Размяна на детски градини и ясли - София

  • 184 060
  • 766
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 171
Здравейте на всички! Включвам се и аз в темата.
1. Набор 2007
2. Приета е и е записана  в 106 ЦДГ "М.Луиза"
3. По-удобно 99 ОДЗ "Сарагоса"

# 91
  • Мнения: 2 374
Биа поздравления!
Много се радвам за вас!   bouquet
За жалост явно системата се задейства, само ако ти самия си свършиш цялата работа - намираш си другарче, оформяш си документите и просто се преместваш. Моите опити да си намеря насрещно другарче засега са безрезултатни, от разговорите ми с 2 директорки установих, че на никой не му се занимава и трябва да кандидатстваме пак на общо основание, ако искаме да сменим градината ..... Еми ... това е... ще продължим пак да пълним списъците и да избутваме назад неприетите деца ... супер тъпо!
Лени-да,точно така е,трябва сам да си търсиш правата и да се бориш,иначе нещата стават много трудно.Ще ти стискам палци по-скоро да намериш другарче,все отнякъде ще се появи,наистина обаче на директорките не им се занимава особено много с тези неща,всеки гледа лесното,това е... Confused  Hug

# 92
  • София
  • Мнения: 2 296
Биа,честито!   bouquet
Много се радвам за вас!Чудесно е,че си успяла да постигнеш размяната! Hug
Пожелавам ви всичко най-хубаво и децата да са доволни в новата градина,заедно!  Wink

# 93
  • Мнения: 2 374
Мерси,Ева!  bouquet Аз също се надявам всичко да бъде наред.

# 94
  • Мнения: 47 963
Приети и посещаваши 183 ЦДГ, желано 168 ЦДГ
Набор 2006, бяхме 1 група, наесен сме 2

# 95
  • Мнения: 15 379
Здравейте!
Набор 2007, първа градинска група от септември, записан

Приет - 11 ЦДГ, кв. Лозенец
По-удобна - 92 ЦДГ кв. Лозенец

# 96
  • Мнения: 356
1. Набор 2008
2. Прието в 22 ОДЗ Великденче /Люлин 2/
3. Предпочита 68 ОДЗ Ран Босилек /Люлин 7/

# 97
  • София
  • Мнения: 75
Набор: 2009
Прието: 179 ОДЗ "Синчец", Илинден, ул. Кукуш
По-удобни: 29 ОДЗ, район Изгрев, район Слатина

# 98
  • Мнения: 1 217
Набор: 2007
Приет: 116 ЦДГ р-н Възраждане.
По-удобно:50 ОДЗ Куики.

# 99
  • Мнения: 7 149
1. Набор 2008
2. Прието в 22 ОДЗ Великденче /Люлин 2/
3. Предпочита 68 ОДЗ Ран Босилек /Люлин 7/
Градината в която е прието детето ви е една от най-добрите в София.
Имам лични впечатления, двете ми дъщери я посещаваха.
Ако не ви е много отдалечена, не я сменяйте в никакъв случай!
Успех!

# 100
  • Мнения: 356
Благодаря за съвета, ще те послушам, ние ще сме на ясла там от септември, дано си права, блаогдаря пак за отклика. Вие при кои лелки и г-жи бяхте?

# 101
  • Мнения: 7 149
Вие при кои лелки и г-жи бяхте?
Голямата ми дъщеря посещаваше градината от 1997 г. до тръгването си в първи клас, а малката дъщеря само яслата. След това се преместихме в друг квартал.
За съжаление не помня имената на госпожите в яслата  ooooh!...старост-нерадост. Joy
Ако споделиш имена, бих могла да се сетя.

Иначе на голямата ми дъщеря госпожите в градинската група бяха:
г-жа Вангелова и г-жа Панайотова.
Предвид, че Рени Петрова е директор на градината, нямай притеснения за персонала- със сигурност е подбран и е на ниво!
Завиждам ти за ОДЗ "Великденче".  bouquet
Успех!

# 102
  • Мнения: 356
Другата седмица ще се опитам да се срещна с директорката за да поговрим, защото моето детенце имам малко проблем - рефлукс. Освен това ми се иска да й обясня че може да разчита на нас във всяко отношение и ми се иска да купя разни играчки и да помогнем малко за базата. Дано ни разрешат.

# 103
  • София
  • Мнения: 196
Набор: 2007
Приет:  6 ЦДГ Шарл Перо, Красна поляна - 1 част
По-удобно:54 ОДЗ  - Красна поляна - 3 част.

# 104
  • Мнения: 145
Бях обещала да кажа когато всичко се уреди с детската градина и преместването.Нашата одисея най-сетне свърши.Преместването на дъщеря ми вече е факт.В предишните ми постове съм обяснила всичко подробно,а сега попълних една молба-свободен текст,че желая размяната,майката на друго дете (не го познавам) е попълнила същата и така в 2 екземпляра за двете детски заведения.Взех документите на дъщеря ми и ги занесох там където ще посещава,обясни ми накратко директорката от кои дати може да тръгне и решихме да е на 7-ми септември с първите дечица.Не стана размяната с това детенце,което мислехме,но това вече го решава директорката,здраве да е,важното е всичко да е наред.
Пожелавам успех и на всички други дечица,които се борят в момента.  bouquet

Много те моля, пиши освен молбата, какво друго е необходимо? Документите на детето - медицински картон и др. направо ти ги дават ли или пак трябва молба? Може във всяка детска градина да е различно, но поне ориентировъчно да съм подготвена.

Общи условия

Активация на акаунт