Son bahar - Любов назаем - Тема 11

  • 22 476
  • 736
  •   1
Отговори
# 645
# 646
# 647
# 648
# 649
# 650
# 651
# 652
  • Мнения: 1 142
ОБАЧЕ, КЕМАЛ АБИ Е ГОЛЯМ ДИВАК НЯКОГА: "ТОЙ И ГАЛИП И БЕШЕ ШЕФ" !!!  hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

# 653
  • Мнения: 3 133
ИСКАМ ДА СПОДЕЛЯ, ЧЕ МИ ПРАВИ ВПЕЧАТЛЕНИ, ЧЕ ОТ ВРАТАТА СЯДАТ НА МАСАТА, БЕЗ ДА СЕ ИЗМИЯТ. ЛЯГАТ С ДРЕХИ, С КОИТО ПРЕДИ ТОВА СА БИЛИ. А ЗА МИЕНЕТО НА ЗЪБИ, ЯВНО СТАВА ЗАД КУЛИСИТЕ..... ПРОСТО ТЕЗИ НЕЩА МЕ ДРАЗНЯТ. Thinking Thinking Thinking

# 654
  • Мнения: 3 133
АУ, ТУК ОЧАКВАХМЕ МНОГО, НО ВИДЯХМЕ САМО ГОЛИ РАМЕНЦА. НО КАК НАПРАВИХА БЕБЕТО?

# 655
  • Мнения: 3 133
ЗДРАВЕЙ МОРСКИ БРИЗ,
ПОМИСЛИХ СИ, ЧЕ ЗАМИНА С ЯХТАТА И НИ ОСТАВИ ДА МЕЧТАЕМ...... Joy Joy Joy Joy

# 656
  • Мнения: 1 142
ТЕ СА КАТО ЦВЕТЯТА  hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

# 657
  • Мнения: 3 133
ОБАЧЕ, КЕМАЛ АБИ Е ГОЛЯМ ДИВАК НЯКОГА: "ТОЙ И ГАЛИП И БЕШЕ ШЕФ" !!!  hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha
ГАЛИП И БЕШЕ ШЕФ, НО НЕ Я УЧЕШЕ, А КЮРШАТ СЕ ПРАВИ, ЧЕ Я УЧИ........ Joy Joy Joy Joy

# 658
  • Мнения: 36 798
Сабиха много смирена пред Кюршат - а пък на Галип продължава да се перчи. ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ таз жена ще ме побърка #Crazy #Crazy Ох а пък и Галип - може нотариалния акт да е фалшиф!!! Тя май изобщо не усети какво й каза той. Ей няма бъбрек в главата си тази жена.
И двамата нещо не ми се нравят в последно време. Сабиха вече не я разбирам, а Галип много беше настоятелен, но в последно време и той прави неща, които да я дразнят. Уж демонстрира независимост, но то излиза едно нищо. Абе съжета нещо закуца.

И с какво я дразни Галип, че не иска да играе по нейната свирка. Съвсем правилно откоза да влиза в къщата на Кюршат. И аз ако съм няма да вляза. В крайна сметка любов, любов, ама всеки човек си има достойнство. Тя не желае да живее в неговата къща, но и той няма никога да влезе в жилището на Кюршат. Ами тя да си живее там с Кюршат, че няма и наем да плаща. Заслужава си последващото отношение. Че тя нали държи на общественото мнение - сега не усеща ли че унижава Галип - милионер или милиардер не го зная какъв е - може да поддържа целия й род, но няма къща където да живее собствения му син. Сабиха е жена, която е намерила, че размерила.

# 659
  • Мнения: 0
http://www.youtube.com/watch?v=oAdS1-INMmo&feature=related  С мустак не ми харесва изглежда по стар Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт