Отговори
# 675
  • София
  • Мнения: 6 210
Поли, не съм се потъмнила, бре, това ми е натуралния вид  Joy! Просто спрях да си правя кичури.

Поли, Китен не е малко забутано селце! Аз хич не обичам да ходя там  Mr. Green, защото със същия успех мога да се опна по бански пред нас. Имам чувството, че всичко живо ходи да почива в Китен и съответно е голяма лудница. Но много хора си го харесват (вкл. и мъжът ми). От познати знам, че добър хотел е Каменец, ама само съм чула  Mr. Green, не съм ходила там от поне 8 години.

Абе аз станах в 8 и 30, ама вие направо биете всички рекорди с тия ставания в 6 сабахлемта  Shocked!

# 676
  • Пловдив
  • Мнения: 1 162
Как сте, драги? Май аз съм се излюпила най-късно - към 10  Blush. Не ме бройте по ранните ставания, много мразя и ако това се случи, съм крива целия ден. Даже още водим преговори с мъжа ми кога да тръгваме към морето - от него ако зависи, ще тръгнем още по тъмно. От мен - когато станем, да пийнем кафенце на спокойствие и към 9-10 някъде да потеглим  Whistling. Ама няма, не ще и да чуе. Май постигнахме компромис за 7.15  Mr. Green.

За Китен съм съгласна с Вени - абсолютна селяния е с чалга концентрация. Обаче като се замисля, южният им плаж не е никак лош  Thinking, но това май е единственият плюс.

Кучето ние ще го оставим вкъщи, свеки ще го обгрижва. Няма как да го вземем с нас в хотела, а пък и то изобщо не обича да пътува, хайванчето.

Вчера оставихме щерката на село и посетихме местната река. Много ми беше мерак да поплувам, ама много плитко и тинесто. Което не попречи на моето диване добре да се овъргаля в калищата. А пък вечерта бяхме на кино на Секса и града 2 - хареса ми  Heart Eyes

# 677
  • Мнения: 9 776
Кипре, може и да си писала, ама Embarassed.....кога заминавате и къде ще бъдете и в кой хотел? Събирам инфо.

Абе тъй кат' ви чета, много успешно можем да си разменим мъжовете Mr. Green.
Кипре, с твоя ш'си паснем идеално за ранното ставане и ранното тръгване за морето Crazy
Моят е за Джулка, щото и той е нощна птица Mr. Green.
Другите ще си помисля как да се разпределят hahaha.
 Hug Hug Hug

Венче, разгледах го тоя хотел, ама за тези пари ще отида на много по-хубаво място, а не у селото Китен Rolling Eyes. Поне като ще е село, да е евтино Mr. Green.
Сама съм у дома. Мъжа ми с Даянка са на басейн, Ник у майкини и аз се хванах да си излъскам мивките Sick. Голяма мизерия ooooh!. Имам ядене от вчера, така че няма да готвя, но пък не е зле да изчистя хола, че е голяма свинщина ooooh!. Парцал, прахосмикачка, всичко по реда си.

Гудзи, да не се зарина и ти с мизерия, че не се обаждаш днес Rolling Eyes? Очисти ли? Какво решихте за кучето? То има още време да помислите.

# 678
  • Мнения: 6 274
Полке, да ти кажа честно, много ме изненада с тоя компот в соса.
Аз слагам малко захар, ама компот?!
 Thinking

# 679
  • Мнения: 9 776
Джулке, къв компот, море Crazy? Върнах се да прочета да не съм оплескала нещо hahaha. В компотен буркан или друг такъв голям се разбива брашното, за да не стане на бучки в соса. Може и в друг съд. Просто така е по-лесно като се сложи капачката и се разклаща енергично.

# 680
  • Пловдив
  • Мнения: 1 162
Те на тоя хотел ще сме: http://bghotelite.com/hotel-veleka.1623_bg
Миналата година там бяхме, останахме доволни, затова тази ще повторим. Другата събота тръгваме.
Имам и снимки на стаята, даже ги пусках преди. Ако искаш, ще ти ги метна на лични, че да не досаждам тук.

# 681
  • Мнения: 9 776
Кипре, мятай Peace. Сега ще разгледам сайта.
То няма много инфо.
Това ли е цената - 20-26лв на човек? На ден? А за детето? Допълнително такси има ли? Май е далече от плажа Thinking

# 682
  • Мнения: 6 274
Ххахахахахахаа...
 Joy Joy Joy
Лелеее, Полкееее.... ooooh!
Ей това изречение съм си го продължила ей така: (и аз не знам що)
Embarassed

....В буркан от компот се налива малко вода... ....от компота...

Хаххахахаа...
Божеее, викам тая Полка ме втрещи, освен, ако не са една две супени лъжици от тоя компот, вместо захар, знам ли.
Леле, майко, съвсем съм откачила.
ooooh! Joy

# 683
  • Мнения: 9 776
Джулке, простено ти е предвид периода, в който си Hug. Захар се слага на лютеница, ама на манджа newsm78. Ти си знаеш Wink.

# 684
  • Мнения: 6 274
Полке, в Средиземноморската кухня захарта е неизменна част от доматения сос.  Wink
Дори и в манджи с доматен сос.
Говорим за мъъъничко захар, разбира се, не за количество.
Разрови се тук там и ще видиш.
  Peace

# 685
  • Мнения: 9 776
Полке, в Средиземноморската кухня захарта е неизменна част от доматения сос.  Wink
Дори и в манджи с доматен сос.
Говорим за мъъъничко захар, разбира се, не за количество.
Разрови се тук там и ще видиш.
  Peace

А, чувала съм, но не съм слагала. Иначе за убиване на киселият вкус от доматито се слага предполагам.

# 686
  • Мнения: 6 274
А, чувала съм, но не съм слагала. Иначе за убиване на киселият вкус от доматито се слага предполагам.

Абсолютно!
И понеже тяхната кухня е ненадмината в сосовете (знаеш), аз реших да пробвам преди време и от тогава винаги слагам по едно мъничко щипченце захар.
Peace

# 687
  • Мнения: 9 776
Ще пробвам следващият път да сложа Thinking. Мъничко Crazy.

# 688
  • Мнения: 6 274
Ще пробвам следващият път да сложа Thinking. Мъничко Crazy.

Хахахаха.... Joy
Да ме биеш после, ако не ти хареса, нали?
  Hug

# 689
  • Пловдив
  • Мнения: 1 162
Винаги слагам щипка захар в доматения сос за спагети. В лазанята също  Peace

Общи условия

Активация на акаунт