Отговори
# 315
  • Мнения: 49
Nadia_0606, благодаря ти   bouquet
В понеделник ще се обадя, ако не е в отпуск.

# 316
  • Мнения: 977
Чек и аз да питам нещо,че отдавна не съм го правила... Mr. Green
На Золадекс съм в неделя на 25.07. Проблем ли ще е ,ако ида на 26.07. понеделник?!

# 317
  • София
  • Мнения: 5 074
Що не идеш в петък ?

# 318
  • Мнения: 977

Няма ли да е прекалено рано в петък?! newsm78

# 319
  • София
  • Мнения: 5 074
Ааааа, незная - питам само  Laughing

# 320
  • Мнения: 115
Сиссс, един ден не е проблем, но аз мисля по-добре по-рано, поне аз така правя. Това не съм си го измислила, някой ми го е казал ама не се сещам кой беше.

# 321
  • Мнения: 21
Мисля ,чи Золадекса трябва да се слага на 28 -я ден както е цикъла.
Къде е проблема да се постави и в неделя?? newsm78

# 322
  • Мнения: 68
Да ALis За статията за братовчедите на Тамоксифена се мъча да се сетя в кой пост беше линка.
Моля те "пусни го " още веднъж
Благодаря предварително!   bouquet  bouquetИ всичко най- добро на всички  желая.

ох,не мога да намеря статията,но беше тук http://neogenesis-bg.com/,но имам копирана цялата статия,тук нали не мога да я поставя,тя е дългичка...

# 323
  • София
  • Мнения: 428
Сиско, за золадекса плюс - минус два дни от посочената дата няма проблем!!!!! Абсолютно сигурно, така че не трябва да се притесняваш! Спокойно си го направи в неделя! Peace

# 324
  • у нас - на брега на морето
  • Мнения: 295
Сисссс, моята химиотерапевтка ми каза, че медицината не била точна наука като математиката newsm78 и нямало значение един ден по-рано, или по-късно. Така, че споко, отиди си в понеделник.

# 325
  • Мнения: 68
Senni!Трябва да ти кажа,че в Англия при твоята диагноза НЕ правят химиотерапията,а само лъчетерапията и както в твоя случай хормонално лечение.В Италия при много по-тежък случай от твоя,3-и стадий,правят само 4 химио вливки и друго необходимо лечение.Не знам,в Бг има ли назначени ПОД 6 вливки?казаха ти слаба химия,а после казват 6 червени,то ест силни.Говори пак с д-р Цекова и ако тя е против химията,можеш да й вярвяш,тя е оперирала преди 9 години моята приятелка и всичко е ОК.И други момичета тук са на същото мнение за тази докторка!

Последна редакция: сб, 24 юли 2010, 14:37 от allissa22

# 326
  • Мнения: 623
Ах да можеше така лесно да вземеш решение.............
Но не е така, лично аз преди две години взех решение да правя химиотерапия

Senni тогава на мен ми казаха, че ако хормонални рецептора (ЕР,ПР)  са ми положителни при това над 75% чак тогава не трябва да правя химиотерапия.

Питаш колко време трябва да се възстанови косата, а аз искам ад те попитам косата ли ти е най-големия проблем ...............

Хората, които не знаеха, че съм с перука смятаха, че по онова време съм имала най-готината прическа.
А дори и тези които знаят ме питат няма ли да се подстрижа пак късо като тогава /2-3 см./
Но нещо не ми се иска, година и половина сред последната вливка най*накрая имам нормална коса
Може би по натам пак ще се подстрижа много късичко .......

Времето минава, всичко се забравя и преди всичко най-важното е да направим всичко необходимо за да не се повтаря повече
Аз лично го направих от тук натакък само БОГ решава

# 327
  • Мнения: 708
angelary , здравей!  Hug Съгласна съм с теб!

# 328
  • Мнения: 654
Цитат
Времето минава, всичко се забравя и преди всичко най-важното е да направим всичко необходимо за да не се повтаря повече
Аз лично го направих от тук натакък само БОГ решава
newsm10

# 329
  • Мнения: 4
Момичета, не знам дали тук в мястото за въпроса ми, но търся спешно Tarceva (изписва се при рак на белия дроб), на някоя от вас да й се намират излишни таблетки?

Общи условия

Активация на акаунт