Конкурс по декупаж за месец ЮНИ - България в сърцето ми

  • 9 992
  • 94
  •   1
Отговори
  • Мнения: 139
ТЕМА - БЪЛГАРИЯ В СЪРЦЕТО МИ



http://glarus.blog.bg/photos/56513/original/DSC_2410.jpg

ПРЕДМЕТ -  ПО ИЗБОР
Снимките на готовите работи трябва да се изпратят до 27.06.2010 (включително) тук:

                miki_mk@abv.bg


Конкурсните работи трябва да са представени само тук и до окончателното гласуване не трябва да бъдат публикувани в личните ви блогове , галерии , сайтове........и т.н.

Всеки участник има право да участва само с 1 творба, като може да публикува до 3 нейни снимки.  Като описание се посочват използваните материали и техники. Съответно, всеки участник посочва ник нейма си, с който е извстен във форума.
На 28.06.2010 в темата ще бъдат публикувани всички снимки на участниците.

Гласуването ще се проведе  от 28.0.2010 до 30.06.2010 (включително).

Гласуването се извършва в тази тема.
Администратора на темата има право да участва в конкурса.
Администратора на темата няма право да гласува.
Да гласуват нямат право потребители, регистрирани във форума след 1май 2010 г.
Всеки гласуващ  може да класира по една творба съответно за първо, второ и трето място. За първо място се присъждат 3 точки, за второ място – 2 точки и за трето място – 1 точка. Победители са първите трима събрали най-много гласове!

На 01.07.2010 в тази тема , ще бъдат обявени победителите.

НАГРАДИ
Първо място
Дървена дъска - наградата се осигрява от Раковина
Бутилка и 5 бр.салфетки по избор на Антом
Наградата се осигурява от Антом
Сувенир от Барселона - наградата се осигурява от Иренани

Второ място
Прозрачна чиния - наградата се осигурява от Раковина
Бутилка и 5 бр.салфетки по избор на Антом
Наградата се осигурява от Антом
Сувенир от Барселона - наградата се осигурява от Иренани

Трето място
Стойки за чиния - 2 бр. - наградата се осигурява от Раковина
Бутилка и 5 бр.салфетки по избор на Антом
Наградата се осигурява от Антом
Сувенир от Барселона - наградата се осигурява от Иренани

МИНАЛИ КОНКУРСИ

март 2010 ВЕЛИКДЕН- http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=483339.0
април 2010 ПРОЛЕТ - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=487974.0
май 2010 АФРИКАНСКИ ФАНТАЗИИ - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=495510.0

Последна редакция: нд, 06 юни 2010, 12:43 от kris70

# 1
  • Мнения: 7 391
                      Крис,браво на теб момиче!  bouquet Пак се нае да пускаш новата тема за конкурса . Hug Hug Hug Благодаря ти , че май щяхме да останем без тема за юни. Embarassed

# 2
  • Мнения: 414
Крис хиляди благодарности  newsm10 за труда и времето

# 3
  • пловдив
  • Мнения: 2 364
kris70  newsm51 благодаря ти че пак спаси нас неможещите да се преборим с дебрите на виртуалното пространство!

Аз като една утвърдена алкохоличка  Joy давам за 1,2 и трето място по една бутилка и по 5 салфетки /всичко по мой избор  Mr. Green гадничка а  Wink/

# 4
  • Мнения: 165
Крис и от мен едно голямо  БЛАГОДАРЯ   bouquet Hug  bouquet Hug
Антомче на теб също   bouquet  Hug  bouquet  Hug

Последна редакция: пн, 07 юни 2010, 01:01 от Rakovina

# 5
  • Мнения: 139
И аз ви благодаря милички Hug Hug Hug Никак не е сложно и не отнема много време, е стига да има такова Joy И аз се стреснах, като никой не се обади и си викам, май хартисахме с конкурса  Mr. Green
Хайде давайте да творим.Темата е страхотна, категорично избрана, пък и е толкова обширна.
Благодаря Антомче, че така твърдо взе в ръце организацията за избора на темата   bouquet  bouquet  bouquet

# 6
  • Плевен
  • Мнения: 97
И аз тук Simple Smile

# 7
  • Бургас
  • Мнения: 1 063
Благодарности и от мен и за организатора на гласуването antom  и за реализатора на новата тема kris70 
Момичета  Hug Hug Hug

# 8
  • Мнения: 1
kris70,antom- newsm51 newsm51 newsm51Чудесни сте момичета .Добре е че ви има .Толкова много  полезна работа вършите.  smile3501Темичката е чудесна! Laughing

# 9
  • Мнения: 777
Още не съм толкова добра колкото вас, но ако имам време - поне мога да опитам и да направя нещо по темата Simple Smile Има гооооооооолляяяяяяяяма надежда утре да ни изпишат и да сме си вкъщи, така че ако се случи - запрятам ръкави и почвам да умувам и действам  Blush

# 10
  • тъгата в мен
  • Мнения: 1 041
Кацам  с пожелание да сътворите най-красивите нещица!Успех,кукли Wink
Крис   bouquet

# 11
  • Добрич
  • Мнения: 958
kris70, antom, благодарности и от мен   bouquet

Само като видях първата снимка на темата и си представих порой от красоти  Peace

# 12
  • Мнения: 1
Привет, момичета! Grinning

Крис, пак си се справила страхотно! Благодаря!  bouquet
Не успях да гласувам за тема, но се радвам изключително много на тази, която сте избрали и без мен Hug
Антом, и на теб  bouquet за инициативата да броиш гласове Simple Smile
Дано успея да се включа в конкурса! Успех на всички и творческо вдъхновение!

# 13
  • Мнения: 777
Аз само да вметна една идея - като са ясни участничките и творбите не може ли да се пусне нова тема, която да е анкета и така да е ясно как се е гласувало, вместоо да се броят гласовете? Няма ли да е по-лесно по този начин?

# 14
  • Мнения: 168
Крис благодаря за новата тема  bouquet
Антом и за теб  bouquet

Аз само да вметна една идея - като са ясни участничките и творбите не може ли да се пусне нова тема, която да е анкета и така да е ясно как се е гласувало, вместоо да се броят гласовете? Няма ли да е по-лесно по този начин?
Анкетата не е подходящ вариант. Обсъждано е в предишните теми


ПОЖЕЛАВАМ УСПЕХ НА ВСИЧКИ УЧАСТНИЦИ!

# 15
  • Мнения: 777
Не знаех, затова го предложих. ВИе си знаете най-добре тогава Simple Smile

# 16
  • Мнения: 0
kris мерси за темата   bouquet

успех на всички участници  newsm10

поздрави  Heart Eyes

# 17
  • Мнения: 167
момичета вижте какви снимки  от България открих  във фейсбукhttp://www.facebook.com/#!/photo.php?pid=3978664&id=15834354 … fbid=399032349447
може на някоя от вас да и свършат работа за конкурса

# 18
  • пловдив
  • Мнения: 2 364
Творите ли  Wink хайде не остана, пък и вече съм ви надиплила подаръците  Joy
kkaatt страхотни снимки  Hug

# 19
  • Плевен
  • Мнения: 97
Мда страхотни Simple Smile аз си харесах тази на Плевен... Simple Smile

# 20
  • Мнения: 139
Момичета, малко остана, а много малко хора са ми пратили снимки  Sad Да не стане така, че да отпадне конкурса...хайде, моля ви качвайте снимчицииии Praynig Praynig Praynig

# 21
  • Мнения: 7 391
                      Хайде,девойки , пращайте снимките ,че заминавам на почивка , а и ми трябва един подарък за приятелка и както ме е обзела апатията май ще моля някоя от вас да ми продаде творението си.Точно нещо за България ми трябва,ама муза нямам ,че нищо хубаво не виждам вече  Sick И красотите са ни зарити от боклуци и .......айде да не ви секвам ентусиазма. Laughing

# 22
  • Мнения: 139
ЗАПОВЯДАЙТЕ ДА ГЛАСУВАТЕ

1,1 1,21,3

2,1 2,2

3,1 3,2 3,3

4,1  4,2 4,3

5,1  5,2  5,3

6,1  6,2 

7,1 

8,1  8,2   8,3

За да разгледате по-големи снимките, погледнете тук

http://www.album.bg/dekupazh/

Последна редакция: нд, 27 юни 2010, 23:45 от kris70

# 23
  • тъгата в мен
  • Мнения: 1 041
Преди да гласувам,редно ли е да попитам две неща-творба№6 какъв предмет е и при №1 използвана ли е декупажна техника?

# 24
  • Мнения: 139
Свраче, редно е да си питаш каквото си искаш Laughing Аз ще отговоря както мога, понеже няма как творците да отговорят сами Mr. Green
На номер 1 бях пропуснала описанието, сложих го в албума.Там пише Принтирано изображение, предполагам върху дъска или някаква плоскост.Върху него е работено с описаните материали.
Номер 6 не е посочила предмета, но сигурно също е плоскост.И на нея бях пропуснала описанието...и на някои други Embarassed но се поправих...
Ами  много ми е калпав нета в къщи и направо си бързах и съм оплескала нещата  Embarassed Embarassed Embarassed
Искам да кажа, че някои от участничките не бяха посочили описание, но аз не мисля, че е толкова фатално.

# 25
  • Мнения: 1
Аз искренно се възхищавам от идейте,находчивостта и майсторството на участниците в конкурса smile3501.Мойте предпочитания са за
1 място-№8
2място-№4
3място-№3
Успех на всички участници.

# 26
  • пловдив
  • Мнения: 2 364
 smile3501 абсолютно заслужени аплодисменти и от мен!
kris70  за  желанието и труда, който положи за поредното ни конкурсче!
Моите фаворити са
1 място - № 4 - 3т
2 място - № 3 - 2т
3 място - № 1 - 1т

# 27
  • Мнения: 0
Добро утро! smile3525   Момичета чудесни са ви нещата,  всяка една е дала по нещо от себе си в тази страхотна тема.  smile3501

Ето и моите фаворити:
1 място - N 8
2 място - N 4
3 място - N 2
Успех на всички!

# 28
  • Плевен
  • Мнения: 97
1 място - N 3
2 място - N 5
3 място - N 2
Браво на всички Simple Smile

# 29
  • Мнения: 7
Браво момичета newsm51,много оригинални идеи
Ето и моето гласуване
1 място -  №4
2 място -  №8
3 място-   №3

# 30
  • Мнения: 167
1 - № 1
2 - №4
3 - №3

# 31
  • Бургас
  • Мнения: 1 063
Преди да гласувам,редно ли е да попитам . . . при №1 използвана ли е декупажна техника?
Така като задаваш въпроса и аз се замислих, но нали в декупажа използваме плат, яйчени черупки  и т.н., нещо много различно от салфетки и картинки -  newsm78- няма причина да има ограничение за перлички и мидички.

Моя избор:
1 място-№1
2 място-№4
3 място-№8

Бих искала да мога да вмъкна поне още две, но това е регламента Mr. Green
Много ми харесаха всички предложени неща - идейни и изпипани. Браво момичета smile3501
Успех на всички участници thumbsup

# 32
  • Добрич
  • Мнения: 958
Поздравления за майсторството на всички.   bouquet
Ето и моите фаворити:
1 място-№2
2 място-№3
3 място-№5

# 33
  • Мнения: 1
Това са моите фаворити:

1 място - №4
2 място - №8
3 място - №3

Поздравления и за останалите!

# 34
  • Мнения: 414
1 място- № 5
2 място- № 2
3 място -№ 1

цяла сутрин немога да гласувам с този мой интернет
момичета чудни неща сте сътворили,желая успех на всички Peace
  bouquet

# 35
  • София
  • Мнения: 42
1 място- № 8
2 място- № 4
3 място -№ 3

и разбира се браво на всички участници...   bouquet  bouquet  bouquet

# 36
  • Мнения: 7 391
                               Браво,участнички!Отново ме затруднихте и се чудя как да подредя класирането  newsm78 От мен:

1 място - № 8
2 място - № 3
3 място - № 7
                               

# 37
  • след Околовръстното
  • Мнения: 1 812
1 - №4
2 - №3
3 - №8

Само на мен ли ми се струва, че са малко участничките този път?

# 38
  • пловдив
  • Мнения: 2 364
Момичета, малко остана, а много малко хора са ми пратили снимки  Sad Да не стане така, че да отпадне конкурса...хайде, моля ви качвайте снимчицииии Praynig Praynig Praynig


Само на мен ли ми се струва, че са малко участничките този път?

Не само на теб. Мен поста на Крис доста ме притесни...  Sad Момичета явно лятото, слънцето, отпуските... си казват думата, дали да не прескочим месец за следващия конкурс, примерно да е към края на август, защото въпреки красивите неща, които са показани, съгласете се, че бройчицата си е малка  Thinking
Пък аз си мислих че темата като е за България и..... 
какво ще кажете за ползване на редовен годишен остпуск  Mr. Green

# 39
  • Мнения: 7 391
Момичета, малко остана, а много малко хора са ми пратили снимки  Sad Да не стане така, че да отпадне конкурса...хайде, моля ви качвайте снимчицииии Praynig Praynig Praynig


Само на мен ли ми се струва, че са малко участничките този път?

Не само на теб. Мен поста на Крис доста ме притесни...  Sad Момичета явно лятото, слънцето, отпуските... си казват думата, дали да не прескочим месец за следващия конкурс, примерно да е към края на август, защото въпреки красивите неща, които са показани, съгласете се, че бройчицата си е малка  Thinking
Пък аз си мислих че темата като е за България и..... 
какво ще кажете за ползване на редовен годишен остпуск  Mr. Green
               Мен пък поста на Крис не ме притесни и то ЗАЩО ? Ами защото си мисля,че трябва да си доста голям оптимист и да се откъснеш от реалността в БГ за да мислиш и възприемаш всичко от красивата му страна.ЩО ли пък като започнах моята работа все си представях дупките по улиците и купищата боклуци навсякъде и още ...все нелицеприятни неща.Така и не можах да се преборя с вътрешното ми неудовлетворение и напрежение и работата ми чака , а приятелката ми ще си замине , а толкова много ми се искаше да и подаря нещо хем лично направено,хем българско.Да,ама не се получи  Wink Нещо ми се губи патриотизма и гордостта от това ,че съм се родила тук. Mr. Green Та и темата хич не ме ентусиазира.Точно за това се възхищавам на страхотните творби на участничките .И даже си открих картинката , която само залепих на моя предмет и ....нищо не довърших.Добре,че не успях,че пак щяхме да сме две с една и съща картина.Сега с нетърпение чакам да видя кой я е използвал  Laughing и дано пак му донесе първо място. Peace

# 40
  • Мнения: 2
Поздравления за всички участнички, престрашили се да участват в конкурса! Моето класиране е следното:

първо място - номер 3 (3 точки)
второ място - номер 4 (2 точки)
трети място - номер 1 (една точка)

# 41
  • пловдив
  • Мнения: 2 364
Еееее Didia недей така песимистично, дупките по улиците и преливащия боклук не е цяла България, а само изватка от нея, за която вярно, че всички имаме вина, но ....
ние сме и това

2000 доброволно чистят паркове....
Галерия с изображения
Публикувана: Събота, 23-ти Май 2009
Масово почистване на тепетата....
15 ноември 2008
Доброволци от спелеоклуб "Под ръбъ"
изчистиха сметище в Церово. Честит Ден на земята!
22 Април 2009
Акция за залесяване на Витоша
Залесяване на защитена местност “Аязмото”, край с.Конуш!
Видео от акцията по залесяване на Сливнишката гора – април 2009 ..............
мога да ти цитирам мноооого статии

но не мисля че това е нещото което вдъхновява, а това което Родината ни /въпреки лошотията и немърливостта ни/ продължава да ни подарява
http://www.horemag.bg/lib/showimg.php?filename=cb_277464.jpg
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/a/a5/Rila_lakes.jpg
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/f/f5/Sliven-thraci … v-flickr-edit.jpg
http://www.seemybulgaria.net/smb/data/images/072_01-113_01_s004.jpg
http://stock.evgenidinev.com/photo/IMG_8101.jpg
http://bt.ggbit.info/forum/uploads/1190751172/gallery_21592_584_313201.jpg
http://rec-bg.org/login/data/upimages/skali.jpg
http://i47.photobucket.com/albums/f169/ka-lin/Some_good_places/IMG_0047.jpg
http://www.dnevnik.bg/shimg/zx500_446810.jpg
.................  Two Hearts

# 42
  • тъгата в мен
  • Мнения: 1 041
първо място-№8
Второ място №4
трето място № 1
Успех,кукли Hug
п.п.
попитах за №1,защото не успях да видя къде е използваната картинка.А аз самата имам доста бутилки,в които изобщо няма използвана салфетка или картинка Laughing А за №6 ми беше интересно какъв е предмета.
Крис,отлично си се справила с конкурсната тема  bouquet

# 43
  • Бургас
  • Мнения: 1 063
antom  Hug
 newsm51

# 44
  • Мнения: 165
Привет Hug
1 място - №8
2 място - №4
3 място - №3

# 45
  • Мнения: 168
1-№8
2-№4
3-№3

№1 е много оригинално, но и на мен ми се губи декупажа

# 46
  • Мнения: 139
Искам най-официално да се извиня на участничката с номер 6 (насмалко да и напиша името #Silly) Hug Не съм качила снимка на паното малко от по-далече.Няма да се оправдавам като ученичка, само да кажа, че не знам по каква причина тая снимка не се е качила в албума.Възможно е да е било от калпавия нет в къщи, а е възможно също да съм я пропуснала  Embarassed Слагам линк към нея, тъй като не мога вече да си редактирам поста със конкурсните работи.

http://www.album.bg/dekupazh/images/23943038/

Моля всички, които поради липсата на тази снимка не са разбрали творбата, да се редактират.
Който не може, а има желание, просто да го направи в нов пост, само отгоре да напише РЕДАКЦИЯ. Ще внимавам много, когато започна да броя гласовете.

Номер 6, много се извинявам и се надявам да не ми се сърдиш Praynig Praynig Praynig

# 47
  • Мнения: 7 391
                        Крис,не се притеснявай  Laughing то е ясно,че е пано и не е необходимо разяснение защото не прилича на бутилка или нещо друго освен плоскост,а като се има едно на ум изпълнението си става само за украса - извода е ПАНО! Peace
                        Антомче,бях разочарована от Етъра.Помня го от едно време и очаквах да накупя какво ли не,нооо...видях изоставен и запуснат етнокомплекс,в който и китайска стока си имаше...та все още не мога да се преборя с разочарованието си.Май очакванията ми са по-големи та и разочарованията също. Laughing Благодаря за линкчетата!  bouquet Красиво е и добре ,че......от далеч не личи от къде сме минали. ooooh!

# 48
  • Мнения: 777
Искам да позравя всички за положения труд   bouquet Доста се затруднявам в избора си, защото всяка творба по свой начин носи духът на България и всяка има своята индивидуална красота. Ще гласувам, според моята представа за типично българското...
 
1 място - номер 3
2 място - номер 8
3 място - номер 4


Искам да кажа и няколко думи за всяка творба  Blush

номер 1 - Много впечатляващо морско пано, имам чувството, че е толкова истинско, че ще чуя шепота на вълните и пяната ще се разбие в брега всеки момент. Много красиво и ефектно с природните материали, които са използвани, ако темата беше друга - щях да гласувам за него, но просто не е в представите ми за "България в сърцето ми", въпреки, че това е място в  България... просто не е достатъчно емблематично...

номер 2 - Една от най-емблематичните за България местности, поздравявам за избора й, също и за релефа по рамката... Може би. щеше да се постигне по-голям ефект, акоо декупажа беше направен на друг предмет или повърхност...

номер 3 - Гласувах за първо място, защото тук улавям българския дух, българското село, българина от отминалите времена... типичните български носии, уважението в семейството  като ценност, българската къща, българската роза... Поздравявам участничката, за изключително точно подбрания мотив...

номер 4 - Тук виждам вложени много старание - със всички тези черупки  Crazy Типични български обичаи са подбрани за гърба на бутилката, а в обратния декупаж - българската роза, известна по цял свят, а като декорация е добавено и шишенце розова вода Simple Smile Много оригинално и добре изпълнено според мен.

номер 5 - Обичам созполските къщи Simple Smile тази е такава, ако не греша... рибарски мрежи... морето... Също мисля, че като при номер 2, може би трябваше да е на друга повърхност...  Иначе ми харесва идеята със залепени раковинки Simple Smile

номер 6 - Картинките не са достатъчно ясно, става ясно, че става въпрос за нестинари... но като цяло не се вижда много добре и фона е прекалено силен, първо той грабва погледа, вместо акцента да е върху картинките...

номер 7 - Харесва ми идеята за картата на България и вмъкнати в нея нейните забележителности, но мисля, че щеше да е по-добре, ако това не беше готова картичка,  а нарисувана карта с отделни принтирани картинки, така че да се получи като колаж...Нарисуваните цветя са много красиви, но фона също можеше да бъде измислен по-български...

номер 8 - Харесва ми, защото тук отново виждам българското - трудолюбивия българин, народните носии, Розовата долина, прочутата българска роза Simple Smile Много сполучлив обратен декупаж, с добре подбран мотив, добре подбрани цветове за фон според мотива.

Момичета, поздрави за положените труд и старание   bouquet надявам се да не съм обидила никого, ако е така, моля за извинение  Embarassed Просто исках да споделя мнението си за всяка творба и да отбележа плюсове или недостатъци според мен... Въпреки това, всички вие сте доста крачки пред мен, защото на мен ми липсва смелостта да участвам в конкурс за сега... мога само да гледам и да се уча... Simple Smile

# 49
  • Мнения: 0
1 място - номер 5
2 място - номер 1
3 място - номер 6

# 50
  • Мнения: 376
1 място-N: 3
2 място-N: 4
3 място-N: 8

поздравявам и всички останали участнички   bouquet

Относно конкурсите-да не се отпускаме момичета  Naughty Всички,няма отидем по едно и също време на почивка!Аз мисля,че трябва да си има конкурси

# 51
  • Мнения: 2 023
Докопах се и аз до компа   Animal Snail  ай ся да ви видя и дам по един глас smile3514

1. място -№ 8
2. място -№ 2
3. място -№ 3
Уж сите сме българе и любиме отечеството, пък ...
Успех юначки!

# 52
  • Мнения: 139
РЕЗУЛТАТИТЕ ОТ КОНКУРСА:
Първо място номер 4 - НАДЕТО
Второ място номер 8 - АНТОМ
Трето място номер 3 - ВИВИАН

ЧЕСТИТО НА ПОБЕДИТЕЛКИТЕ!!!

НОМЕР 1 ЦАНКА
НОМЕР 2 ЗДРАВКОВА
НОМЕР 5 МУМИТА
НОМЕР 6 ХАВАСКОТО ДУПЕ
НОМЕР 7 ДИДИ ДИМИТРОВА

# 53
  • Мнения: 0
ЧЕСТИТО на победителите!!!  bouquet
Нямах намерение да участвам в конкурса, но когато прочетох поста на Крис, че участниците са много малко, реших все пак да се включа.Знам, че чинията ми няма завършен вид, Embarassed но....трябваше да реагирам бързо - оставаха няколко часа само. Следващият път ще се постарая повече!!! Всички сте много добри!Браво! newsm20

# 54
  • пловдив
  • Мнения: 2 364
NadiaStoianova , wiwian
Поздравлявам ви за победата и ви поздравявам за прекрасните неща които сте направли!

Наде, а с тези черупки, за пореден път ми взе акъла с изключителното си търпение, перфектно изпълнение и невероятно въображение  omm

Що се отнася до моето класиране, изклюбително съм трогната и щастлива, че чинийката ми ви е харесала  newsm51 Благодаря ви!

да си покажа и гръбчето на чинийката
http://antom.snimka.bg/hobby/dekupajche2010.460500.19446261

# 55
  • Плевен
  • Мнения: 97
Честито на победителките.  bouquet

# 56
  • Мнения: 376
Честито на победителките-НАДЕ,АНТОМ и ВИВИАН!  smile3501
Браво,момичета!Много хубави творби!Антомче ,гърбът е страхотен,и one stroka е станал супер  newsm51
Вивиан ,моляте пусни картинката,много ми хареса!
Наде ,а ти с това търпение и перфектност да редиш черупкиии........... newsm20 шапка ти свалям!

Поздравления и за всички останали момичета!За труда и ентусиазма!



Последна редакция: чт, 01 юли 2010, 10:38 от zdravkova

# 57
  • Мнения: 414
аз също искам да поздравя Надето и Антомче   bouquet честито момичета и още много много бъдещи успехи ви желая   bouquet
Диде Димитрова чинията ти е много хубава,но още по красив е жестът който си направила   bouquet
Здравкова ей сега ще ти пусна картинката,тя е картина  на Владимир Димитров-Майстора

а тук ще покажа какво първо бях направила за конкурса,но нещо не съм доволна,сякаш  липсва нещо  newsm78,а от дете обожавам тези баба и дядо и реших тях да представя
http://picasaweb.google.com/wiwian.ivanova/Decoupage#5488842839465329602

# 58
  • Мнения: 165
Честито на победителките  bouquet
Поздравления и за останалите участнички Hug
Моля Надето и Вивиан да ми изпратят адресите си на лични за да им изпратя наградите. На Антомчето го имам.

# 59
  • пловдив
  • Мнения: 2 364
На Антомчето го имам.
Искам си я лично  cheers Drunk  food010 питието е по избор на подарявашия  Wink

Когато обявих наградите и през ум не ми минаваше, че може да се добера до толкова пристижно място, но сега като се замисля ми изглежда скучничко да си стисна самичка ръчичката и да си връча бутилчица  Joy затова моля canka_atn  Praynig Praynig Praynig /четвърто място/ да ми пусне адресче на лични за да и пратя наградка  Peace

# 60
# 61
  • Бургас
  • Мнения: 1 063
Честито на победителките !!!
 smile3501 smile3501 smile3501

Поздравления за всички участници!!!
 smile3501 smile3501 smile3501

wiwian според мен състаряването трябва да продължи по цялата дъска. има контраст между горната и долната част на паното. Но това е само мое мнение

# 62
  • Мнения: 414
Tini приемам критики и съвети всякакви,иначе няма как да се усъвършенстваме  Mr. Green
как да я състаря с кракле или със свещ  newsm78

# 63
  • Мнения: 2 023
Честито на всички участници в конкурса!  newsm44 newsm68
На победителите  честито х2  newsm10 smile3501

Ма аз да си кажа болчицата, че сън няма да ме хване
- че претупахме нещата, то е ясно, не ми е ясно, защо така се получи!?
- че аз хич не съм добра в математиката също ми е ясно/то и на другите им е ясно/, ама защо нещо ми се струва, че имаме 2 бр победители по 33 точки!?

Очаквам включване от Пловдив-  smile3523 и вариантите са  smile3521 smile3508
Ако бъркам  bash

# 64
  • пловдив
  • Мнения: 2 364
mumita мен второто място абсолютно ме устройва, особенно след униката на Надето  Peace

не бях смятала този път, но като каза... мисля че точките са следните /ако разбира се и аз не съм за повтаряне на първи клас  Joy/

1 номер 4 - НАДЕТО                   -33т
2 номер 8 - АНТОМ                     -33т
3 номер 3 - ВИВИАН                   -29т
4 номер 1 - ЦАНКА                     -12т
5 номер 5  -МУМИТА                   - 9т
6 номер 2 - ЗДРАВКОВА              - 8т
7 номер 6 - ХАВАСКОТО ДУПЕ    - 1т
8 номер 7 - ДИДИ ДИМИТРОВА   - 1т

# 65
  • Мнения: 1
О -о-оооо,имаме си двама победители в конкурса.Лошо няма момичета , това показва колко сте добри и колко много ни затруднявате при гласуването.
Наде, Антом, Heart Eyesпрекрасни майсторки сте!Радвам ви се от все сърце на вас и всички участници в конкурса. smile3501 smile3501 smile3501

# 66
  • Мнения: 2 023
1. място  Надето и Антом - 33 точки

2. място  Вивиан               - 28 точки

3. място  Цанка                 - 12 точки
-------------------------------------------------
4. място Здравкова           -   9 точки

Вие си знаете по- добре сметките!
Весело и приятно изкарване на лятото! newsm41 1swing  grinning039 beer2
Още веднъж поздравления за всички!  bouquet

# 67
  • Мнения: 7
Поздравления   bouquet  bouquet  bouquet за всички които участваха ,Браво,чудесни работи сте показали
Антомче бях сигурна че чинията е твоя и черупките на Надето - страхотни са
За 2 място не бях сигурна на кого е но подозирах Вивиан
Нооо всички сте се представили блестящо.
Желая на всички едно чудесно изпълнено с много емоции лято и също предлагам следващия конкурс да е наесен с песен

# 68
  • Мнения: 376
Мумита,мила трябва да добавиш и твоето име до моето на 4 място  Hug Поздравявам те   bouquet дано ти е добре до мен  Joy
Хайде пак честито на Антомчето самоче сега за ПЪРВОТО място  newsm10

Вивиан,много ти благодаря за картинките!  bouquet

p.s.Извинявам се,одеве съм пропуснала да честитя и на Цанка.Вече е в челната тройка!Поздравления!!!

Последна редакция: пт, 02 юли 2010, 00:05 от zdravkova

# 69
  • Мнения: 139
 Embarassed Embarassed Embarassed newsm78
Амммм.....май аз съм пропуснала първи клас  #Silly
Много се извинявам, не е нарочно, не знам що така съм сметнала няколко елементарни числа  newsm78
Честито и на Антомче за заслуженото първо място  Hug Hug Hug

# 70
  • Мнения: 0
Antom, Wiwian поздравления за победата newsm51
Поздравления и на останалите участници, всеки път избора става все по-труден.   bouquet  bouquet  bouquet
Благодаря на всички който са харесали бутилката ми  smile3525 много обичам да работя с черупките, и доста често клоня към използването им.
Antom гърба на чинията е страхотен, Wiwian другата ти дъска също е много хубава, доста интересно се е получило със състаряването отгоре.

# 71
  • тъгата в мен
  • Мнения: 1 041
Поздравления за всички,които участваха в конкурса.  bouquet Много ви се радвам,кукли Hug
Честито на победителките. smile3525

# 72
  • Плевен
  • Мнения: 97
Честито отново на двете победителки,ето и моята творба отново снимана/в различни светлини-пак не се получи/....макар и да не хареса на толкова хора,пак я показвам.Всичко беше много красиво на този конкурс. Краси ти не се коси толкова,нищо не е станало .Предполагам ,че никой няма да се сърди за грешка в сметките.

# 73
  • Мнения: 0
Момичета, пак пропуснах този невероятен конкурс, искам да поздравя победителки и да кажа, че в този конкурс би трябвало наистина да участват повече хора, мисля че той трябва да се повтори ,може би с малко изменена тема.
Всички участници се справиха много добре....
Прочетох цялата тема и малко останах ,как да го кажа...шашната.
Може би разбираемо от гледна точна на настроение.
Говоря за  отношението ни към страна в която живеем, родени тук или не, но  обич и отношение не трябва да се променя от настроение.Мен също много ме дразни и мръсотия, и дупки по пътища, аз съм млад шофер, от два месеца имам кола, и се опитвам да карам, но наистина лоши пътища и мизерия са дразнещи, пикаещи навсякъде по улиците хора, хвърлящи боклук под краката си и т.н. ,вие си го знаете, но аз не виждам България именно такава.Защо да гледаме само пред себе си, когато има хоризонт, може би трябва да гледаме и далеч напред и много далеч назад.Мисля че идея на конкурса беше именно да покажем хубавите неща,които са наши и ние трябва да ги оценим, за да могат да ги оценят и другите.Синът ми прави ДЗ по информатика, направи един клип за Деветашките скали ,бях възхитена от красота и силата на природа, и си казах че изобщо не познавам страна в която живея, че трябва да положа усилия да мога  в този живот да видя всичко това което АЗ притежавам ,само с това че живея тук.Ще го направя и ще разкажа на всички моите приятели, обещах им да покажа и клипа.
И имам идея, може би следващият конкурс трябва  се казва най-забележителните места в моята страна.Сигурна съм че ще си затрудните да изберете, защото  са мнооогооо...
Като имам предложение за конкурс ,мисля че имам право и да предложа първата награда,която ще е 30 салфетки по моя избор, две кратунки и една изненада ... С поста си, не съм  искала някой да обидя, разбираемо е че някой път на всички ни идва  настроение,когато вече няма на къде да търпим, но ние не можем да променим нищо, и както казва една поговорка" ако не можеш да промениш света, промени се ти"... Ако ви харесва идеята ми,обещавам да покажа на много хора ,че при нас има не само  лоши пътища и мизерия, но и красиви и положителни неща...Сигурна съм че на много хора ще им бъде интересно да видят тази красота...

# 74
  • Мнения: 0
Честито на Надето, Антом и Вивиан! smile3501 newsm10  Благодаря на всички които са харесали паното ми. Не знам дали така всеки разбира темата, но аз лично много обичам природата и се възхищавам на всяко едно красиво кътче, а повярвайте ми в България има много такива. Качих снимките за конкурса и на другия ден заминах на почивка, по-точно на палатка. Бях на две много красиви местенца и бих казала уникални - Хотнишкия водопад и Крушунските водопади. Като си обработя снимките с удоволствие ще споделя с вас страхотните моменти които изживах.  Току що се връщам и с нетърпение погледнах за да видя резултатите. Жалко че малко от вас се вкючиха -темата беше страхотна. Поздрави от мен!  bouquet

# 75
  • Мнения: 777
Нямаше ме два дена и съм пропуснала крайното класиране, но сега искам да поздравя победителите в този конкурс, за напълно заслужената им победа   bouquet Поздрави и за всички участнички за изключителната идейност, старание, изпълнение... Продължавайте все така да претворявате идеите си във великолепни произведения, които да ни радват и учат  Hug

# 76
  • пловдив
  • Мнения: 2 364

Когато обявих наградите и през ум не ми минаваше, че може да се добера до толкова пристижно място, но сега като се замисля ми изглежда скучничко да си стисна самичка ръчичката и да си връча бутилчица  Joy затова моля canka_atn  Praynig Praynig Praynig /четвърто място/ да ми пусне адресче на лични за да и пратя наградка  Peace

Радвам се canka_atn, че си прекарала страхотно , а сега чакам на ЛС адресче  Joy

# 77
  • Мнения: 139
Момичета, давайте да мислим за следващия конкурс, а?
Поста на Лаленце (Дъфи) много ме развълнува.Вярно, че не бива да се водим от настроението. Аз лично не участвах, понеже не ми остнан никакво време този път, обаче съжалявам за това. И наистина нека покажем и хубавите страни, които никак не са малко! Ние сами не си ги ценим!
То човек така е устроен де, да помни и вижда лошите работи много повече от хубавите, а така лошите изглеждат преобладаващи  Sick
Аз лично харесвам идеята на Дъфи да покажем забележителностите на страната ни. Какво ще кажете за ''Красивите места на България" или "Българските забележителности"...Не ме бива в измислянето на заглавия  Mr. Green
И този път вярвам, че повече хора ще се включат. Хайде да не прекъсваме толкова хубаво нещо, а да си го направим традиция  Praynig
Какво ще кажете?
И ако няма желаещи за темата, пак ще я пусна.На мен ми е проблем преброяването, както се видя  Mr. Green #Silly
По този повод, аз и за сега си го мислех, ама защо ли не го споделих, може да се включи още някой, по желание (да не посочвам  Wink) и да преброява заедно с мен и резултатите да се пуснат след като е сравнено на лични.
Пък ако някой друг иска да пусне тема, да заповяда.
Хайде сладурки, какво ще кажете?

# 78
  • Мнения: 376
Напълно съм съгласна с Лаленце!За конкурса свалих над 50 картинки!И всеки път си казвах тази ще е,но като погледнех следващата още по-хубаво,и по следващата дваж по-прекрасна  #Crazy Останах изумена от красотата на Родината ни,която почти не познава ме  Cry Попринцип съм фен на морето,но какви неща видях от планините....................А тези Крушенски и Хотнишки водопади  #Crazy са невероятни (от снимките-не съм била)
Значи съм за конкурса  Peace

# 79
  • след Околовръстното
  • Мнения: 1 812
И от мен честито на победителките!
Страхотни творби момичета.
Добре, че все още имам възможност да взема още един сувенир, че с тез 2 първи места ...
Чакам на четирите победителки адресите на ЛС.
След 12.07 изпращам наградите/още не съм се върнала/.

В следващия конкурс участвам на 100%.

# 80
  • Добрич
  • Мнения: 958
Честито на победителите!   bouquet

Каквото и да покажем с творбите си от България, то ще е все прекрасно, понеже страната ни е красива. Аз харесвам много планините с всичките им цветове, а морето е една магия. Затова, ако е необходимо, темата за България не само да се повтори, ами и потрети, че да може да бъде показана поне частица от заобикалящата ни красота.  Peace

# 81
  • пловдив
  • Мнения: 2 364
И аз да се изкажа, че без мен купон бива ли  Mr. Green

Идеята да се продължи темата за България ми харесва и ще я подкрепя с две ръце   yesyes

kris70 така добре се справяш с пускането на тема  Praynig , може да не съм перфектна в математиката, но за следващия път обещавам по малко да ритам топка,да играя на сляпа баба, да скачам на въже и ластик , да си реша задачките в помагалото,  да си сменя батерийките на елката и да дам едно рамо в преброяването и сравняването на ЛС  smile3503

# 82
  • Мнения: 139
АнтомчеHeart Eyes Hug много ме веселиш с твоите постове  Hug
Ами хайде още момичета да се включат и да си дадат мнението и да се запрятаме тогава  Party

# 83
  • Мнения: 0
Здравейте,  момичета! Подкрепям Крис новата тема да е "Красивите места на България". Надявам се повече да се включат в конкурса - материал и идеи колкото искаш  - само желание и вдъхновение да има . Пожелавам го на всички!  newsm10

# 84
  • Мнения: 0
Аз също съм твърдо ЗА да се повтори темата за България, още повече, че трябва да си поправя оценката  Embarassed от предишния конкурс. Това последно място много ме амбицира  atwork , нямам търпение!

# 85
  • Мнения: 0
Ехееее...браво на всички включили се, мисля че периодически да правим тема за България е много добра идея, а и винаги има на кого да подариш такъв подарък.Аз лично, ако трябва и нощем ще правя ,но ще участвам....Хайде милички пускайте тема, Крис да си купи нови батерии, а Антомче, да се  по-скача на въже, и  да по-рита топка ,и всички заедно да запретваме ръкави...

# 86
  • Мнения: 139
Ами да изчакам още мъничко, до утре, а  newsm78 Сутринта съм на работа и ще мога да пусна новата темичка.Само да няма несъгласни. Надявам се да има повече желаещи. И повечко да се включат с мнение  Praynig Praynig Praynig

Антомче, ти си уникална, като фотосите, които си ни пуснала newsm51

Последна редакция: сб, 03 юли 2010, 22:38 от kris70

# 87
  • пловдив
  • Мнения: 2 364
Да не би случайно да ви се е приспинкало  newsm53
рила
http://www.dimodi.com/blog/musala/rila_musala_11.jpg
http://www.optimiced.com/wp-uploads/2007/10/imgp4553_the_seven_rila_lakes.jpg
http://nature.pureflash.net/images/Rila/Bulgaria-Rila-03.jpg
http://images.ibox.bg/2008/09/30/dhds%20cd/519x345.jpg
http://btourism.com/pix/pix1/93.jpg
http://images.mrssimplyblue.multiply.com/image/4/photos/3/orig/4 … BLOJjiyNyX81aAZHA
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/c/c2/Rots_met_krui … ila_klooster.jpeg
Пирин
http://syntez.blog.bg/photos/17671/original/100_0299.JPG
http://media.snimka.bg/3820/013896154-big.jpg
http://nature-blog.info/wp-content/uploads/2009/12/1-255691.jpg
http://nature-blog.info/wp-content/uploads/2009/12/1-255671.jpg
http://commondatastorage.googleapis.com/static.panoramio.com/pho … inal/16965341.jpg
http://nature-blog.info/wp-content/gallery/other/016254654.jpg
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/0/0a/Edelweiss_auf … ku_Vorarlberg.JPG
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/f/f5/Edelweiss_of_ … micia_137_jpg.jpg
Родопи
http://www.bpe.bg/bg/images/pamporovo.jpg
http://sotirmarchev.tripod.com/yagodin.jpg
http://sotirmarchev.tripod.com/rodopi.jpg
http://log.bg/users_images/25/25812.jpg
http://mktg.uni-svishtov.bg/ivm/gallery/images/Rodopi/4udniteMostove1.JPG
http://vali.blog.bg/photos/91707/original/IMG_0320(1).jpg
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/2/20/Belintash-end.JPG
Стара планина
http://bulpete.files.wordpress.com/2009/08/sdc10090.jpg
http://www.persey.net/blog/wordpress/wp-content/gallery/kuru-dere/p1010986.jpg
http://www.aviophoto.com/images/alexander-1183.jpg
http://images.ibox.bg/2008/05/27/stara%20planina/519x371.jpg
http://www.aviophoto.com/images/alexander-1152.jpg
http://87.121.7.213/site_pics/172/c_1222874128_IMG_4837editfr.jpg
http://seebulgaria.net/wp-content/uploads/2009/10/Stara-planina_800-575x377.jpg
http://87.121.7.213/site_pics/167/a_1190732330_FINAL0222.jpg
http://www.hlapeta.bg/documents/Curious/bulgaria/belogradchikkkk … kkkkkkkkkkkkk.jpg
Средна гора
http://stock.evgenidinev.com/photo/IMG_14039.jpg
http://jokera.blog.bg/photos/4328/original/Forest(3).jpg
http://anahata.blog.bg/photos/3230/original/dolina.jpg
http://jokera.blog.bg/photos/4328/original/Tree(2).jpg
Витоша
http://i38.photobucket.com/albums/e126/gamina1/vitosha_zrock/P6230028.jpg
http://i38.photobucket.com/albums/e126/gamina1/vitosha_zrock/P6230013.jpg
http://lh3.ggpht.com/nik666/R8xvkVihRnI/AAAAAAAAB1I/XhPnPvV36p4/DSC04030.jpg
http://www.hiclub.bg/Images/Cache/Image_256813_3.jpg
Странджа
http://www.biodiversity.bg/static/wallpapers/var_05.jpg
http://razhodka.com/wp-content/uploads/2009/12/selo-mladejko_doc_df278ef.png
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/5/57/Devils-bridge-Ardino1.jpg
http://zvezdichka.blog.bg/photos/8593/original/P9090443.JPG
и още
http://veimages.gsfc.nasa.gov/6426/BlackSea.A2004143.1105.250m.jpg
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/f/fb/Rapana_Black_Sea_2008_G1.jpg
http://www.touristmaker.com/images/bulgaria/black-sea-bulgaria.jpg
http://oblozi.com/pics/bets/bets_1211915775.jpg
http://static.panoramio.com/photos/original/738688.jpg
http://www.photosynthesis.bg/second/promo/more/138.jpg
http://bgphoto.net/photos/2045/o633847684977313750.jpg
http://people.hofstra.edu/Jean-paul_Rodrigue/photos/danube2004.JPG
http://www.lukovit.com/bg/images/geopark/geopark_lukovit_31.jpg
http://image36.webshots.com/37/8/42/89/353684289WMaRXi_fs.jpg
...
и колко още имаааааааааа

а да ви видя как ще заспите сега  smile3533 newsm48

Луд умора няма - само се поти
Лудите и несеяни никнат.
Лудост се на пазар не продава.
Всеки си е башка луд

 Joy


Последна редакция: сб, 03 юли 2010, 22:44 от antom

# 88
  • Добрич
  • Мнения: 958
Малееее, antom уникално  Peace

# 89
  • Мнения: 0
antom ,не си луда мила, а жизнена и позитивна, да има такива повече, хич няма да скучаем, на мен винаги ми липсвали такива хора като теб в моето обкръжение, не мога да седя мирна.Майка ми все викаше ,че когато седя или спя трябва да ме прикове с пирони иначе не мирясвам, сега малко съм поуспокоила ,нали пораснах.
За това че съм пораснала, имам един лаф. Дойде ни в къщи приятел на мъжа ме„и вижда че нещо правя, пита мъжа ми, твоята жена няма ли да порасне, все си играе с нещо, а мъжът ми му каза ...ооо тя е пораснала,само че не и личи ... Mr. Green.Мерси за линкове, много е гот така преди сън да си  потънеш в тази красота.

# 90
  • тъгата в мен
  • Мнения: 1 041
Антомче,злато си ти   bouquet
Сигурна съм,че с всеки нов конкурс ще ни бъде все по-трудно да гласуваме.
  bouquet за всички майсторици!

# 91
  • Мнения: 128
Ех момичета....и конкурса изпуснах и гласуването ..., ама пусто са ме налегнали грижи и се оказа, че нямам грам вдъхновение и време!
Честито на всички които взеха участие и най-вече на тези които спечелиха!
Аз също съм притеснена от малкото участници, но моя ступор дойде от темата -  България в сърцето ми!
Сърцето ми е голямо, а нещата които ме карат да се гордея, че съм българка са мнооооооого и не можах да реша кое да вземе превес! Мен честно казано хич не ме разколебават дупките и разни други нелицеприятни подробности от пейзажа. Според мен и това придава характера на едно място. Не мога да си предствая да живея в един абсолютен ред и прекалено подреден свят - за това и никога не ми е минавала мисълта да живея другаде освен тук. Хубаво е като пуснеш крак на платното, колите да набиват спирачки и да ти дават път, но също ми е хубаво и мило да чуя и някоя цветиста псувня по адрес на "тая патка не гледа къде върви" - това ме разсмива и ме кара да се чувствам жива и емоционално пълноценна.
Имам предложение следващата тема посветена на България да е:
Моя страна, моя България...
Пък всеки да прецени дали да работи върху природните красоти, историческите ни личности и т.н
Дано не си кажете - тая пък нито участва, нито гласува и ей я на сега и предложения дава... Embarassed
Обещавам да участвам следващия път!
Вивиан твоята дъска беше моя фаворит.... за жалост точно като пусна Крисчето работите, успях да ги разгледам сутринта и реших вечерта да гласувам и какво - нямах нет - изядох се от яд!

# 92
  • Мнения: 139
Много ми харесва темата на Профчето. Наистина е по широкообхватна.
След малко ще оформя новата тема. За снимка направо ще си крадна на готово от Антомче Hug
Айде Миражче, виждам те на балкончето...слез да се изкажеш  Laughing Hug

За награди ако има желаещи да кажат, понеже мога да се редактирам само в рамките на 24часа

Последна редакция: нд, 04 юли 2010, 10:56 от kris70

# 93
  • Мнения: 0
Момичета обещах да споделя с вас страхотните моменти от моето пътуване, мисля че те ще ви амбицират за новия конкурс, дано усетите това което аз преживях
http://www.facebook.com/album.php?aid=23019&id=100000509391952#!/photos.php?id=100000509391952

http://www.facebook.com/album.php?aid=23019&id=100000509391952#!/album.php?aid=23019&id=100000509391952

http://www.facebook.com/album.php?aid=23066&id=100000509391952

# 94
  • Мнения: 139
Ето и новата темичка. Имам време до утре да редактирам. Ако някой има предложения да казва.

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=509148.new#new

ПП: Цане, великолепни места, а освен това гледам и страхотно сте си изкарали  Hug

Общи условия

Активация на акаунт