Алкохол и амнезия

  • 16 047
  • 90
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 47 212
Възможно е.
Случвало ми се е веднъж в ученическите години, добре, че мой приятел е бил до мен, че съм щяла да ги надробя едни ..

# 16
  • Мнения: 2 171
Аз съм със сериозен стаж в пиенето.
Преди да го придобия и да се науча какво и как да пия - ми се е случвало моменти и часове да ми се губят и да нямам никави спомени.
А тогава -всичко е възможно.. Laughing

# 17
  • Мнения: 73
Опитай в питието да тръснеш пепел от цигарата и гледай после сеир. Laughing

По-добре не пробвайте! Веднъж съм виждала такава гледка и никак не е приятна. Grinning

Момичето после нямаше никакъв спомен че и се изредило цялото общежитие. ooooh!

# 18
  • Мнения: 103
Момичето после нямаше никакъв спомен че и се изредило цялото общежитие. ooooh!

Стига бе Shocked

# 19
  • София
  • Мнения: 4 500
Аз правилно ли схванах, че лицето "Х" открива непознат субект от женски пол в леглото на лицето "У" и съответно лицето "У" твърди, че се е напил до безпаметност и няма жив спомен как се е озовал с лицето "Х" в леглото гол и всичко това е плод на пиянско умопомрачение?

Иначе, конкретно на въпроса- естествено, че ако се наковеш порядъчно шансовете да скъсаш лентата някъде по трасето е съвсем закономерно явление.

# 20
  • Мнения: 73
Момичето после нямаше никакъв спомен че и се изредило цялото общежитие. ooooh!

Стига бе Shocked

Съвсем сериозно. И то цялото мъжко.  ooooh! Аз я оставих когато беше почти труп и категорично отказа да излезне. После загуби и ума и дума. Но не можех да предположа хич че гаджето ми по онова време и съквартиранта му ще се възползват, та и барабар с цяло общежитие по ред на номерата. Shocked После се и хвалеха с героизма. А тя твърдеше че нищо не помни.

# 21
  • Мнения: 1 335
Delusion, това си е откровено изнасилване.

# 22
  • Мнения: 103
Аз правилно ли схванах, че лицето "Х" открива непознат субект от женски пол в леглото на лицето "У" и съответно лицето "У" твърди, че се е напил до безпаметност и няма жив спомен как се е озовал с лицето "Х" в леглото гол и всичко това е плод на пиянско умопомрачение?

Иначе, конкретно на въпроса- естествено, че ако се наковеш порядъчно шансовете да скъсаш лентата някъде по трасето е съвсем закономерно явление.

Ха ха, нее, по друга е случката.
Девойката е налетяла на младеж на който не е трябвало да налита, хубаво че онзи е бил трезвен и я е отрязал иначе не се знае какъв щеше да е края, чак ме е яд, защото ми е едно недовършено такова.Пък аз нали съм сеирджийка и сега си мисля ако се беше случило какво ли щеше да стане Rolling Eyes Laughing

# 23
  • Мнения: 73
Delusion, това си е откровено изнасилване.

Да, само че потърпевшата не се признаваше за такава. Mr. Green

# 24
  • Мнения: 2 225
Момичето после нямаше никакъв спомен че и се изредило цялото общежитие. ooooh!

Стига бе Shocked

Съвсем сериозно. И то цялото мъжко.  ooooh! Аз я оставих когато беше почти труп и категорично отказа да излезне. После загуби и ума и дума. Но не можех да предположа хич че гаджето ми по онова време и съквартиранта му ще се възползват, та и барабар с цяло общежитие по ред на номерата. Shocked После се и хвалеха с героизма. А тя твърдеше че нищо не помни.

 Shocked Отврат, приятелки толкова ли е нямала никакви.  Shocked

# 25
  • Мнения: 73
Момичето после нямаше никакъв спомен че и се изредило цялото общежитие. ooooh!

Стига бе Shocked

Съвсем сериозно. И то цялото мъжко.  ooooh! Аз я оставих когато беше почти труп и категорично отказа да излезне. После загуби и ума и дума. Но не можех да предположа хич че гаджето ми по онова време и съквартиранта му ще се възползват, та и барабар с цяло общежитие по ред на номерата. Shocked После се и хвалеха с героизма. А тя твърдеше че нищо не помни.

 Shocked Отврат, приятелки толкова ли е нямала никакви.  Shocked

Е тя беше с мен бе ама се освини. Laughing Аз какво да я правя като не и се излиза от мъжете. Laughing Не ми беше приятелка, а съкурсница. Повече никога не съм излизала с нея.

# 26
  • София
  • Мнения: 4 500
Ама как звучи "съкурсница" в тона на тази оргия.

# 27
  • Мнения: 73
Ама как звучи "съкурсница" в тона на тази оргия.


Мани. ooooh! После до края не можех да я гледам. Laughing А тя напук твърдеше че само мойто гадже помни и после и се губи. Laughing Беше въздебелатичка та и на гръб не можех да я понеса. Оставих я уж да се наспи ама пръчовете не прощават. ooooh!

# 28
  • Германия
  • Мнения: 239
Чак да не помня период от няколко часа не ми се е случвало. Най-много няколко мънички бели петънца. Първия път като се напих например не помня пътя до хотела (на ръце са ме носили  Mr. Green) и после как съм крещяла на една приятелка да спре да ме изнасилва( просто е искала да ме съблече, да не спя с дрехите). Но и аз не нося на алкохол, малко да прекаля и ми става лошо и почвам да бера душа..не съм в състояние да върша глупости..и после съответно повръщам и моменталически съм трезвена.  Mr. Green Да се натискам или да преспя с някого, когото всъщност не харесвам не ми се е случвало.  Но съм го правила съвсем съзнателно и после съм използвала алкохола за оправдание  Mr. Green

# 29
  • Мнения: 503
За мое голямо съжаление, като си пийна повечко и на следващия ден не помня 2/3 от вечерта. За това винаги имам фотоапарат с мен  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт