Отговори
  • Мнения: 37
http://www.facebook.com/group.php?gid=133253516700521&ref=search

Отворете горния линк. Там се провежда конкурс "Коя е най красивата мис България за всички времена"
Всяка миска е представена с 10 снимки. Под всяка една снимка има възможност за гласуване. Може да гласувате за момичето което харесвате с 10 гласа под десетте и снимки.
Победителка е тази която събере най много гласове!
Конкурса се провежда в 3 тура, в момента е втория, на страницата има подробна информация.....

Има, има няколко доста красиви момичета...!

Последна редакция: нд, 04 юли 2010, 14:38 от Marina J

# 1
  • Мнения: 37
Гласувайте и под десетте снимки на миската която харесвате!
Гласуванията под всички 10 снимки се събират и дават крайния резултат за всяко момиче.

Може да поразгледате и други техни снимки в интернет извън групата защото на някои момичета не са им сложени най добрите снимки.    

Последна редакция: сб, 03 юли 2010, 20:31 от Marina J

# 2
  • Мнения: 2
Харесвам най-много Росица Иванова и Теди Бургазлиева, Наталия Гуркова е много красива, но не е фотогенична.Последните три миски за мен не са въобще за конкурси, а още по-малко да са носителки на титлата Peace

# 3
  • Мнения: 212
Росица Иванова и Жени Калканджиева. Това са двете най-красиви миски за мен.
Както и новата ни миска-много ми е чаровна и се откроява,за разлика от вълка от миналата година.

# 4
  • Мнения: 637
Теди Бургазлиева и Роси Иванова Peace

# 5
  • Мнения: 6 302
Най-новата миска ми е много незапомняща се, ако я срещна на улицата никога няма да я разпозная. Учудвам се, че Юлия Юриевич е в челната тройка ooooh!

# 6
  • Мнения: 202
Теди Бургазлиева и Наталия Гуркова Peace

# 7
  • Мнения: 2 448
Oт тези, за които се сещам Роси Иванова, Елена Тихомирова и Теди Бургазлиева , но не ги намирам всички на едно място от последните 20 години, защото може да съм забравила някоя от по отдавнашните , а да ми е харесвала.

Последна редакция: сб, 03 юли 2010, 22:31 от pasinet

# 8
  • Мнения: 2 175
Ако е за последните 20 г - не трябва ли да са 20 на брой?  newsm78

И Маги Вълчанова нямам спомен да е била мис България.. newsm78

# 9
  • Мнения: 2 448
Ако е за последните 20 г - не трябва ли да са 20 на брой?  newsm78

И Маги Вълчанова нямам спомен да е била мис България.. newsm78

Ами нали по едно време имаше по два конкурса мис Бг и мис Бг вселена, Маги Вълчанова мисля, че е от вселенските.  Laughing Обаче пък аз намирам имената на 1990- 1995 да речем, но като снимки нищо.  Confused

# 10
  • Мнения: 9 814
pasinet, първата ставаше Мис България и отиваше на мис Свят, а втората на мис Вселена.
Иначе имаше по две мис Българии- една организирана от Ирина Папазова- Интерсаунд и друга от Жени Калканджиева- Визаж.

За мен най-красива е Теди Бургазлиева, но за съжаление не успя да отиде изобщо на световен конкурс.
Аааа и Роси Иванова също много ми харесва.
Повече обаче са недоразуменията.

# 11
  • Мнения: 2 448
Да Франческа това имах предвид, ама го написах и аз.  Laughing
Обаче ето тук гледам един списък, някои имена нищо не ми говорят, а не мога да намеря снимки, нищичко не ми излиза.

# 12
  • Мнения: 9 814
Да Франческа това имах предвид, ама го написах и аз.  Laughing
Обаче ето тук гледам един списък, някои имена нищо не ми говорят, а не мога да намеря снимки, нищичко не ми излиза.

Коя не ти говори нищо? Ако мога тъй де поне да ти я опиша.  Laughing

А сега се сетих- и Стела Огнянова е страхотна.

# 13
  • Мнения: 2 175
Бе какви са тия вселени, тия космоси со бре.. #Crazy ooooh!
Излиза, че сме си имали по две мис Българии едновременно? newsm78

# 14
# 15
  • Мнения: 2 448
 Laughing Браво на теб, щом за всички се сещаш. Не, че ми е толкова важно, но просто някъде в мен имам спомен, че в далечните години една  мис ме беше грабнала, но нито и помня името, нито точно как изглежда и се чудех дали само тогава ми се е струвала хубава или пък и сега бих я харесала, за това се опитах да намеря снимки на тези по раншните:

Виолета Гълъбова, Мис България 1990
Любомира Славчева, Мис България 1991
Елена Драганова, Мис България 1992
Вера Русинова, Мис България 1993

А за Стела Огнянова само тази мини снимчица намерих. Изобщо тя ли е? Какво става с тоя Гугъл бе.?! Crossing Arms

Последна редакция: сб, 03 юли 2010, 23:01 от pasinet

# 16
  • Мнения: 2
Кочанова е много грозна Sick и аз за някой нямам представа как изглеждат.Сега се сетих и Ива Титова беше страхотия с два изгорели косъма.

# 17
  • Мнения: 9 814
http://news.fashion.bg/img10/PBJ_Obich_B_Markov08.jpg Вера Русинова

Виолета Гълъбова е тъмнокоса и определено симпатична.
За другите и аз съм пас. Търдих една снимки в нета от конкурсите през ` 91,` 92 и `93-та, гледала съм ги но не мога да ги открия.
Имам инфо за след `95-та, тогава се подвизавах усилено до около 2000-та г.

Последна редакция: сб, 03 юли 2010, 23:10 от Франческа Салиери

# 18
  • Мнения: 2 175
Виолета, Любомира И Елена - много ги харесвах. Щото са ми от поколението и въобще е трудно сравнението с тези след 2000- г.. Не е естно някак си..

# 19
# 20
  • София
  • Мнения: 2 623
Наталия Гуркова е моя фаворит
и до сега няма друга, която
да я замени на първото място в моята класация Peace
Определено Роси Иванова й е достойна подгласничка
като се замисля сега Simple Smile

# 21
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 760
Росица Иванова и Теодора Бургазлиева  newsm10

# 22
  • Мнения: 4 120
Теодора, Евгения и Росица, не знам как точно да ги подредя Simple Smile

# 23
  • София
  • Мнения: 5 780
Теодора, Евгения и Росица, не знам как точно да ги подредя Simple Smile
и аз съм на това мнение  Peace
Гуркова също я харесвах като я избраха, и тазгодишната не е лоша
за мен е изненада колко много се харесва от хората във ФБ Юлия Юревич  Shocked  Rolling Eyes

Последна редакция: нд, 04 юли 2010, 08:49 от Elwing

# 24
  • Мнения: 4 120
Аз предпочитам Антония пред Юлия.

# 25
  • Мнения: 6 302
Аз предпочитам Антония пред Юлия.

И аз така, особено ако я гримират както трябва. А Гунчева и Славена Вътова направо се чудя какво правят сред миските. И много други де, ама на тия помня имената.

# 26
  • Мнения: 37
Конкурса се провежда в три тура. На първия бяха представени със снимки всички 20 МИС БЪЛГАРИИ.

Във втория тур се класираха само 10 от тези двадесет момичета, за това снимките на останалите ги няма вече.

Представа си нямам от каква значимост е този конкурс и дали после ще ходи някой да афишира резултатите по медиите.
Аз не съм нито от организаторите, нито от модераторите на конкурса. Пуснах тази тема защото забелязах че за МИС РОМИНА 90% от гласувалите са приятели на модераторката и приятели на самата Ромина.

А и забелязах че Ромина Андонова и Юлия Юревич са  членове на фейсбук групата на конкурса, което дава отговор защо са в челната тройка............поради гласуването на фейсбук приятелите им.

За това и пуснах тази тема, защото не е чесно останалите миски нямат подкрепата на модераторка и фейсбук приятели.

Знам че не е фатално и жизненоважно, АМА ГЛАСУВАЙТЕ за когото искате, просто ей така за забавление искам плановете на модераторката да се провалят.
От както пуснах тази тема и други няколко такива Ромина Андонова май падна на трета позиция, иначе беше първа.

 

Последна редакция: нд, 04 юли 2010, 14:17 от Marina J

# 27
  • Мнения: 27 524
С Любимира Славчева бяхме съученички. Никой никога не я намирал за красива, ама сме били на друг акъл вероятно, знам ли...  Rolling Eyes

Не мога да кажа, че харесвам изключитено някоя миска. Роси Иванова след като отслабна и се поддържа в този вид е доста атрактивна, вярно е. Иначе за мен една от най-красивите българки е Диляна Попова (много внимавах да не напиша пак Грозданова  Laughing).

Елеонора Манчева ми е много неприятна като излъчване и позьорство.  Tired Тя някаква Мисис май беше.

# 28
  • Мнения: 15
Росица Иванова и Наталия Гуркова. Peace

# 29
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 230
Е. Манчева, мисля, че беше Мисис. нали е женена за някакъв футболист (дано не бъркам).
Роси Иванова ми харесва на мен.
Гергана Полежанова ми харесва, те не е била мис, но просто е класи над повечето.
между другото Мис Русе НЕ одобрява Роси Иванова, нейна съгражданка. изглеждала стерилно...

# 30
  • Мнения: 3 641
За мен класи над останлите са Роси Иванова ,Наталия Гуркова и Жени Калканджиева.

# 31
  • In The Middle Of Nowhere
  • Мнения: 2 597
Всички БЕЗ Евгения Калканджиева.

# 32
  • Мнения: 27 524
Гуркова с многобройните си операции да стане копие на Анджелина Джоли.... Rolling Eyes  Tired

# 33
  • Мнения: 2 175
Уфф, Наталия ми е токова несъразмерна, че.. Sick
Фотогенична е и добре знае как да позира, иначе на живо.. Stop

# 34
  • някъде
  • Мнения: 979
А сещате ли се на тази снимка коя е  тази хубавица неземна,която ни представя  и евентуално на какъв конкурс е била
http://maitapi.com/images/stories/a_pic/many/Many_13.jpg

# 35
  • Мнения: 2 175
Е, това не е ли Галена Димова?  Но не знам кой е конкурса.. newsm78
Сигурно мис Вселена или Галактика hahaha

# 36
  • Мнения: 57
А сещате ли се на тази снимка коя е  тази хубавица неземна,която ни представя  и евентуално на какъв конкурс е била
http://maitapi.com/images/stories/a_pic/many/Many_13.jpg

Ужас!!! Е от нея по-грозна, аз не видях.
Не се сещам коя е обаче. Rolling Eyes

# 37
  • Мнения: 5 393
Росица Иванова и Жени Калканджиева.

# 38
  • Пловдив
  • Мнения: 2 102
Ми крокоТонито от миналата година как я няма в тая класация? Нали навсякъде повтаря как цяла Бг е гласувала за нея  newsm78

# 39
  • Мнения: 9 814
А сещате ли се на тази снимка коя е  тази хубавица неземна,която ни представя  и евентуално на какъв конкурс е била
http://maitapi.com/images/stories/a_pic/many/Many_13.jpg

Галена Димова е, да.

# 40
  • Мнения: 6 302
Има много грубо лице Галена Димова.

# 41
  • Мнения: 9 814
Има много грубо лице Галена Димова.

Но поне притежава някакъв чар, за разлика от безличната Ива Титова


Временни резултати към 10 часа на 04.07.2010г.:
1.Мис България 2005г. Росица Иванова - 297 гласа
2.Мис България 2007г. Юлия Юревич - 225 гласа
3.Мис България 2010г. Ромина Андонова - 190 гласа
4.Мис България 2002г. Теодора Бургазлиева - 145 гласа
5.Мис България 2001г. Ивайла Бакалова - 90 гласа

Това е повече от недоразумение, на второ място да е Юлия Юревич

# 42
  • Мнения: 57
Някой може ли да даде линк към гласуването?
Линка от 1-ва страница, ми показва само организирането на конкурса, но никъде не виждам снимки и опция за гласуване.
Благодаря!

# 43
  • Мнения: 37
Някой може ли да даде линк към гласуването?
Линка от 1-ва страница, ми показва само организирането на конкурса, но никъде не виждам снимки и опция за гласуване.
Благодаря!

Отваряш на страницата със снимките и там под всяка снимка може да се гласува. Ти гледаш графа информация вероятно

# 44
# 45
  • Мнения: 57
Да, грешката  е била в мен. Благодаря! Peace

И да попитам нещо;
Когато не разпозная дадено момиче - или ми се види грозновата /а искам да видя коя е/
Цъкайки в/у снимката, значи ли, че съм гласувала за нея, само защото съм искала да я видя в близък план?

Последна редакция: нд, 04 юли 2010, 16:17 от *shushi*

# 46
  • Мнения: 212
Не. Трябва да цъкнеш на бутончето "Харесва ми",за да гласуваш за нея.

# 47
  • Мнения: 9 814
Не. Трябва да цъкнеш на бутончето "Харесва ми",за да гласуваш за нея.

Ако преди това обаче си се присъединила към групата.

# 48
  • Мнения: 212
Не. Трябва да цъкнеш на бутончето "Харесва ми",за да гласуваш за нея.

Ако преди това обаче си се присъединила към групата.
Ами доколкото знам,ако не си се присъединил към групата не ти го изкарва това "харесва ми",за това сметнах за ненужно да го споменавам.

# 49
  • Мнения: 57
Не. Трябва да цъкнеш на бутончето "Харесва ми",за да гласуваш за нея.

Ако преди това обаче си се присъединила към групата.
Ами доколкото знам,ако не си се присъединил към групата не ти го изкарва това "харесва ми",за това сметнах за ненужно да го споменавам.

Благодаря ви момичета. Peace
По думите ви разбрах, че трябва да се присъединя. Направих го, и гласувах.

# 50
  • Варна
  • Мнения: 634
Наред с миналогодишното недоразумение Антония, слагам и Ивайла Бакалова .
за мен е напълно неразбираемо защо тая жена минава за някаква неземна хубавица  Confused

# 51
  • Мнения: 4 555
Хаха, тъкмо се каних да кажа, че най-много ми харесва Ивайла Бакалова, ама след горното мнение ми секна ентусиазма  Joy
За мен женската красота не е само правилни черти, а нещо интересно и специално в лицето, излъчването. Иначе колкото и да е красива, пак може да е безинтересна.
Другата, която ми харесва, е Теодора Бургазлиева.
Росица Иванова ми е безинтересна. В никакъв сучай не казвам, че е грозна, но с нищо не ме грабва. Даже не бях чувала за нея, но по всякакви естестически теми в този форум се скъсват да я изтъкват.
Калканджиева и тя е красива, но по-скоро обикновена.
Наталия Гуркова има нещо изкривено... дали в лицето, дали в изражението, мимиките... гледа много неестествено.
Сред останалите има големи недоразумения...

# 52
  • Мнения: 37
Наред с миналогодишното недоразумение Антония, слагам и Ивайла Бакалова .
за мен е напълно неразбираемо защо тая жена минава за някаква неземна хубавица  Confused

Все пак Ивайла Бакалова не е МИС 2009 или МИС 2010, ...............а МИС 2001
Тогава е била доста по нежна, жалко че няма снимки и записи. Има само една-две снимки ама те са  доста малки.

Да като почне да говори има нещо малко отблъскващо в маниера и на говорене и в устата, ама на снимка или като мълчи си е хубава.....преди повече сега по малко.

# 53
  • Мнения: 1 059
Я, чак не мога да повярвам, че има и други като мен, които не харесват
Евгения, Наталия (чак ми е анти), Ивайла. Ескарина, в общи линии мисля
като теб. Но все пак Росица Иванова май е най-красива (макар и обикновено
 красива), Теодора беше хубава като я избраха, но сега вече не е.
Бях останала с грешното впечатление, че Даниела Серданова също е била Мис България.
Но сега прочетох, че е била май само Мис ЦСКА.

# 54
  • Мнения: 1 265
1.Роси Иванова
2.Теодора Бургазлиева

# 55
  • Мнения: 9 814
Наред с миналогодишното недоразумение Антония, слагам и Ивайла Бакалова .
за мен е напълно неразбираемо защо тая жена минава за някаква неземна хубавица  Confused

Все пак Ивайла Бакалова не е МИС 2009 или МИС 2010, ...............а МИС 2001
Тогава е била доста по нежна, жалко че няма снимки и записи. Има само една-две снимки ама те са  доста малки.

Да като почне да говори има нещо малко отблъскващо в маниера и на говорене и в устата, ама на снимка или като мълчи си е хубава.....преди повече сега по малко.

Първото участие на Ивайла Бакалова на Мис България беше през 1999 г., на конкурса организиран от Интерсаунд /тогава Мис Бг стана Елена Ангелова/- По това време все още не беше любовница на Илия Павлов, а само гравитираща приятелка на гаджето на Слави Трифонов /тя зае измисленото почетно 4-то място/.
Та Бакалова имаше сериозен говорен дефект и приятно, но не по манекенски закръглен ханш.
За да пребори дефекта, е ходила на логопед и правила специални упражнения с тапа в устата.
Когато я видях през 2001-ва на конкурса, не можах да я позная. Освен лещите, с които се яви, а нямаше право, беше страшно променена физически- отслабнала и разхубавила се, а проблемът с говора почти преодолян.

# 56
  • София
  • Мнения: 2 430
Ей,Франческа,сега виждам ,че си сложила снимка на това недоразумение Ива Титова,която ходеше с един дъртак,да кажем с 30 години по-голям от нея.Ама уж било любов от пръв поглед.
Иначе Теди Бургазлиева и Роси Иванова са моите фаворити.
П.П.Калканджиева също беше ходила на спец.курсове по правоговор,когато се изживяваше,като ТВ-водеща на поредното модно шоу Tired

# 57
  • Мнения: 27 524
За мен женската красота не е само правилни черти, а нещо интересно и специално в лицето, излъчването.

Да, така е. По тази причина например намирам за много интригуваща Цеци Красимирова.  Blush

# 58
  • Мнения: 2
Титова беше любовница на един от братята Бобокови и там титлата е ясна Peace.Ивайла преди години изглеждаше добре, но сега доста се е състарила.

# 59
  • Мнения: 2
За мен женската красота не е само правилни черти, а нещо интересно и специално в лицето, излъчването.

Да, така е. По тази причина например намирам за много интригуваща Цеци Красимирова.  Blush
И аз много я харесвам Цеци Peaceима много фатално излъчване.

# 60
  • Мнения: 37
Крайни резултати от втория кръг на конкурса в групата във фейсбук:
1.Мис България 2005г. Росица Иванова - 374 гласа
2.Мис България 2007г. Юлия Юревич - 247 гласа
3.Мис България 2010г. Ромина Андонова - 192 гласа
4.Мис България 2002г. Теодора Бургазлиева - 177 гласа
5.Мис България 2001г. Ивайла Бакалова - 92 гласа

6.Мис България 1995г. Евгения Калканджиева - 89 гласа
7.Мис България 1998г. Наталия Гуркова - 66 гласа
8.Мис България 2004г. Гергана Гунчева - 44 гласа
9.Мис България 2006г. Славена Вътова - 41 гласа
10.Мис България 2000г. Магадалина Вълчанова - 16 гласа

В последния трети етап на конкурса минават само първите 5 участнички.

Последна редакция: пн, 05 юли 2010, 12:58 от Marina J

# 61
  • Мнения: 37
http://www.facebook.com/group.php?gid=133253516700521&v=photos#!/group.php?gid=133253516700521
Финалът започна!
Гласуването е отворено!
Всяка една от петте участнички е представена от снимката събрала най-много гласове през втория етап на конкурса.
Успех на всички!

# 62
  • Мнения: 1 265
да направи някой и тук анкета в тази тема по години /всяка година с съответната мис/ да видим коя ще стане най-достойната и красива мис.
Защото всеки си изказва мнението и коментира, но не се получава представа коя води в класацията в тази тема, без да се налага регистрация и да ставаш на някого приятел.

# 63
  • Мнения: 37
да направи някой и тук анкета в тази тема по години /всяка година с съответната мис/ да видим коя ще стане най-достойната и красива мис.
Защото всеки си изказва мнението и коментира, но не се получава представа коя води в класацията.

По горе е написано класирането от втория кръг където ясно се вижда че Росица Иванова е на първо място.

Сега се гласува в третия последен кръг в групата във фейсбук.

# 64
  • Мнения: 9 814
да направи някой и тук анкета в тази тема по години /всяка година с съответната мис/ да видим коя ще стане най-достойната и красива мис.
Защото всеки си изказва мнението и коментира, но не се получава представа коя води в класацията.

По горе е написано класирането от втория кръг където ясно се вижда че Росица Иванова е на първо място.

Сега се гласува в третия последен кръг в групата във фейсбук.

ФБ си е ФБ. Интересно е тук, ако се направи паралелна анкета дали резултатите ще съвпаднат.  Wink

# 65
# 66
  • Мнения: 9 814
Долу на страницата има опция "Добави анкета".  Peace

# 67
  • Мнения: 37
Долу на страницата има опция "Добави анкета".  Peace

добре ще направя анкета, но като препиша същите миски по години както е във фейсбук.
Не ми се търси да ги сравнявам дали там правилно са написани.
След около час ще пусна анкета.

# 68
  • Мнения: 4 785
Росица Иванова, Теди Бургазлиева, Ивайла Бакалова... горе долу това са  Wink

# 69
  • Мнения: 37
Анкетата тук е пусната!Nо гласувайте освен тук и  във фейсбук!

Последна редакция: нд, 04 юли 2010, 23:49 от Marina J

# 70
  • Мнения: 9 814
Има грешка- Елена Ангелова е Мис България 1999 г., но избрана на конкурса на Интерсаунд.
Чудото се състоя на трибуната на мавзолея, на 15-ти май. Бях там, та за това помня.  Simple Smile

# 71
  • Мнения: 37
Гласувайте във групата на конкурса във фейсбук:
http://www.facebook.com/group.php?gid=133253516700521&v=photos#!/group.php?gid=133253516700521
Финалът започна!
Гласуването е отворено!
Всяка една от петте участнички е представена от снимката събрала най-много гласове през втория етап на конкурса.
Успех на всички!

# 72
  • Мнения: 573
 Росица Иванова и Теди Бургазлиева,за тях гласувах.Намирам ги за много красиви Peace

# 73
  • Мнения: 37
Росица Иванова и Теди Бургазлиева,за тях гласувах.Намирам ги за много красиви Peace

Ако не си гласувала във фейсбук за тях гласувай под снимките им и там.......
http://www.facebook.com/group.php?gid=133253516700521&v=photos#

# 74
  • Мнения: 305
Росица Иванова.

# 75
  • Мнения: 2
Гледам и в двете класации, че води Роси Иванова Grinning

# 76
  • Мнения: 37
 Гласувайте и на двете места! Фейсбук и тук!

# 77
  • някъде другаде
  • Мнения: 629
Гласувах!

# 78
  • София
  • Мнения: 5 780
Пак ще го напиша, но - ме мога да повярвам, че толкова хора са гласували за Юревич  ooooh! Сигурно има най-много приятели във ФБ  Mr. Green

# 79
  • гр.София
  • Мнения: 4 160
Пак ще го напиша, но - ме мога да повярвам, че толкова хора са гласували за Юревич  ooooh! Сигурно има най-много приятели във ФБ  Mr. Green

 Аз я харесвам.  Много повече от Е. Калканджиева.

 http://zar.bg/uploads/news_images/200909/photo_verybig_5400.jpg

Последна редакция: ср, 07 юли 2010, 11:41 от blanc

# 80
  • София
  • Мнения: 5 780
 Blush а пък обратното  Crazy

# 81
  • Мнения: 46
Гласувах за Гергана Гунчева - същество с изключителна естествена красота, надарено с интелигенстност и лъчезарно излъчване. Позабрави се нейната ослепителна усмивка, защото за разлика от многото след нея тя не е професионален модел и манекенка. Смятам, че една мис трябва да е красива, но преди това интелигентна и да олицетворява високите идеали на нацията, а именно стремеж към по-добро образование, морален живот, борба с бедността. В миските от последните години виждам мутреси и плоскеси.

# 82
  • гр.София
  • Мнения: 4 160
 Г. Гунчева не знам,защо си боядиса красивата коса.

 Роси Иванова,Гунчева,Юревич -това е изборът ми.

 (Юревич има много красиви фотосесии)
 Елвинг, Hug
 

# 83
  • Мнения: 9 814

(Юревич има много красиви фотосесии)
 

Хората у нас масово не я харесват /включително и аз/, защото има типично руското излъчване.

# 84
  • София
  • Мнения: 5 780
На мен не ми пречи руското излъчване, просто ми е обикновена  Rolling Eyes  Embarassed Хубава, но не и красива, за моя вкус де.  Blush

# 85
  • Мнения: 2 577
Ваня Пейчева сте забравили тук Laughing

# 86
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Винаги съм се чудела кой изобщо харесва Калканджиева с редката косица, щръкналите уши и огромната, но за сметка на това тънка уста..... Като гледам колко народ е гласувал за нея  ooooh!

# 87
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Тези, за които се сещам веднага са мега грозновати (Титова, Бакалова и сие)...
За другите не се сещам.

Но се питах... Защо е БургаЗлиева, като градът е Бургас? Simple Smile)))))))

# 88
  • Мнения: 4 555

(Юревич има много красиви фотосесии)
 

Хората у нас масово не я харесват /включително и аз/, защото има типично руското излъчване.

Тя ако имаше руско излъчване, щеше да е къде къде по-хубава. Има типично балканска мургавост според мен.

Ето последните две руски миски за сравнение с Юревич.

София Рудева - цък цък

Ирина Антоненко - цък цък

# 89
  • Мнения: 9 814
Юревич мургава????? Shocked Руса, синеока....

Последните две руски миски имат всичко друго, но не и руско излъчване!

# 90
  • Мнения: 337
От посочените - Росица Иванова.
За мен Юревич не е никаква българка и съответно не може да Мис България.....

Имам въпрос - на някои места излиза Таня Карабелова Мис 2001, а тук е Бакалова? Някой да ме осветли моля Blush . Карабелова е много фина и красива, ако я имаше в анкетата, щях да гласувам за нея.

# 91
  • Мнения: 9 814
От посочените - Росица Иванова.
За мен Юревич не е никаква българка и съответно не може да Мис България.....

Имам въпрос - на някои места излиза Таня Карабелова Мис 2001, а тук е Бакалова? Някой да ме осветли моля Blush . Карабелова е много фина и красива, ако я имаше в анкетата, щях да гласувам за нея.

Едната е миската на Визаж, Бакалова на Мегаталант.

# 92
  • Мнения: 4 555
Юревич мургава????? Shocked Руса, синеока....
Мургава е. Винаги ми е приличала на изрусена циганка. Перхидролът не е никаква гаранция за светла кожа.

http://www.slava.bg/images/content/6963/juliya_jurevich_002.jpg

http://www.narodnodelo.bg/thumbnails/0aa3c62a41c34ef3af954dffd8ea5d54.png

И сините очи нещо не ги забелязвам особено. Иначе на фотошоп всичко може да се направи, но тези снимки не са от фотосесия, затова на тях е по-естествена, така да се каже.

П.П. Пропуснах и тази снимка - http://www.fashion.bg/fashion-images/yy02fs_b.jpg
Не ми казвай, че ти прилича на скандинавка Laughing

# 93
  • Мнения: 9 814
Със солариум и шведка придобива нежно шоколадов загар.

Има типичната евтина руска мутра!

# 94
  • София
  • Мнения: 5 780
А Карабелова изобщо пък не я намирам за красива  Embarassed Rolling Eyes Simple Smile Всъщност - хубаво е, че хората имат различни вкусове  Simple Smile

# 95
  • Варна
  • Мнения: 2 268
Съгласна съм с Франческа! Юревич има типична руска физиономия, от което за мен следва, че ми е адски неприятна. Не е красива, дори хубава не е. Обикновена е.

На тази снимка най- ясно се забелязват руските корени. Simple Smile

http://zar.bg/uploads/news_images/200909/photo_verybig_5400.jpg

# 96
  • Мнения: 5 140
Пак ще го напиша, но - ме мога да повярвам, че толкова хора са гласували за Юревич  ooooh! Сигурно има най-много приятели във ФБ  Mr. Green

да и аз знам от къде са те  Mr. Green

# 97
  • Мнения: 5 140
Съгласна съм с Франческа! Юревич има типична руска физиономия, от което за мен следва, че ми е адски неприятна. Не е красива, дори хубава не е. Обикновена е.

На тази снимка най- ясно се забелязват руските корени. Simple Smile

http://zar.bg/uploads/news_images/200909/photo_verybig_5400.jpg


и аз смятам така  Peace

Ескарина права си

# 98
  • София
  • Мнения: 5 780
Пак ще го напиша, но - ме мога да повярвам, че толкова хора са гласували за Юревич  ooooh! Сигурно има най-много приятели във ФБ  Mr. Green

да и аз знам от къде са те  Mr. Green
като гледам нашата анкета - явно не са съфорумки  Simple Smile

# 99
  • Мнения: 3
Аз харесвам Теди Бургазлиева и Гергана Гунчева Sunglasses

# 100
  • Мнения: 5 140
Пак ще го напиша, но - ме мога да повярвам, че толкова хора са гласували за Юревич  ooooh! Сигурно има най-много приятели във ФБ  Mr. Green

да и аз знам от къде са те  Mr. Green
като гледам нашата анкета - явно не са съфорумки  Simple Smile

със сигурност не от нашия  bowuu

дайте фото на Роси Иванова Praynig, че аз по миски много не си падам, поради съображения  Mr. Green

# 101
  • Мнения: 9 814
До колкото разбрах самата Юревич участва в групата във ФБ като нещо като администратор.

# 102
  • Мнения: 1 547
Абсолютно и категорично харесвам най-вече Ивайла Бакалова. Теди Бургазлиева не ми е никак симпатична, а Жени Калканджиева - директно антипатична. Някои мис-ки просто ме сащисват с излъчването си... одухотворени са колкото готварската ми печка.

# 103
  • Мнения: 5 140
До колкото разбрах самата Юревич участва в групата във ФБ като нещо като администратор.

за миските ли  Mr. Green

# 104
  • Мнения: 9 814
До колкото разбрах самата Юревич участва в групата във ФБ като нещо като администратор.

за миските ли  Mr. Green

Да.
Крейзи, в моята печка има много дух. Като заклет кулинар за мен тя е толкова скъпа като короната за Жени Калканджиева. Има свои дух, чар, красота....а пък и е последен модел, тунингована....абе, същинска миска.

# 105
  • Мнения: 5 140
Франческа сложили са я защото учи телекомуникации и требе да поназнайва от кАмпютри и Ентернет

# 106
  • Мнения: 9 814
Синеоч, те всички учат нещо висшу- много престижно и мнооого сложно. Всички са страшно умни, хипер ентелигентни и харизматични.

# 107
  • Мнения: 5 140
Синеоч, те всички учат нещо висшу- много престижно и мнооого сложно. Всички са страшно умни, хипер ентелигентни и харизматични.

Знам душа  Hug знам  ooooh! особено "вярно" е последното в изречението ти Peace

# 108
  • Мнения: 37
До колкото разбрах самата Юревич участва в групата във ФБ като нещо като администратор.
Именнои за това направих тази тема защото там вота е подправен, фалшив....поради приятелите на миските  Юлия Юревич и Ромина Андонова.
И приятелката модератор Деница Самоковлиева на Ромина Андонова.

И тази анкета тук показва че във фейсбук има фалш.
За Юревич и Андонова тук са гласували доста малко хора, .....а там достигнаха до трети кръг и сега в момента имат доста гласове, Нищо чудно ако в последния момент на 18.07 когато свършва конкурса приятелите им да се активират още повече и да ги изведът на 1 място.
А пък ако отидат и да афишират после нагласената си анкета по разни медии.......УЖАС!

# 109
  • Мнения: 5 140
Е ако медиите ще се оповават на Гейсбука, незнам  ooooh! ooooh!

# 110
  • Мнения: 9 814
Е ако медиите ще се оповават на Гейсбука, незнам  ooooh! ooooh!

Медиите, в частта си звездни репортери, отразяващи бг шоубизнес  Mr. Green, обикновено се позовават на Евг. Миндж. и пр. видни представители на родния елит. Със сигурност и този "конкурс" във ФБ ще бъде отразен подобаващо, също като Мис Силикон.

# 111
  • Мнения: 5 140
Е ако медиите ще се оповават на Гейсбука, незнам  ooooh! ooooh!

Медиите, в частта си звездни репортери, отразяващи бг шоубизнес  Mr. Green, обикновено се позовават на Евг. Миндж. и пр. видни представители на родния елит. Със сигурност и този "конкурс" във ФБ ще бъде отразен подобаващо, също като Мис Силикон.

Гаранция Франция  Mr. Green

# 112
  • Мнения: 2
Юревич въобще не е красива Naughty, една приятелка и е била съученичка в Козлодуй и съм я виждала на снимки от минал период и е  ooooh!

# 113
  • Мнения: 6 302
А, тя щото пък в настоящия период е чудна красавица  Mr. Green

# 114
  • Мнения: 5 140
А, тя щото пък в настоящия период е чудна красавица  Mr. Green

 Joy Joy Joy Joy Joy Joy аха и  водеща

# 115
  • Мнения: 399
Ивайла и Росица!  Peace
Ивайла и Божидара са ми слабост още от годините когато живеехме в един и същи вход,бяха сладки и интересни деца! Peace Спомням си,че въпреки,че са с 2г по-малки от мен ги гледах с респект като какички  Laughing

# 116
  • Мнения: 5 140
...иииии какъв е резултата в крайна сметка? newsm78

# 117
  • Мнения: 684
За мен Наталия Гуркова е №1 Heart Eyes.

# 118
  • Мнения: 37
Преди няколко часа казах цялата истина на модератора на групата  какво мисля за конкурса във фейсбук..............че има сериозна доза фалш,  но малко по обширно му го казах.

Той се изнерви изстри всичко и ми спря достъпа до групата, което автоматично доказва че съм права! Всъщност само той си мисли че ми е спрял достъпа до фейсбук групата на конкурса де!
Но тук не може да изстрие нищо!!!

Гласувайте във фейсбук за когото искате...........колкото повече гласували толкова по добре, за да не се афишират после фалшиви резултати скалъпени от приятелите(включително и модератори) на някои миски!




Последна редакция: нд, 11 юли 2010, 20:50 от Marina J

# 119
  • Мнения: 37


http://www.facebook.com/group.php?gid=133253516700521&ref=search

Гласувайте във групата във фейсбук!

# 120
  • Мнения: 1 733
Според мен най-красивата ни миска е Маги Вълчанова.

# 121
  • Мнения: 2
Харесвам най-много Росица Иванова и Теди Бургазлиева, Наталия Гуркова е много красива, но не е фотогенична.Последните три миски за мен не са въобще за конкурси, а още по-малко да са носителки на титлата Peace
Мненията ни се припокриват.Но Теди Бургазлиева ми е фаворит,тя сякаш има най-земно и неподправено излъчване . Simple Smile

# 122
  • Sofia
  • Мнения: 4 057
Наталия Гуркова  Simple Smile

# 123
  • Мнения: 37
Днес е последния ден от конкурса във фейсбук. Гласувайте под снимката на Мис България която харесвате като натиснете "Харесва ми"!
http://www.facebook.com/group.php?gid=133253516700521&ref=search

# 124
  • Мнения: 1 253
Виолета Гълъбова'90 (в началото стана въпрос за по-непознатите миски) доста се различава от останалите.
Не учи нек'во вишу, а си завърши медицина и сериозно работи в тази област, последно бях чула, че в Щатите се занимава с изследвания, но не съм сигурна.
Познавах я по времето когато стана мис и короната никак не и се отрази.
Имаше си сериозни интереси и амбиции, това с конкурса беше между другото. Интелигентна, мила, добронамерена. На живо изглеждаше по-добре, отколкото на екран. А и се изумих, че някой велик стилист (май Къпанов) и беше накъдрил и изгорил косата за конкурса; тя си имаше много красива, права, тежко падаща коса, която и отиваше повече от лелчестите кърдрици.

# 125
  • Мнения: 116
за мен най красивата миска е Росито Иванова.въпреки че сме били заедно на ревюта и не е нито с височината на манекен  нито с килограмите  Naughty.виж за модел е идеална

# 126
# 127
  • Мнения: 2
Много красиво лице има Росица, ето така трябва да изглежда една Мис Peace

# 128
  • Мнения: 1
Stela Ognyanova mn qsno, tq e nai-krAsivata Hug

# 129
  • Мнения: 0
здравейте :")
Ще се радвам да бъда полезен, ако мога да направя едно малко доуточнение отностно конкурса, който провеждате. За Мис България /а и в цял свят на съответната страна/ официалната Мис е тази, която представя страната Ни / съответната страна/  на най- стария и престижен конкурс Мис Свят. Отностно 2001 година Мис България е не Ивайла, а Таня Карабелова. Ивайла е мис Бг-Вселена и представя страната Ни на комерсиалния конкурс Мис Вселена. Има също Мис България Земя, Мис България Европа........... както и Мокра фанелка. Това уточнение го правя с цялото си уважение с идеята все пак нещата да бъдат честни Simple Smile








От посочените - Росица Иванова.
За мен Юревич не е никаква българка и съответно не може да Мис България.....

Имам въпрос - на някои места излиза Таня Карабелова Мис 2001, а тук е Бакалова? Някой да ме осветли моля Blush . Карабелова е много фина и красива, ако я имаше в анкетата, щях да гласувам за нея.

# 130
  • В един копнеж!
  • Мнения: 2 407
то е видно.....2005- Росица Иванова.След нея друга хубавица МИС не видях

# 131
  • Мнения: 814
Роси Иванова , въпреки , че 100% знам , че титлата и е купена.

# 132
  • Мнения: 17
Славена Вътова Peace Освен красота има и много нежно и деликатно излъчване, също така притежава и интелект Naughty

Общи условия

Активация на акаунт