Новите ви книги - 6

  • 59 478
  • 744
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 157
назад е коментирана ,но аз я купих  сега и  прочетох  почивайки    grinning039





Страхотна е!

# 346
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Днес завърших тази:


Противно на хубавите отзиви за нея ще каже, че мен не ме трогна особено. Чете се бързо и не мога да каже, че не е хубава, но лично мен "Тетрадката" ме впечатли в пъти повече!
Аз пък се опитвам някак да дочета "Dear John" (в момента върви филм по книгата, "С дъх на канела" май беше заглавието). Не знам дали книгата е излязла и на български. На мен ми е скучна. Скучна, всъщност, е меко казано. Сладникава не, ами хм, мазна.  Laughing Безлични образи, тегави диалози, абе...
Но смело продължавам с чиклит-а.  Laughing

# 347
  • Мнения: 395
Книга на душите - продължение на Библиотека на мъртвите - първата не съм я чела, но продължението го изгълтах на един дъх. Така не бях чела книга от времето на Шифъра на Леонардо. Няма да издавам всичко, но е пак заплетена с лека любовна история, търсене на закодирани послания и ....за разлика от нашумялата напоследък 2012, тук предлагат като края на света 2027г...останалото оставям на вас  Peace

# 348
  • Мнения: 3 622


Снощи я започнах. Много е увлекателна

# 349
  • София
  • Мнения: 1 654

Последната е тази. Вече съм я преполовила и я препоръчвам. В книжарницата като попитах за нея ми предложиха и тази
  но вече съм я чела и определено си струва Peace

# 350
  • Мнения: 55
Аз чакам тези сега... Heart Eyes

     

# 351
  • Майничка
  • Мнения: 12 644

Последната е тази. Вече съм я преполовила и я препоръчвам. ...

Би ли погледнала преводача, сътворил този резил, моля?
Авторката е Филис Дороти Джеймс. ooooh!

# 352
  • Мнения: X
Хахах, наистина резил.
Явно се е подвела от Phyllis Laughing

# 353
  • Мнения: 7 837
По-скоро, никой не си е направил труда да провери, какво се крие зад съкращението. Изобщо, нямаше и да разбера, че става въпрос за нея, а и оригиналното заглавие на тази книга е друго.

Аз четох наскоро The Children of Men. Ето така изглежда на английски името и стават грешки, в случая непростими.

Последна редакция: нд, 22 авг 2010, 22:41 от Кейси

# 354
  • Мнения: 236
Здравейте. Сега открих, че има такава секция на форума и ми стана приятно, че много хора все още четат книги.
Аз последно прочетох на Захари Карабашлиев "18% сиво". Книгата е много добра, макар и на моменти да звучи доста откровено.

Някой има ли впечатления за Бог пътува винаги инкогнито/ако не съм обиркала заглавието/?

# 355
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 944
и

# 356
  • Мнения: 609
Последните ми придобвки са:
1."Действай като жена, мисли като мъж" - Стив Харви
2."Къпиново вино" - Джоан Харис
3."Любов" - Елиф Шавак

# 357
  • Мнения: 718


Нямам търпение да я започна Heart Eyes

# 358
  • Мнения: 514
Здравейте. Сега открих, че има такава секция на форума и ми стана приятно, че много хора все още четат книги.
Аз последно прочетох на Захари Карабашлиев "18% сиво". Книгата е много добра, макар и на моменти да звучи доста откровено.

Някой има ли впечатления за Бог пътува винаги инкогнито/ако не съм обиркала заглавието/?

Аз имам впечатления, не си объркала заглавието. Не ми хареса много, първата книга на същия автор е по - хубава. Ето тази:

# 359
  • Мнения: 55


Нямам търпение да я започна Heart Eyes

Страхотна е! Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт