Красивите турски актриси

  • 184 072
  • 722
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 5 334
Тинчето,последното предложение е много добро,и аз мислех за Берен,симпатична е,като актриса много не мога да кажа,но с Къванч добре се справят от малкото откъсчета които съм гледала
Казвай ми "Тинче" Hug Аз Беренката хич не я харесвам, ама за красива я водят, не може да я пропусна. Joy

# 16
  • Мнения: 0
Тинче,и аз не мога да кажа,че я харесвам,а и като знам за неприязънта и към Туба съвсем ми пада,но определено е симпатична,затова заслужва да влезе,макар и не на почетното първо място в темичката...

# 17
  • Мнения: 0
Ако има и други предложения от други момичета,ще ги включа, няма проблем....но мисля,че с Тинчето бяхме доста изчерпателни...

Тинче, newsm51 smile3525 newsm51

# 18
  • София
  • Мнения: 5 334
Тинче,и аз не мога да кажа,че я харесвам,а и като знам за неприязънта и към Туба съвсем ми пада,но определено е симпатична,затова заслужва да влезе,макар и не на почетното първо място в темичката...
Ако искаш, за да не се натрупва много първи пост, да продължавам в моя пост там да слагам другите. Че иначе много натоварваме първия пост и... #Crazy #Crazy

# 19
  • Мнения: 0
Ок,Тинче!Пускай ги в твоя пост...

# 20
  • София
  • Мнения: 5 334
Ок,Тинче!Пускай ги в твоя пост...
Още ще добавям. Малко да си почина само. hahaha hahaha

# 21
  • Мнения: 0
Пуснах и анкета.Дано не повлияе негативно на темата,но е интересно да се види българските фенове на коя от тях симпатизират най-много....

# 22
  • Мнения: 0
Ок,Тинче!Пускай ги в твоя пост...
Още ще добавям. Малко да си почина само. hahaha hahaha

Почини си,заслужаваш Hug Hug Hug Hug

# 23
  • Мнения: 0
Тинче ,ти си неизчерпаема,какво щях да правя без теб.... Hug Така всички ще са доволни всеки ще може да си открие любимката в темичката и да срещне хора,които също я харесват....

# 24
  • Мнения: 8 544
СЕВИНЧ ГЮРШЕН




Пълно име: Севинч Гюршен Акъйълдъз
Дата на раждане: 23 януари 1979
Месторождение: Истанбул, Турция
Най-известна роля: Бахар в "Перла"
Височина: 1, 76 см

Последна редакция: сб, 15 май 2010, 22:05 от Snejkata

# 25
  • София
  • Мнения: 5 334
Тинче ,ти си неизчерпаема,какво щях да правя без теб.... Hug Така всички ще са доволни всеки ще може да си открие любимката в темичката и да срещне хора,които също я харесват....
Дано, дано. Whistling Whistling Засега сме само двете обаче. hahaha hahaha Sad

Снежке, току-що я добавих. Изпреварих те със секунди. Laughing

# 26
  • Мнения: 8 544
Снежке, току-що я добавих. Изпреварих те със секунди. Laughing[/i][/center]
Ок, ще сложа друга на това място, ако се сетя.  Wink

Последна редакция: сб, 15 май 2010, 22:08 от Snejkata

# 27
  • Мнения: 5 710
Неджля е много красива, Азра Акин също, но тя все пак е мис Свят.
До там съм с турските сериали, но и другите показани ми харесват:)
Много красиви жени и това, което ми прави впечатление в Листопад специално ( него гледам понякога) е, че красотата им е сякаш естествена.

# 28
  • София
  • Мнения: 5 334
beauty~, може да сложиш анкетата с няколко възможни отговора, че аз имам поне 3 любимки. Flutter А и повечето са така, както виждаш. bowuu

# 29
  • Мнения: 0
Седа Гювен

Общи условия

Активация на акаунт