Премахване на татуировка

  • 84 421
  • 340
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 3
Благодаря ! Мисля да ходя в derma act,дано да има добър резултат Simple Smile

# 241
  • Мнения: 1
Здравейте. Някой ще сподели ли дали е успял напълно да премахне татуировка без да му е останал грозен белег и ако ДА с какъв лазер и къде ? Q-Switch или Picosure ?

# 242
  • Мнения: 23
Здравейте,
Да, аз успях да премахна една от татуировките си напълно, без никакъв белег, в Дерма Акт, с Picosure, брой процедури - 7. Имайте предвид, че татуировката беше малък надпис, останалите, които са по-големи, не са напълно заличени, ще продължа с процедурите.

Здравейте. Някой ще сподели ли дали е успял напълно да премахне татуировка без да му е останал грозен белег и ако ДА с какъв лазер и къде ? Q-Switch или Picosure ?

# 243
  • Мнения: 36
Здравейте дами, искам да ви попитам дали накоя от вас си е махала перманентен грим в Дерма Акт?

# 244
  • Мнения: 2
Здравейте,имам няколко цветни татуировки с които искам да се разделя.Знам,че няма как да изчезнат,ако ще и след 100 процедури но идеята ми е има ли как след няколко процедури да избледнеят и след това да направя тъмни татуировки.Пак да отбележа,че татуировките са големи и цветни.Гледах един клип на въпросния лазер PicoSure който ми вдъхва доста доверие,но сигурно това е някаква лъжа.https://www.youtube.com/watch?v=XxVuW8-p--I&t=34s.Това е клипа.Благодаря ви,ще чакам отговор.

# 245
  • Мнения: 6
Здравейте! Преди 3 месеца ходих при Димитър в студио КОК, сега реших да отида при Жанина.
Имам изсветляване, но имам и на места нараняване на кожата, сега при Жанина грижата след процедурата не е като при Димитър с марли и компреси, само се мажа с крем. При Жанина при казаха,че напълно няма да се махне само с лазер, ако искам 100% ефект трябва да се комбинира с ръчно премахване . Ще изчакам да видя колко изсветляване ще има и сега след тази процедура.
Някой има ли с повече процедури в Дерма Акт ? гледам че доста питат за там.

# 246
  • Мнения: 2
Христина здравей!Аз имам вече 5 сеанса в Дерма акт с pico sure lazer и нещата се подобряват макар и не толкова бързо колкото бих желал,но моята е на вратът и е повтаряна ...Препоръчвам ти Мариела Клаклова- дерма акт

# 247
  • Мнения: 2
Здравейте, и аз смятам да се подложа на подобна процедура... Имам цвете над гърдите, но доста се вижда от риза, блуза и тениска, например, което доста ми пречи в професионален план, тъй като работя в съдебната система. Пожелайте ми успех... Смятам да запазя час в Дерма акт за премахване с лазер, отделно се чудих дали да не ходя в Скин системс за оперативно премахване... Ще поразмишлявам и края на месеца смятам да действам... Надявам се на позитивни резултати!

# 248
  • Мнения: 115
Здравей, как върви премахването?

Христина здравей!Аз имам вече 5 сеанса в Дерма акт с pico sure lazer и нещата се подобряват макар и не толкова бързо колкото бих желал,но моята е на вратът и е повтаряна ...Препоръчвам ти Мариела Клаклова- дерма акт

# 249
  • Мнения: 1 595
Момичета, имате ли впечатления от DermaPlus в Пловдив? По-близо ми е и се колебая дали е добра, ако не ще търся в София. И например, ако евентуално се окаже неефективен лазера им, може ли върху татуировката да се работи с друг по-късно? Или ще създаде проблем?

# 250
  • Мнения: 3 331
Аз мога да коментирам само Ata Derma, Пловдив. Доволна съм и препоръчвам.

# 251
  • Мнения: 2 858
Moрe, няма проблем да се работи с различни лазери, но това, което забелязах аз е, че колкото по разредени са процедурите, толкова по-голям ефект има.

# 252
  • Мнения: 3 331
Moрe, няма проблем да се работи с различни лазери, но това, което забелязах аз е, че колкото по разредени са процедурите, толкова по-голям ефект има.
Абсолютно вярно.

# 253
  • Мнения: 254
Здравейте, момичета, тези от вас, които са започнали процедури в Дерма Акт ще споделят ли опит? Решила съм от есента и аз да започна, ще се радвам, ако някой сподели впечатления.

# 254
  • Мнения: 36
Здравейте, в derma act бях за премахване на перманентен грим. От една процедура съм страшно доволна. Веждите ми бяха станали сиви и повечето се махна. Но тъй като не можах да издържа на болката, все още имам остатъци. Но лазера им е уникален. Друга място за което знам че също са с хубава апаратура са Белисимо клиника.

Общи условия

Активация на акаунт