Ийит Озшенер: Мелодията на сърцата ни / Yiğit Özşener: сега и в "Ezel" - 65

  • 28 747
  • 741
  •   1
Отговори
# 555
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Не се отказвай....обувките му били 47 номер  Joy hahaha


Олееееееее....души оправи му панталоните щот ако не ме лъжат дзъркелите...виждам Кенан Пакетоолу... Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 556
  • Мнения: 417
Кенан Пакетоолу Joy Joy Joy Joy
Хади бе Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 557
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Кенан Пакетоолу Joy Joy Joy Joy
Хади бе Joy Joy Joy Joy Joy Joy
smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532

# 558
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Хади Ийигеджеляр пичолар... Hug Hug Hug
Отивам да взимам подръчните оръдия на труда да мерим пакета. Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes...кви мисли ми минават през главата...сега се червим в ъгъла. Embarassed Embarassed Embarassed

# 559
  • Мнения: 417
Мацки,много е весело с вас,но аз ще си лягам Hug Hug Hug

Дайте да мислим анкета за следващата тема,тази я пропуснахме
но поне за новата да има.

# 560
  • Мнения: 3
ЗИЗУ,ако си приготвила шублера,започни с началото на 26 еп.,когато се прира в апартамента след гафа с Ейшан и Бахар.
Не  мога   да го резна на фото,но мога да подскажа къде да го търсиш:ttp://ezel-serial.blogspot.com/2010/05/26-1.html-от 2-та минута нататък.
До утре!

# 561
  • Мнения: 683
Не се отказвай....обувките му били 47 номер  Joy hahaha


Олееееееее....души оправи му панталоните щот ако не ме лъжат дзъркелите...виждам Кенан Пакетоолу... Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Зизу, какви панталони, какви плохи да оправям  hahaha И двата пищова все към теб сочат 

Байдъвей, ти виждала ли си пакета на Халит Ергенч? Пред него другите са още в детската градина  hahaha

# 562
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
Добро утро! Hug Hug Hug

Зизана закъса го.Сега ако трябва да преровиш целия "1001 нощ",да търсиш пакет.....те изгубихме за два месеца поне Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Аз ако трябва да бъда честна,Халит и без пакет го взимам Peace

# 563
  • Мнения: 417
Гледам снощното настроение не вие оставило Laughing

# 564
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
 Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyesмного пустоооооооооо Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

# 565
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Здравейте   bouquet  bouquet  bouquet

На втора страница сте Crossing Arms

Кви интересни разговори,сте водили Mr. Green Mr. Green Laughing Laughing Laughing Mr. Green Mr. Green Mr. Green
 Joy Joy Joy Joy Joy
Изпуснала съм разговори,за пакети ще умра Embarassed Embarassed Embarassed newsm43 newsm43 newsm43
Зузу чакам точноте мерки,да знаеш,тая тема най-ме вълнува Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
И браво за стихчето smile3501 smile3501 smile3501 smile3501 smile3501,много уригинално и сполучливо...добре,че дойде hahaha hahaha hahaha..трябваше ни някой като теб да пуска шегите Mr. Green Mr. Green Mr. Green..,че на последък сме бяхме забатачили нещо Thinking

# 566
  • Мнения: 2 660
 smile3532 Ох, ще ме разбиете от смях! Къде ви се привидяха тез пакети... Гладна кокошка, просо сънува!  hahaha

На мен пък снощи Лакуната ми подпали чергата да търся Ийт по гащи, така че и аз съм на същата вълна.
Награда за първия, който публикува снимка по гащи!  Mr. Green Mr. Green

# 567
  • Мнения: 4 706
Ще ме гръмнете... с тия пакети  Mr. Green Mr. Green  Joy Joy Joy Joy Joy

# 568
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
На мен пък снощи Лакуната ми подпали чергата да търся Ийт по гащи, така че и аз съм на същата вълна.
Награда за първия, който публикува снимка по гащи!  Mr. Green Mr. Green
Това доста трудно ще стане за Ийитчо.... Mr. Green Mr. Green Mr. Green,ти не можиш да го накараш 2 думи да каже,пък камоли снимка по гащи Shocked Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Освен,ако не сътвориш нещо с фото шоп иначе друг начин нема Naughty

Сега и мен,ще ме карате да търся пъкета на Бъракчо... Crazy Crazy Crazy Crazy Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes..неговия по-лесно се открива обаче Mr. Green Mr. Green

# 569
  • Мнения: 5 140
е Пешко вече няма накъде да ходи, днес със сигурност има ЧРД ето: http://www.bg-mamma.com/index.php?action=profile;u=248821

а здравейте  Hug Hug Hug и ви ловя  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт