111та италианска тема

  • 41 982
  • 749
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 5 710
Ани! Къде си! Защо не си там, където трябва да си:)

# 31
  • Мнения: 6 393
Ани! Къде си! Защо не си там, където трябва да си:)

 Crazy

# 32
  • Мнения: 4
Zdravejte!
Izvinqvam se, 4e naxluvam v temata vi i 4e pi6a na latiniza (ne namerix opziqta za promqna na BG  Confused).
Ako ima momi4eta, koito jiveqt vav Forli, bixa li bili tolkova u4tivi da mi obqsnqt kade se namira letisteto vav Forli. Dale4 li e ot i3xoda na magistralata (nie idvame ot Bologna)?
Blagodarq vi predvaritelno!   bouquet

# 33
  • UK
  • Мнения: 1 938
Не е далеч. Предполагам, че щом идвате от магистралата от Болоня, сте с кола: ето инструкции как се стига, отнема 13-15 минути:

http://maps.google.com/maps?f=d&source=s_d&saddr=via+Pun … &t=h&z=14

# 34
  • Мнения: 4
Не е далеч. Предполагам, че щом идвате от магистралата от Болоня, сте с кола: ето инструкции как се стига, отнема 13-15 минути:

http://maps.google.com/maps?f=d&source=s_d&saddr=via+Pun … &t=h&z=14

Blagodarq, Ljoli, za ekspresniq otgovor!  bouquet
Da, s kola sme.
Trqbva da i3le3em na i3xoda za Forli (samo edin e). Sled tova patq 3a letisteto o3na4eno li e dobre s tabeli?
Grazie mille di nuovo per la risposta!!!!!!!!!!!

# 35
  • UK
  • Мнения: 1 938
Не мисля, че е обозначено добре, но мисля, че ако следвате тези инструкции лесно ще ги откриете, Форли не е голям град. Simple Smile

# 36
  • Мнения: 4
здравейте искам да попитам има ли някой от Наполи?

# 37
  • Мнения: 5 710
Като излезете от автострадата на Форли , завивате наляво, после има една ротонда ( кръгово),там  направо, после още едно кръгово завивате наляво и после все направо докато се включите в околовръстното tangenziale.  Там като излезете  има табели за летището. По принцип има табели, не е проблем и да се загубите ще хванете пътя.

# 38
  • Мнения: 1 545
здравейте искам да попитам има ли някой от Наполи?

Аз, питай  Grinning!

# 39
  • Мнения: 4
ами и аз съм от Наполи и  ще ми е приатно да се запозная с нови хора

# 40
  • Italia, Palermo
  • Мнения: 886
Честит имен ден на нашата симпатяга ЕЛЕНА




Люлякът ми замириса....в спомените..тук го няма! Може би по а север, при вас, Елена и ломбардийски майчета!

# 41
  • Мнения: 402
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ASTEA- ГЕРИ-ДЖО


Айде почерпи с нещо  Praynig Peace Hug-не се стискай...  bouquet

# 42
  • Мнения: 4
Като излезете от автострадата на Форли , завивате наляво, после има една ротонда ( кръгово),там  направо, после още едно кръгово завивате наляво и после все направо докато се включите в околовръстното tangenziale.  Там като излезете  има табели за летището. По принцип има табели, не е проблем и да се загубите ще хванете пътя.
Blagodarq, 10 c's !   bouquet
3apisvam si te3i uka3aniq.
Vijdam, 4e ti si ot ta3i zona, moje pak da mi bade6 pole3na s info.
Sled kato napusnem letisteto, koe e naj-bli3koto mqsto (naj-bar3o da se stigne s kola) do moreto?
Nie mislexme da otidem do Cesenatico... dolu-gore kolko otnema s kola?
Ako ima nqkoe drugo mestenze podxodqsto 3a deza, moje6 li da spodeli6.
Naslagali li sa ve4e ombrelloni navsqkade?
Blagodarq ti oste vednaj!
  bouquet  bouquet  bouquet

# 43
  • Мнения: 5 476



Да се почерпите за мое здраве! Wink Hug

Лени и Лейди, честит имен ден!  Hug  bouquet

# 44
  • Мнения: 765
Аз трябваше да проверя на календара какъв ден е днес, че честитите така наред, и какво да видя - то било и моят имен ден!  Laughing (Евелина, кръстена съм на баба си Елена). Обаче понеже не го празнувам никога, може даже да не ми честитие, малко ми е далечно Евелина от Елена, че да го празнувам.

Иначе честито и от мен на празнуващите - и именнички, и рожденнички   bouquet Heart Eyes! Ех, че кеф да си роден през май!

Миликсче, аз - носталгично - съм питала мъжа си - ама вие тук люляци имате ли, трендафил, нещо? (като Гергана от Извора на белоногата, когато изброява онези 76 - някъде там беше бройката - любими китки, които ги няма из белокаменен Стамбул). И той казва, ами не, имаме маслини... После съм му показвала люляци и трендафили в България и той казва: а, много хубаво, браво, не знам какви са тия храсти. И след всичко това на една разходка преди две седмици видях както люляк, така и трендафил! Ама нали Микеле не различава мимоза от цъфнало финокио (жълто), няма какво да му връзвам кусур  Joy

Забравих защо влязох всъщност - някой може ли да ме ориентира откъде мога да тегля филми? От една година не съм сваляла нищо и съм загубила ориентация, Замунда нещо не ми се отваря, не знам дали а я затворили, или не се отваря от Италия. По-конкретно искам да си сваля "Светът е голям и спасение дебне отвсякъде". Гледали ли сте го?, отзиви?

Общи условия

Активация на акаунт