Съпруги, чиито мъже пътуват 18

  • 29 625
  • 742
  •   1
Отговори
# 585
  • Varna
  • Мнения: 2 596
За срещи вече ми се отщя да говоря.
Колкото за цигарите, сега е лято и това не е проблем. Никого не съдя, не съм Дядо Боже,ако случайно визирате мене. Мисля, че вече писах, че няма да предлагам виждане, както във по ранни постове съм предлагала.
Пушенето не е проблем сега, защото се виждам със дами от други теми. Също със деца са, работят. Но това не им пречи виждане.

# 586
  • Мнения: 202
Angel^wings ,ако визираш мен искам да ти кажа,че аз никого не съдя,просто забелязвам,че правите предложения които сами знаете,че нямате никакво намерение да изпълните,а после се сърдите на мен...От страни погледнато мога за теб да кажа/не искам да те обидя/ама предлагайки сега за всички е ясно че среща няма да има,та нали се приготвяш мъж да посрещаш,после с него ще се занимаваш,няма по срещи да търчиш,я...
Момичета,наистина ми става гадно като се замисля,че повечето пишете как се забавлявате,разхождате,по заведения ходите, но когато опре да се видите с хора,споделящи вашата съдба си намирате какви ли не оправдания понякога дори смешни...ОК,това е ваше право да не искате да се познавате лично,да поддържате истински контакт и истинско приятелство...неслучайно хората все повече висят в нета...надявам се да ме опровергаете

# 587
  • Varna
  • Мнения: 2 596
ХаДи ДобрЮутрУУУУУУУУУУУУ

# 588
  • Мнения: 2
Делтиии, HugстраОтна(както ти казваш) закуска и кафенце.
Влизам набързо,даже не успях да прочета всичко и пак ще бягам по разни задачки.
Нали знаеш,аз съм сериозна за срещите ,само като кажете къде и кога и аз съм там.нали много ми се ходи.Пък и като работя само с мъже ми се иска понякога и по женски да си поприказваме.
Приятен почивен ден,момичета! smile3534

# 589
  • Мнения: 0
Здравейте на всичкиии HugДелти,разкошна закуска и кафенце,за което  bouquet.Времето мрачно,сега ще се орентирам към спалнята и после ще се подготвям за довечера,че ще имаме гости.Приятен следобед на всички!

# 590
  • Мнения: 0
Здравейте,компанията!!!
Аз досега нямах нет!!! smile3511
Ей полудях докато се додътрят тез от МСат да ми го оправят! #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Сега вече съм хепи! newsm44
хайде по едно капучино да сложа,пък който иска нека си пийне с мен
Хубав следобед на всички!!! Hug

# 591
  • Мнения: 2
Къде сте,дружина?
Сисе,мерси за кафето.Ей сега ще си пийна.И моя нет се беше скапал,но сега всичко е наред.
Хубав следобед на всички. Hug

# 592
  • Varna
  • Мнения: 2 596
МАМЕ Hug
Тука съм вече. Преди час и половина се върнах от форумска среща. Като я метнахме от 13 часа та до 17.30 останах аз, че трябваше да ходя поне малко да напазарувам. Сутринта трябваше да ошетам и нямаше време да пазарувам. Другите до преди малко са били заедно.
Та за това липсвах де.......

# 593
  • София
  • Мнения: 63
Аз пък ходих на ДоФтор, всичко ни е наред растем и си дебелеем, до 2600 сме го докарали, вчера ме боля корем та се оплаках на доктора, че бебето много риташе-да не би да му е нещо питам, а той ми отговори че моите черва са му пречили да си дремка, та затова. Laughing

# 594
  • Мнения: 2
Щани, hahahaзначи твоя футболист добре се представя,рита ли рита.Добре расте,до раждането ще стане голям юнак.То не остана много,ще се потърпите взаимно.
Делти,много добре си направила,че си се разнообразила. lalalala
Сега отивам да се почерпим с Бати и сядаме да гледаме мач.
Чао!

# 595
  • Мнения: 202
shanika  Hug,сигурно много се вълнувате,като гледам от лентичката ти не е останало много време до голямото събитие,а и мъничето вече проявява характер Joy Joy Joy

# 596
  • София
  • Мнения: 63
Ами да, вълнувам се, радвам се и се вкарвам във филми и така си караме. Явно моя беден стомах и черва вчера са му пречили на човека да спи Laughing И домашните се вълнуват заедно с мене.
Има моменти, в които нямам търпение и други, в които ме е шубе как ще се справя и т.н.т.
Пожелавам ти Киарче да усетиш тези вълнения когато решиш, че му е дошло времето.
Маме Р, татко му се е родил 4500, та от това ме е страх. Обаче исках да ви се похваля какви чудеса съм накупила, но счупих едно копче на снимачката и май ще купуваме нова-иначе може и с телефона, ама ме гони мързела да видя къде е кабела, та да кача снимките на компа. След като ги снимам де, че не съм го направила.

# 597
  • Мнения: 2
Шани,хич не го мисли,ще се справиш.то сега като четеш из форумите,сигурно ти се завива свят.То и аз от време на време прочитам и им се чудя на акъла на някои мами.Но не се плаши.Да дойде бебето живо и здраво,само това е важно.Пък после то ще ти покаже.Е,няма да се наспиваш,но всички са ни гледали майки и сме пораснали.Не му мисли и ако стане много голям,сега толкова лесно правят секцио.Важното е да си спокойна и да не се вкарваш във филми.Спокойствие,почивка и ще видиш,че няма нищо страшно.Е,раждането не е песен,но се преживява.Като видиш бебо,ще забравиш за всичко .Изживяването е неповторимо.  ylinfant

# 598
  • Мнения: 202
 shanika  Hug,Благодаря ти за пожеланието...ама като гледам то май трябва ''грешка '' да стане,че иначе май никога няма да съм готова,колкото по-дърта ставам толкова по шубе ме хваща дали ще се справя,дали ще бъда добра майка и такива работи, но какво ти обяснявам ти най-добре знаеш какви терзания мога да имам Crazy

# 599
  • Мнения: 0
Шани,не се шашкай душко!!!
Аз родих НОРМАЛНО 4,150 кг!!!Е,нищо ми няма!!!Не е песен раждането,както е казала,мамето,но пък си струва!!!Лесно мама не се става!Като видиш дребосъчето и всичко ти минава,а след време като попорастне и като ти каже "мамо" ще се разтопиш!!!Тъй,че споко!!! Heart Eyes
Аз дето викам раждането ми беше най-лесно,а после какво става-колики,зъби.......Винаги ще има за какво да се притесняваш!!!Но всички от майка сме родени! Hug
Лека на всички!!!Сладки сънища!!!

Общи условия

Активация на акаунт