Листопад (Yaprak dökümü) - ТЕМА 28

  • 31 706
  • 728
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 23
За феновете на Оуз,какъв мил баща.  
Не знам дали някой друг го усеща така, но всеки път като видя Оуз на екрана(специално за епизодите откакто е в затвора) и ме напушва смях.   Laughing
Чудя се как да го обясня, но ми е много забавен винаги като го гледам.   JoyПреди всяваше някакъв респект(знам ли и аз), сега просто има вид на уплашено "козле"  Twisted Evil, а иначе се води някакъв престъпник.   Simple Smile


И на мен ми е смешен най-вече като се води за полата на Таляи

# 616
  • Пловдив
  • Мнения: 3

хубаво е да се види колко от форума са адвокати на Текин и колко на Ферхи Hug
Да,би било хубаво да се види ама едва ли ще стане.Поне за фенките на Ферхунде от сега виждам как ще ги откажат наистина да влизат в тази тема и да пишат. Отношението на някои тук е наистина обидно и злобно .Като не искате да четете постовете на другите/особено за Ферхунде/,подминавайте ги,моля. Peace

Интересно как някой може да ме откаже да пиша или да чета дадена тема в този форум. Освен това никой не е вкаран насила в темата - харесва ти, пишеш и коментираш; не ти харесва - просто я пропускаш. Тук коментираме и обсъждаме поведението на героите, изказваме своето виждане по въпроса и се забавляваме. Никой на никого не става адвокат - в определен момент ме кефи даден герой и му симпатизирам, а в следващ - същия герой ми става неприятен заради някоя негова лоша постъпка. Това, че дадена потребителка е изразила подкрепата си за някой герой и нейното виждане не съвпада с моето, то това не прави пишещата мой враг или противник. Тук не сме се събрали да си мерим..., а да се забавляваме, обсъждайки любим сериал.

Но наистина има отделни хора, които явно не усещат разликата между филм и реалност и си позволяват нелицеприятни квалификации на съфорумките и съфорумците, които на никой не са приятни, особено на засегнатите. Затова ви моля да се спрете за малко, да поемете въздух, да преброите до 10 и тогава да пишете - не е нужно да се обиждаме и плюем, все едно сме в долнопробна латиносапунка, а да се уважаваме взаимно, без значение кой какво мнение е изразил относно поведението и действията на героите.

Това е просто филм, а ние сме реални хора и личности, като всеки от нас заслужава нужното уважение! Peace

# 617
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Ами то е по-трудно човек сам да си управлява живота.
Да прави грешки, да си носи последствията, да предизвиква другите,
да бъде егоист, да си гради живота, да не се предава.
Дотук визирам Ферхунде и от части Неджля.

По-лесно е друг да ти оправя простотиите, друг да ти е виновен и на сто години
мама и тате да взимат решенията вместо теб. Все да си подведен, уж, все другите са
лоши.
Познайте кой визирам  Mr. Green


П.С. Хубаво е да се прави разлика между филм и реалност.

# 618
  • София
  • Мнения: 76
момичетаа бъркатее
ББ Оуз се променя многоо мъничко...основния му порок лакомията за пари и изкарването им с далавери и убийства си остава с пълна сила!

# 619
  • Мнения: 19
момичетаа бъркатее
ББ Оуз се променя многоо мъничко...основния му порок лакомията за пари и изкарването им с далавери и убийства си остава с пълна сила!
Аууу, таман щях да се влюбя в него, ти  побърза да охладиш фенките ...  Flutter И все пак има проблясъци в него. А за отношението му към Талят - Талят го заплаши, че ще навреди на Джейда и сина му, ако не е послушен.
П.П. Това с Талят в колата пред университета синът му ли е? Вика му "Кюфте"!  Laughing Laughing Laughing Ега си стария Мерцедес, язък му за керкенезките стойки. Mr. Green
Ахмммм, забравих вече с тия разправии какво още исках да изкоментирам ...  newsm78 А, да! Много се радвам, че Нехир и Седеф се отказаха да продават и да се местят! Нито Ферхунде, нито Шефкет заслужаваха такава "жертва". А Седеф без вина "виновна".  Crossing Arms Като знам колко е трудно и как всичко трябва от начало, като се мести човек на чуждо място ... ooooh!

Последна редакция: пт, 14 май 2010, 17:22 от soya-fen

# 620
  • Мнения: 0
момичетаа бъркатее
ББ Оуз се променя многоо мъничко...основния му порок лакомията за пари и изкарването им с далавери и убийства си остава с пълна сила!
Confused
Ех, надявах се да има някаква светлинка в тунела.

# 621
  • Burgas
  • Мнения: 214
най накрая целувката на Неджля и Джем HugАли Раза пак гледа намръщено Mr. Green

# 622
  • Мнения: 0
най накрая целувката на Неджля и Джем HugАли Раза пак гледа намръщено Mr. Green
Къде, къде, кога?  Simple Smile

# 623
  • Мнения: 4 076
За мен остава напълно неразбираем образа на Фикрет.Има ли такива хора наистина.Да не прозвучи пресилено но ужасно ме дразни поведението й.
Схемата е следната:едно добро дете,чувствително,привързано към родителите си,обикновено първото в семейството,се кара да гледа по-малките и къщната работа,докато приятелчетата му беснеят на двора.Обяснява му се,че то е "розата,дето..",а тези на улицата-нехранимайковц.Детството му минава в повиване на бебета,хранене,писане на чужди домашни.Чувства се чужда сред връстниците си и как няма-те са деца,то е малка майка и домакиня.В един момент порасва и има нужда от помощ и подкрепа.Получава камъни по главата си,от роза става змия в пазва и бодил,защото е дръзнало да смути спокойствието на авторитетите(лежперите).Кака съм на трима,та знам,уви.
Фикрет се разбунтува,но смелостта й стигна колкото да се натресе в още по-голяма каша.А Ферхундето в мене ми помогна да изплувам Laughing
Когато се роди второто ми дете,от първото съм поискала най-много да ми подаде биберона.Мястото му е навън,да го чувам да се смее с децата,после да му прочета книжката,нищо,че едва гледам от умора.Който иска деца,да си намира начин да ги гледа или да не ражда.
Сцената Лейля-Неджля ме разрева снощи.Но не мога да се оттърся от чувството,че Лейля е доволна не толкова,че спаси живот,колкото,че баща й я хвали и се гордее с нея и че пак е в центъра на вниманието,т.е. повежда по точки.Ще ги видим по-нататък.

# 624
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Някой да направи Принтскрийн на кадъра "баба Джеврие с пачките в ръка" хахахах  Money Money Money Money Money Money Money Money Money Money




И малко gif-чета за смешния ни петък Wink

                 

- О, Боже!...                                                                       - Заминах си, върнах се, а тя още говори по телефона.
- Какво има?                                                                        Поеми си малко дъх!
- Легендата се завърна.
- Моля???




                 

- Тази какво търси тук?                                                      - Майко!...
- Дойде на гости                                                                 - Виж как ми се зарадва, домъчняло му е за мен.
- Не стига, че тя е тук, а сега води и семейството си...       Сииинко... и ти ми липсваше




                 

- Вече си нямам моя къща...                                             - Майко, какво е това?
                                                                                          - Няма нужда да продаваш нивите... Аз си продадох къщата
                                                                                          - Какво???...  Shocked



   
- Покрий си разходите с тези пари. На мен ти си ми нужен.
  Не ми е притрябвала къща. И без това през цялото време съм тук...
- Да Ви е честито!
- На всички ни!
 Joy  Joy  Joy



Здравейте искам да попитам знаете ли, колко епизода е Листопад? Аз съм фенка обаче напоследък драматизма взе да ми идва в повече. Доста песимистично се развиват нещата, би било добре ако поне от време на време се случваше нещо положително.
Сигурно и екипът, който създава филма, не знае, mikele80. В темите многократно е писано, че след края на 4-ти сезон, който в момента се излъчва по турската телевизия, ще се снима и пети. bTV дори в Новините си го излъчиха това преди време. Wink


Сцената Лейля-Неджля ме разрева снощи.Но не мога да се оттърся от чувството,че Лейля е доволна не толкова,че спаси живот,колкото,че баща й я хвали и се гордее с нея и че пак е в центъра на вниманието,т.е. повежда по точки.Ще ги видим по-нататък.

 Peace  Не само ти си останала с това чувство Wink

# 625
  • Мнения: 448
Момичета здравейте  Hug

Ето за тези които гледат напред 155 епизод трейлъра http://www.youtube.com/watch?v=T3jHldHUBSM&annotation_id=ann … 49&feature=iv И Ферхундето какви ги върши  ooooh! ooooh! ooooh!
ББ: Леле, Ферхунде с кого се целува? Знаете ли кой е или е някой непознат?
Аз мисля, че феновете на Ферхи са толкова влюбени, че дори да стане сериен убиец пак ще я оправдаят. Всеки има право на мнение, разбира се. Аз лично страшно харесвам Дениз Чакър, тя е сладурана и като актриса ми е любимка, най-добрата в сериала! Но героинята й Ферхунде е доста зла и честно казано не я понасям.  newsm47
Което означава, че Дениз наистина е невероятна актриса, щом дори с крайно отрицателната си роля може да спечели най-много фенове...
А иначе като роля, най - харесвам Фикрет и Седеф. Фикрет, защото винаги постъпва правилно и е може би най-интелигентната в сериала, а и мисля, че ако застанат всички без грим една до друга, тя ще е най-красива! Защото с грим е лесно, с грим всички стават хубавици.
А Седеф, защото е най-невинна и чиста в намеренията си.

# 626
  • Мнения: 2 172
Впечатли ме посещението на Али Ръза и съпругата му при Шефкет.
Отново му спестиха истината.
Както и турския затвор - като СПА център ми се видя!/в сравнение с други кадри от турски затвор/

# 627
  • Мнения: 2 172
Фикрет в действителност е красива,но ролята и във филма я прави невзрачна - и това е успех!
Не ми допада с вечното си целомъдрие и изземване ролята на МАЙКА за всички.

# 628
  • Мнения: 23
Цитат
- Тази какво търси тук?                                                    
- Дойде на гости                                                                
- Не стига, че тя е тук, а сега води и семейството си...
Когато каза това ми стана много тъжно за Айше колко невинно гледаше.  Sad

# 629
  • Мнения: 743
Впечатли ме посещението на Али Ръза и съпругата му при Шефкет.
Отново му спестиха истината.
Както и турския затвор - като СПА център ми се видя!/в сравнение с други кадри от турски затвор/

Напротив,не виждам смисъл да му казват,че все пак е взела парите.Нали си обра багажчето,нали се отърваха,защо да го боли отново,какъв е смисълът...Така постъпват любящите родители,стараят се да спестят болката на децата си,от раждането им,та чак докато са живи,а Текин са добри родители,обичат безкрайно много децата си,светът ще преобърнат за да им помогнат,за да ги облекчат.Грешки правят да,но все пак са страхотни,балкански тип загрижени родители,аз много ги харесвам,много са ми мили,трогват ме,разплакват ме от умиление....

Общи условия

Активация на акаунт