Добър лекар в Шумен!

  • 8 364
  • 43
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Мнения: 972
Здравейте, мами от Шумен!
Моя приятелка сега е в 4-ти месец, но иска да се ориентира при кого да ражда.
Моля дайте вашите мнения за добър лекар.
Казали са и че има тесен таз и може да се наложи секцио.

# 1
  • Мнения: 2 609
Аз раждах със секцио при доктор Антонов,но не съм си го избирала предварително,просто така се случи.Доволна съм от него

# 2
  • Мнения: 4 370
Bubinka, slad kato ti naprawi antonow sekcioto , iz4isti li te dobre? Kakwo mislish za Nachev? newsm78

# 3
  • Мнения: 968
Да, и аз искам да попитам за Начев.. Какви са ви впечатленията? Как се справя със секциото? Thinking

# 4
  • все тук
  • Мнения: 1 716
Ако става въпрос за Начев от Първа частна АГ клиника - недейте по-добре да ходите при него. Няма да пиша защо, но отзивите не са добри.
За секцио знам, че казват за доктор Великова, че е добра.
Аз съм си доволна от моя екип - не съм ги избирала, бяха дежурни - доктор Янакиев и доктор Балабанов.
Наистина супер  си свършиха работата, а и показват добро отношение към нас, незнаещите нищо родилки.

# 5
  • Мнения: 4 370
Хора, колко ви е таза? Не ми се райда секцио! Whistling

# 6
  • Мнения: 968
Ако става въпрос за Начев от Първа частна АГ клиника - недейте по-добре да ходите при него. Няма да пиша защо, но отзивите не са добри.
За секцио знам, че казват за доктор Великова, че е добра.
Аз съм си доволна от моя екип - не съм ги избирала, бяха дежурни - доктор Янакиев и доктор Балабанов.
Наистина супер  си свършиха работата, а и показват добро отношение към нас, незнаещите нищо родилки.
Ти нормално или секцио ражда?

# 7
  • Мнения: 2 609
Bubinka, slad kato ti naprawi antonow sekcioto , iz4isti li te dobre? Kakwo mislish za Nachev? newsm78

В какъв смисъл добре да ме е изчистил Shocked?Нямам никакви оплаквания.
За Начев лично аз нямам наблюдения,но съм чувала някои неща,които не ме очароваха  Naughty

# 8
  • все тук
  • Мнения: 1 716
Ти нормално или секцио ражда?
Цитат
Нормално, но до последния момент изчакваха, защото бебчо не искаше да слиза надолу и бях вече подготвена за рязане.
Така че мисля, че и двамата са имали опит за това. Още нещо - доктор Георгиев ми наблюдаваше бременността - доволна съм от работата му.

# 9
  • Мнения: 2 609

Така че мисля, че и двамата са имали опит за това. Още нещо - доктор Георгиев ми наблюдаваше бременността - доволна съм от работата му.

Аз също ходех и при Георгоев,жалко за това,че вече не работи и в болницата Rolling Eyes

# 10
  • Мнения: 968
За Начев лично аз нямам наблюдения,но съм чувала някои неща,които не ме очароваха  Naughty
Сподели, може и на лични...понеже мислех да се уговарям с него за секцио.  Confused

# 11
  • Мнения: 4 370
Spodeli naprawo tuka za Na4ew, wsi4ki iskame da znaem! Toi edwa li razglejda tezi strani4ki

# 12
  • Мнения: 903
Аз раждах нормално при Янакиев и Чешмеджиева. Незнам какви отзиви да дам. Янакиев ми рискува бебетата като ме пусна на нормално раждане, а бях за секцио, защото бяха близнаци в един мехур и едното бебе беше седалищно. Обаче преценката му, че седалищното е достатъчно малко за да излезе нормално се оказа вярна. Родих ги много лесно за 4 часа. а Чешмеджиева ме заши. беше доста грубичка. Антонов ми прави серклажа и е много добър. Нямах никаквипроблеми и от други чух добри отзиви за него.

# 13
  • Мнения: 4 370
Didi imash strahotni bebeta! Da sa ti jiwi i zdrawi! Antonow prawi li operacii?

# 14
  • все тук
  • Мнения: 1 716
И Антонов прави операции, но не знам какви са цените при договорка. А иначе аз писах и в Бъдещи и настоящи майки - доктор Даниел Димов също е много добър специалист. Само че май вече не е в болницата, а си направи медицински център. newsm78

# 15
  • Мнения: 4 370
За съжаление Димов не изражда. Наистина си прави частен родилен дом , но няма да е готов до май месец /тогава очакваме бебчо да се появи/ newsm30

# 16
  • Мнения: 968
Да, Димов не работи вече в болницата, аз съм при него на консултации.
Ама този център, който прави ще става и за раждане ли?!  newsm78 Понеже аз съм влизала, видях че има операционна маса и т.н, обаче си мислех че ще правят само някакви гинекологични операции примерно.
DidiP кога ти правиха серклажа и защо? Имаше разкритие ли?

# 17
  • Мнения: 903
Ами в началото на петия месец ми направиха серклажа. Имах разкритие и скъсена шийка на матката. Добре, че Йорданов ме прати много бързо за серклаж, иначе шанса да ги износя беше много малък.Все имах чувството, че ще ги изсипя. Не можех да стана от леглото. А и след това много ми помогна, защото бременността ми беше доста рискова с контракции, кървене преекламсия и какво ли още не. Така, че да е жив и здрав и на другите мами да помага. Simple Smile

# 18
  • Мнения: 968
DidiP до кога издържа? Кога ги роди? Че нали и аз съм със скъсена шийка... Sad

# 19
  • Мнения: 4 370
Момичета какво е това серклаж??? newsm09 Малко страшно ми звучи.
А Димов като си направи родилния дом ще изражда, но няма да е скоро!

# 20
  • Мнения: 968
Момичета какво е това серклаж??? newsm09 Малко страшно ми звучи.
А Димов като си направи родилния дом ще изражда, но няма да е скоро!
Ами серклажа е ...зашиват те отдолу ако имаш разкритие.  Confused
Пък за Димов днес ги питах, няма да изражда там..само гинекологични операции и аборти ще правят.

# 21
  • Мнения: 903
Ами издържах до началото на 37г.с.. Приеха ме за планово секцио и още същата нощ ми се пукна мехура и  след 4.5 часа бебките се родиха. Е бяха доста мънички но всичко беше ок. А ти разкритие имаш ли? Мен нали ми направиха серклаж, та незнам за скъсената шийка дали е помогнал. Абе не се тревожи, само си почивай и лежи и всичко ще е наред. Важното е да остискаш до 9-тия. А за серклажа въобще не е страшно, правят го с пълна упойка и въобще не боли, а спасява бебета.

# 22
  • Мнения: 968
DidiP за сега разкритие нямам..След час, два отивам на консултация и при друг лекар, да каже дали да влизам в болница и изобщо какво да правя. Confused Серклаж сега не може да се направи, той се прави в по-ранните месеци. Щях да те питам кой ти назначи Гинипрала? От болницата ли или Йорданов? Защо плановото ти секцио е било за 37 г.с., а не са чакали още ( е то е тръгнало само де..ама все пак)  Rolling Eyes

# 23
  • Мнения: 903
Гинипрала ми го назначи Йорданов и ми каза да го спра като вляза в деветия. Мисля, че той ми помогна да остискам, защото Йорданов ми каза, че действието на тези лекарства  било една седмоца и точно една след спирането му родих. Йорданов ме прати в болницата толкова рано защото плацентата ми беше трета степен и предвиди, че скоро ще тръгнат, а и при близнаците обикновено в 37г.с планират защото те рядко остискват тповече. Ти Гинипрал пиеш ли? А кой ти следи бременността?Кажи как е минала консултацията.

# 24
  • Мнения: 4 370
Диди, ти при кого беше на консултации, при Йорданов ли?

# 25
  • Мнения: 903
Да ,той спаси бебетата ми, много съм доволна. Обяче при него винаги има много хора и за мен беше кошмар ходенето и чакането, а ходех всяка седмица. А ти при Димов ли си? Една приятелка беше при него и каза, че са се държали като принцеса с нея.

# 26
  • Мнения: 968
И аз съм при Димов, ходя там още преди да забременея и ме познават доста добре. Не пия Гинипрал, само Папаверин и Магнерот..Какво друго, казаха ми че не съм за болница и да си лежа и пия лекарствата в къщи. Ама то и без това в това грипаво време в тая мизерна болница, незнам...
DidiP не мога да ти се нагледам на близначките, толкова са сладички!  Flutter

# 27
  • Мнения: 4 370
Да , при Димов съм. Наистина е много мил! А близначките наистина са страхотни, пу да не им е уроки. Винаги съм искала близнаци, но като забременях ми се искаше да е едно, че само като си помисля колко грижи има около едно дете , а покрай две незнам как е! Дори се чудя как имаш време за нет!? Сигурно таткото доста ти помага! newsm06

# 28
  • Мнения: 903
Благодаря ви много Simple Smile
Не е толкова трудно гледането, а износването. Има кой да ми помага, живеем при моите родители, а и татито е супер. Не ми тежат грижите, защото тези момиченца ме правят невероятно щастлива и не си представям да е едно. Пожелавам това щастие и на вас. Ще следя темата, пишете като родите. А на пролет среща на шуменските мами. Hug

# 29
  • Мнения: 4 370
!Супер! Вашите бебета ще са поотраснали и ще ми давате съвети! И аз много искам да се видим

# 30
  • все тук
  • Мнения: 1 716
!Супер! Вашите бебета ще са поотраснали и ще ми давате съвети! И аз много искам да се видим
Лека и безпроблемна бременност. Ще я следим заедно с теб. Simple Smile

# 31
  • Мнения: 4 370
Doraan, благодаря ти!  Wink

# 32
  • Мнения: 968
Благодаря ви много Simple Smile
Не е толкова трудно гледането, а износването. Има кой да ми помага, живеем при моите родители, а и татито е супер. Не ми тежат грижите, защото тези момиченца ме правят невероятно щастлива и не си представям да е едно. Пожелавам това щастие и на вас. Ще следя темата, пишете като родите. А на пролет среща на шуменските мами. Hug
Аз май съм те виждала веднъж пред един магазин за бебешки неща към хотел Мадара, на ъгъла е ..беше се спряла с някакви жени Simple Smile Ама може и да не си ти не знам...но се загледах в близначенцата понеже винаги са ми били интересни! Wink

# 33
  • Мнения: 903
Аз ще съм била, сещам се че със свекито бяхме се спряли. Айде другия път се обади, да се видим на живо. Ще ми бъде много приятно. Hug

# 34
  • Мнения: 968
Е разбира се, но тогава още не бях те засичала във форума, просто се загледах по близначките и ми направи впечатление, че бяха още малки Simple Smile Пък аз нали сега все по бебета се заглеждам Wink

# 35
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 506
Леле-е-е, каква сбирка тайна сте си спретнали тук Party
Аз съм доволна от Великова- тя следи първата ми бременност и втората до средата. Раждах при Ташкова и Здравкова- професионалистки, но много груби и студени като отношение. Георгиев е много готин, но не извършва раждания. А в момента забравих името на докторицата, при която родих щерка си Shocked Щях да родя в предродилна зала, докато онази реши дали ще спи още #Crazy Ама ще се сетя и ще ви кажа, а-ха

# 36
  • все тук
  • Мнения: 1 716
Момичета, я да прехвърли темата в "Бъдещи и настоящи майки" - да си говорим по шуменски. Айде пуснете я там, ако не - кажете аз да я пусна

# 37
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 506
Сетих се! Д-р Кузманова е въпросната поспалана. Ама иначе като родих, двата часа се скъсахме от бъзици с нея, докато раждат други две жени Grinning Пък и си издействах хубава стая горе...
Дораан, хубаво ще е да я преместиш темичката. Тъкмо ще си бъбрим и за други неща Peace

# 38
  • Мнения: 903
Дораан пускай я, идеята е супер.  newsm10 И за мен е истинско удоволствие да си бъбрим.

# 39
  • Мнения: 4 370
Добро утро!
Кузманова е голяма шматка! За базици много я бива.
Ей, да не избягате без мен!  tantrum
Как се казва новата тема?

# 40
  • Мнения: 968
Ейй, чакайте къде ще местите темата и със същото заглавие ли ще е ?  Rolling Eyes Щото ако е със същото ще ни я върнат пак тука - лекарите се обсъждат в здравния справочник  Wink
А пък Кузманова я знам, тя преглежда в кабинета на Димов, голяма шматка е..приема ме като лежах в патологията.
dimana78 къде са тез хубави стаи горе?  Shocked Я казвай бързо, че и аз да претендирам за "хубава"  Mr. Green

# 41
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 506
Пеперудке, силно казано е хубава стая. Беше си съвсем обикновен коптор, както другите. Но ме сложиха в двойна стая със санитарен възел и бях с българка. Друг е въпросът, че банята нямаше брава, крушка и дъска на кенефа Mr. Green
Хора, пуснах наша си темичка в Майки(бъдещи и настоящи)- Шуменки, да обменяме опит и инфо тук! Това е заглавието. Сори, че не пускам линк, но не мога-а-а-а Embarassed

Последна редакция: пн, 14 ное 2005, 20:22 от dimana78

# 42
  • Мнения: 4 370
Миличка , кажи поне в коя подтема е , че вобще не мога да я намеря!  newsm12

# 43
  • Мнения: 4 370
Открих новата тема! Една приятелка ми помогна! Ето  и сайта към нея:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=54716.0

Общи условия

Активация на акаунт