Ийит Озшенер: Мелодията на сърцата ни / Yiğit Özşener: сега и в "Ezel" - 69

  • 27 072
  • 735
  •   1
Отговори
# 240
  • ХАСКОВО
  • Мнения: 2
ужас  Sickще се свали след 4 часа  atwork трябва да е от нета

# 241
  • Мнения: 417
Превода наистина беше много тежък на тази серия(освен,че беше дълга)Благодаря,на Шоколадчето с превода от английски Hug
Имаше моменти,дето десет минути превод ги правех два часа,особено на репликите на Рамиз ooooh!

# 242
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
мъкааааа Hug Hug Hug Hug Hugама свърши Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

хайде де никой ли не е изгледал серията,за да си бърборкаме newsm78 newsm78 newsm78 newsm78

# 243
  • на брега на Дунав
  • Мнения: 6
БЛАГОДАРЯ! smile3501 newsm51
Страхотен превод!!!! Заслужаваше си чакането.
Разтърсващ епизод! Трябва ми време за да смеля всичко.
Как в един момент всичко се обърка - кой кой е........ И накрая...................
Какво ли ни готвят сценаристите?
Перфектна игра на мъжкия състав - Езел, Джингиз, Али......

И още веднъж сърдечни благодарности на всички, помогнали ни да се насладим на този чудесен филм!
 Hug Hug Hug

# 244
  • Мнения: 2 660
Еее, супер завърши!
Много ми стана неприятно като започнаха да се подозират едни други и изглеждаше, че ще се объркат нещата. Много добър край! Все едно аз съм го писала  Laughing

Ще чакаме сега втория сезон. Той кога започваше? Дано да има английски преводи, за да е по-лесно и да се разпределя работата, че е много труд, наистина.

  bouquet Емили, Лакунска и останалите знайни и незнайни герои! 33 епизода за нас и много труд и вложено време, за което много благодаря!

# 245
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
Оооо шоколадеееее Hug Hug Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

момичета явно тази вечер още ви бучат главите от серията и няма да можем да си поговорим.надявам се утре да стане хубава седянка Mr. Green Mr. Green Mr. Green

лека нощ!ловя ви! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 246
  • Мнения: 40
Мисля си, за един сезон Езел май прозря цената на отмъщението, такива неща се случиха Сега, във втория сезон  ми е бедна фантазията на какво отмъщение се посвещават и  ще подготвят Сердар и Ейшан, а пък в комбина с Кенан...За сега донякъде истина излезе, че става дума за жена- нали така каза човекът на Кенан на Езел Обаче няма да е само това струва ми се За Дженго, милия- колкото пъти реши да тръгне по светлия път, все не му се получава Много ми е интересно за какво Тефо не е послушал Шебнем, че така му е сърдита  newsm78

Утре пак ще гледам епизода, не ми стигна веднъж

# 247
  • Мнения: 417
На мен ще ми интересно какви ще са отношенията на Дженгиз и Езел след като разбра вече,че Езел е Омер...За Азат няма ли да има някоя любовна половинка?Най-любопитна ми е мистерията около Рамиз и Кенан.
Шоколадче,снмките на втори сезон започват на 15-ти август,но излъчването ще започне през септември.

# 248
  • Мнения: 2 660
Значи остава съвсем малко още до новите серии  Grinning

Аз мисля, че приятелите ще се съюзят и ще се преоткрият и ще изживеят някакъв катарзисен момент, в който ще си върнат доверието, каквото е било. Още от самото начало са надявах точно на този край и съм много доволна от 33ти епизод  Grinning

# 249
  • Мнения: 2
Добро утро!!!! Страшен последен епизод. Кой с кой е в комбина? Кой срещу кого? Втори сезон обещава да е  все така интересен и заплете.

# 250
  • Мнения: 1 064
Добро утро, момичета.  Hug Hug Hug Hug

И аз си мислех накъде биха могли да продължат във втори сезон. От първи останаха две големи въпросителни, два открити въпроса - решението на Ейшан да отмъсти и поръчания от нея на баща й план за разплата. Не съм сигурна, че това ще остане без последствия, като се има предвид каква е кучка. На мен лично не ми стана много ясно точно на кого ще отмъщава, но може би това е била и целта - да остане свободата на решение в последствие. Вторият голям проблем - Кенан. Може би той ще стане център на втори сезон. Останаха неразвити и отношенията между Езел и Ейшан. Това, че убиха и отстраниха Бахар, на мен ми говори, че двамата ще търсят път един към друг. Може да мине през нов катарзис, но краят какъв би могъл да бъде??? Промените, заявени в Шебнем, също ме озадачиха. Останах с впечатление, че е вярно същество, защо се е отказала от Тевфик? Ролята на Азад пък остана много постна, там ще има ли развитие? Ей, такива неща ми се въртят в главата.

# 251
  • Мнения: 1 064
На края на сезона ми се иска да кажа нещо... Колкото понаучих от турския, беше най-вече от Езел. Вече мога да преценя, че нашите две преводачки са истински героини, защото това не беше текст за всяка уста. Много труден, с много културни препратки към класически произведения, някои от тях непознати в нашата култура и доста неразбираеми. И нашите две момичета се справиха, защото имат богата обща култура и любопитството да търсят и научават нови неща. За превода трябва да знаете, че на 98 % е абсолютно точен, направен с уважение към оригиналния текст на авторите. Ако се загледате и заслушате в това, което дават по телевизиите, ще видите, че рядко се предлага толкова подробен превод. Аз лично съм щастлива, че попаднах на такива хора, защото така навлязох и в една непозната за мен и признавам - неразбираема култура, много различна от нашата. Може би вече всички сте наясно, че мисловните процеси в главите на турците вървят по съвсем различен път, подчиняват се на различни закони и може би точно затова на нас ни е толкова трудно да предположим накъде ще се развият нещата. Не знам дали ще правим втори сезон, работата по първи буквално превзе живота ни и на моменти направо не се издържаше, но ако в екипа се намерят сили за още един сезон, и аз ще съм на линия.
Е, малко като надгробно слово прозвуча, но това е вместо китки.

# 252
  • Мнения: 0
Здравейте!  Hug  Hug  Hug    bouquet

# 253
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
Щом има надгробно слово да се явя и аз Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Вчера казах всичко по отношение на екипа(тук включвам всичките момичета,които работиха) и днес едва ли има какво да добавя.....
Езел за мен беше-ПРОБЛЕМ Laughing Laughing Laughingи ще ви кажа защо.Най-честата реплика,която чувах по време на работата беше-"Лакун, имаме проблем" Laughing Laughing Laughing Laughing Laughingно точно тези проблеми ми напълниха главата с много нова информация,до която едва ли щях да се докосна,ако не беше филма.В този ред на мисли съм благодарна,че минах през всичко това и със сигурност този филм ще го помня до края на живота си. Laughing Laughing LaughingНадявам се да съм се справила добре спрямо останалите девойки,които бяха на голяма висота.

Очаквам септември  да чуя отново-Лакун,имаме проблем Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
на линия съм Peace Peace Peace Peace Hug Hug Hug Hug Hug

Благодаря на всички за безрезервната подкрепа,която ни оказахте.

# 254
  • Мнения: 0
Огромно БЛАГОДАРЯ за страхотния филм !Поклон момичета!!!!!!  bouquet Grinning

Общи условия

Активация на акаунт