е това? newsm78

# 686
  • London
  • Мнения: 292
Някакви нови култури са пуснали у маркета....
с доста гъсти колци....  Rolling Eyes
...някой да има представа кво е това? newsm78


Да не би да имаш предвид това.

# 687
  • Мнения: 0

Да и моето утре сутринта ще е готово.Интересно ми е какъв ще е следващия етап.  newsm78

в 11.31 ще ти кажа  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Аз ще разбера чак 12:30.  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 688
  • Мнения: 7 723
Някакви нови култури са пуснали у маркета....
с доста гъсти колци....  Rolling Eyes
...някой да има представа кво е това? newsm78


Да не би да имаш предвид това.
А, баш  Crazy
...за някаква нова мисия да не са? Thinking

# 689
  • в една мансарда точно под звездите ..........
  • Мнения: 317
Здравейте момичета,
извинявам се, че така нахълтвам в темичката, но съм страшно притеснена. Не мога да си влезна във фермата. Сигурно съм натиснала нещо и сега незнам какво и как да влезна да си обера граха. Не става нито от моя профил, нито от профила на приятелите ми. Просто не ми се показват никакви икони свързани с фервил. показвами, че страницата е с изтекъл срок.
Ще ви бъда много благодарна ако ми помогнете. Май забраних приложението  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт