Запленяваща сърцето / Gönülçelen по ATV петък от 20:00 - Тема 7

  • 23 534
  • 741
  •   1
Отговори
# 615
  • София
  • Мнения: 30 261
още ли няма трейлър?? Измъчиха ни  Crossing Arms
Може да са решили, че са ни показали достатъчно. Нали целта е да ни накарат да гледаме,  а не да ни разкриват тайните си. Peace

мин седмица пуснаха 4-5 трейлъра, пък поставихме рекорд по гледаемост  Wink

# 616
  • София
  • Мнения: 1
Силве,Ринка, да не би да обърквате темите нещо Grinning Grinning Grinning

На тази тема хубавото и беше,че няма ограничения относно снимки,коментари....цареше толерантност,неведнъж сме сравнявали Мурат и Джансе....и ще продължаваме да го правим....какви са тези намеци,от вчера се появяват и......само да не се превърне като темата за ЛиН,там за Туба не може да споменава,нека не превръщаме и тази тема в ограничително поле,вижадте какъв е резулатат в темата за ЛиН-скука от всякъде.

О, извинявам се ако съм нарушила добрия тон.НЕ СЪМ ИСКАЛА, НАПРОТИВ. Просто темата е  за Гонюлчелен и сериала е много хубав та има какво да се коментира по него, затова. Вярно, ние новите нямаме думата тук. Няма да се повтори повече. Нищо няма да пиша никога вече. Съжалявам Cry Cry Cry

# 617
  • Мнения: 10 240


Днес така очаквах нов трейлър.... след толкова снимки... и все интригуващи... разпалващи въображението....
Е, не е късно... може довечера след филма по ATV да има нов трейлър.... Само че на нас не ни се чака.... искаме го веднага....

# 618
  • Мнения: 0
Хайде да си подсладил душата и ще чакаме петък вечер да  напълним и очитe

# 619
  • Мнения: 10 240
Хайде да си подсладил душата и ще чакаме петък вечер да  напълним и очитe


Силве, направо ми напълни очите... Много вкусно изглежда! Страхотна готвачка си!
Цял ден си се старала за нас!    bouquet  bouquet  bouquet
За утре вечер какво ще ни подготвиш? Записа ли си рецептата за гриса на Гюлназ?

# 620
  • Мнения: 10 240

Утре вечер ще дойде по-бързо ако си припомним любимите моменти от филма досега....

# 621
  • Мнения: 0
Хайде да си подсладил душата и ще чакаме петък вечер да  напълним и очитe


Силве, направо ми напълни очите... Много вкусно изглежда! Страхотна готвачка си!
Цял ден си се старала за нас!    bouquet  bouquet  bouquet
За утре вечер какво ще ни подготвиш? Записа ли си рецептата за гриса на Гюлназ?
Грис не обичам но щом е за  ВАС ще се постарая

# 622
  • Мнения: 11
[quote author=nioba

О, извинявам се ако съм нарушила добрия тон.НЕ СЪМ ИСКАЛА, НАПРОТИВ. Просто темата е  за Гонюлчелен и сериала е много хубав та има какво да се коментира по него, затова. Вярно, ние новите нямаме думата тук. Няма да се повтори повече. Нищо няма да пиша никога вече. Съжалявам Cry Cry Cry
[/quote]
 Hug Hug ооо ,мили4ка я стига се впряга.хи4 да не ти пука.пи6е6 си твоето мнение и изоб6то да не ти дреме.аз така правя.неможе на вси4ки да се угоди така 4е   bouquet

# 623
  • Мнения: 581
Ниобче, не се отказвай мила, просто ги пропускай тези постове. Аз също ги пропускам. Тук предпочитам да си говорим за този филм, но все пак да си останем демократичен форум и спазим добрия тон.

# 624
  • Мнения: 581
Силве с тази баклава и с това стоене пред компа ще се търкаляме. Ама аз много обичам и няма да ти откажа да става каквото ще. И аз чакам трейлър нов, ама няма офф мъка голяма

# 625
  • Мнения: 10 240

Дали утре вечер покрай фитнеса и тениса ще чуем нова песен от Хасрет? newsm78 newsm78 newsm78

# 626
  • Мнения: 11
nioba това е за теб
аз разбирам реакцията ти,за6тото и аз бързо паля и мн се сърдя

# 627
  • Мнения: 581
Ох Ринче чул те господ и с двете уши. И на мен ми се ще Хасрет да попее.

# 628
  • Мнения: 10 240
 

Някой попита преди време това ли е треньора по тенис на Хасрет.
Мурат няма да позволи на никой друг освен него самия да я учи на нещо....
И така го тресе ревност - от Джихан...
При още един ухажьор как ще издържи Мурат не знам? newsm78 newsm78 newsm78

# 629
  • Мнения: 2 157
Добър вечер! Тук съм вече. hahaha hahaha
Ниобче, връщай се миличка в темата, моля те. Praynig Praynig Praynig
Нали знаеш, че и ти си от фенклуба на Туба и Джансел, а имаш и специална задача.
Значи на теб се е паднала най главната задача - стиховете за бъдещите песни на Хасрет. Няма отказване скъпа.
Пък аз като един истински бодигард в темата имам грижата да опазя фенклуба.
И  запомни - няма стари, няма нови членове. Всички, които харесват филма пишат и изказват мнения.
Е, някой може би не са преживели старата любов от Аси, това нашия фенклуб не ни засяга.
Така, че идвай мила, чакаме те  на раздумката  lalalala

Общи условия

Активация на акаунт