Бригада - Тема 1

  • 49 415
  • 280
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 5 334
Наивниче, и аз, като теб, гледах сериала на руски първо. Гледах го после и на български (при второто му излъчване - на първото бях 7ми клас и кандидатствах). И после само на руски. На iPod-а си имам качени любими моменти - такъв е, когато четиримата си слагат ръцете една върху друга (кървавата ръка на Саша) и се заклеват, че винаги ще бъдат заедно. Simple Smile
За химията между Сергей и Катя много мога да говоря. Те уж са ужасно близки приятели в живота, но просто... личи си. В "Есенин" отново ясно проличава при партньорството им.  Flutter Flutter
А за сините очи и усмивката на Сергей... Heart Eyes И най-уникалният тембър... Heart Eyes Heart Eyes

# 16
  • Мнения: 0
Освен любими могат да се наречат и култови моменти!Освен клетвата , обожавам и изпълнението на Пчелата , Фил и Космос на сватбата на Саша и Оля - тая песен ми влезе в сърцето...и в телефона  hahaha , както и всички останали други песни на Бригада (уникален саунд)! Crazy Crazy Crazy Crazy Също и когато ги избива всички до един в 15 серия.... Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 17
  • Атлантис, Галактика Пегас
  • Мнения: 57
Kordelia именно в това е очарованието на филма - че е реалистичен и показва Русия такава , каквато е (или е била)... Peace Hug
Кусура му е в това че ги изкара романтични рицари и герои. Не са такива  Peace Peace Филма не е реален. Това е мнение на тези които познават онези времена. Да на тези които не са били там тогава така може и да се струва. Както Кръстника на Копола, романтично престванеа кървава Мафия

И все пак ще се съгласиш с мен , че ако беше всичко , така както е било в действителност нямаше да е сериалът Бригада , а документален филм за руската мафия...Филмът е уникален , защото хем ни докосна до реалността (малко или много) , хем ни показа и едни не много реалистични персонажи , но толкова добре изиграни от самите актьори , че едва ли обикновените фенове като нас са се замисляли "Абе дали наистина така се държат?!"... Peace Hug
Ами имено за това възприемане от фенове Безруков отказа продължението. И е прав. Честно казано по го харесвам в сериала Участок  Peace

# 18
  • Мнения: 0
Значи аз нямам проблем с Безруков - не желая да има продължение на Бригада.Филмът няма нужда от разтягане...Бригада е това , което са тези 15 серии , започнат ли да го удължават ще се превърне в нещо , което не е! Rolling Eyes (лично мое мнение)

# 19
  • Атлантис, Галактика Пегас
  • Мнения: 57
Гледала ли си Участок?

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 619
  bouquet Здравейте, иде ми да наведа глава от срам, но уви не съм гледала този сериал.И смятам, след вашите постове да поправя грешката си. Слушала съм много за него и винаги възторжени думи, спомням си истерията около Бригада. Но незнайно защо пропуснах да го изгледам. Ще поправя грешката, Наивче - мерси за хубава тема и на всички за начинът, по който сте описали сериала, така провкирахте интереса ми.

# 21
  • Мнения: 0
Гледала ли си Участок?

Много отдавна и то само веднъж , но имам бегъл спомен , че беше полицай ли , военен ли...Абе спомням си , че беше в униформа , ама какъв точно вече не мога да кажа... Rolling Eyes

# 22
  • Атлантис, Галактика Пегас
  • Мнения: 57
Участокъв полицай. Много благ романтичен сериал с комедийна нотка Peace

# 23
  • Мнения: 0
  bouquet Здравейте, иде ми да наведа глава от срам, но уви не съм гледала този сериал.И смятам, след вашите постове да поправя грешката си. Слушала съм много за него и винаги възторжени думи, спомням си истерията около Бригада. Но незнайно защо пропуснах да го изгледам. Ще поправя грешката, Наивче - мерси за хубава тема и на всички за начинът, по който сте описали сериала, така провкирахте интереса ми.

Алис - няма да загубиш мила!Само ще ти се иска пак и пак да го гледаш! Hug Hug Hug С Фенчето си говорихме , и тя не го гледала , та коментирахме дали да не направим така , както в темата на Под липите.В определен ден всички да гледаме една серия и после да обсъждаме....Тъкмо тези , които не са го гледали ще се запознаят с филма , а ние които сме го гледали ще усетим още веднъж удоволствието от филма!

# 24
  • Мнения: 0
Гледала ли си Участок?
Аз не но гледах миналата година Бандитский Петербург пак на същата тема долу-горе.
Накрая как стана не знам но ми беше леко мъчно за баш мафиота Федоров. Simple Smile
Артиста играеше великолепно отрицателната си роля и най-вероятно затова.
А от Бригада изгледах онлайн епизод 1 и ми хареса.
Ще видим нататък как ще е. Hug
Аааа защо в Уикипедия пише че в самия край на 15 серия се чувал самотен изстрел и
дали все пак успяват да убият Саша ?

Последна редакция: ср, 23 юни 2010, 13:58 от 1001fan

# 25
  • Мнения: 0
Участокъв полицай. Много благ романтичен сериал с комедийна нотка Peace

Спомням си , че беше 12 серии и ако не се лъжа там се беше запознал с жена си - Ирина... Rolling Eyes (която играе и в Есенин)

# 26
  • София
  • Мнения: 5 334
На мене Сергей ужасно много ми харесва в "Есенин" - ето в този сериал според мене е най-добрият. Толкова рев му ударииииииих...
Много емоционално и затрогващо играе! Heart Eyes

И аз съм "против" продължение на Бригада. Имам чувството, че ще го издънят. Rolling Eyes

# 27
  • Атлантис, Галактика Пегас
  • Мнения: 57
Участокъв полицай. Много благ романтичен сериал с комедийна нотка Peace

Спомням си , че беше 12 серии и ако не се лъжа там се беше запознал с жена си - Ирина... Rolling Eyes (която играе и в Есенин)
не знам дали точно там се запознали, мисля че са познавали от студентството.  Peace Но песента Березы която пее с Любе е разкошотия  Hug

# 28
  • Атлантис, Галактика Пегас
  • Мнения: 57


Пушкин  Mr. Green

# 29
  • Мнения: 796
Да, прави сте щяло да има продължение, но без Безруков и то пълнометражен Sad Освен това ще се снима с доста малък бюджет

Но пак е нещо Simple Smile

Ще ми бъде приятно отново да видя мойте любимци...особено Кос Laughing / няма такъв шемет /, въпреки, че мисля, че ще е слаба работа...ама знае ли се

Общи условия

Активация на акаунт