Къде във Варна подстригват хубаво?2

  • 212 484
  • 875
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 6 049
На кератиново изправяне няма как да направиш реклама. Това е най-голямата гадост, която човек може да причини на косата си.

# 691
  • Мнения: 8
На кератиново изправяне няма как да направиш реклама. Това е най-голямата гадост, която човек може да причини на косата си.

Ами предполагам всеки с мнението и опита си. Simple Smile Преди два месеца си го направих,и косата ми е чудесна!! Само я измивам,суша и тръгвам.  Wink Преди да я направя,дълго умувах дали да има смисъл,да не е само да си дам парите на вятъра. За жалост много отзиви в български сайтове нямаше и се принудих да чета руски. От това което научих оттам е важно какъв е кератина,кой и как ти го прави. Да,то си е пак третиране на косата,но от моята гледна точка-към добро.  Peace

# 692
  • Мнения: 6 049
На кератиново изправяне няма как да направиш реклама. Това е най-голямата гадост, която човек може да причини на косата си.

Ами предполагам всеки с мнението и опита си. Simple Smile Преди два месеца си го направих,и косата ми е чудесна!! Само я измивам,суша и тръгвам.  Wink Преди да я направя,дълго умувах дали да има смисъл,да не е само да си дам парите на вятъра. За жалост много отзиви в български сайтове нямаше и се принудих да чета руски. От това което научих оттам е важно какъв е кератина,кой и как ти го прави. Да,то си е пак третиране на косата,но от моята гледна точка-към добро.  Peace
Би ли ми казала, колко процентен беше формалдехидът и изобщо, какъв кератинов продукт избра.

# 693
  • Мнения: 8
На кератиново изправяне няма как да направиш реклама. Това е най-голямата гадост, която човек може да причини на косата си.

Ами предполагам всеки с мнението и опита си. Simple Smile Преди два месеца си го направих,и косата ми е чудесна!! Само я измивам,суша и тръгвам.  Wink Преди да я направя,дълго умувах дали да има смисъл,да не е само да си дам парите на вятъра. За жалост много отзиви в български сайтове нямаше и се принудих да чета руски. От това което научих оттам е важно какъв е кератина,кой и как ти го прави. Да,то си е пак третиране на косата,но от моята гледна точка-към добро.  Peace
Би ли ми казала, колко процентен беше формалдехидът и изобщо, какъв кератинов продукт избра.

Кератинът който използвах беше CocoChoco Gold Simple Smile

# 694
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Аз съм в търсене на фризьор, който подстригва добре на пластове. Но наистина да подстригва добре!  С голямо съжаление се разделих с моя фризьор.

Преди седмица точно ме подстригаха на пластове и останах много доволна - студио Антоанет, срещу ВИНС.
Косицата ми е тънка и си беше доста нацъфтяла - сега е жива и оформена чудесно. Момичето работеше бързо и си личеше че има опит - нямаше много въпроси и чудене какво да направи с косата ми и как да я завърти.

# 695
  • Мнения: 6 049
Аз съм в търсене на фризьор, който подстригва добре на пластове. Но наистина да подстригва добре!  С голямо съжаление се разделих с моя фризьор.

Преди седмица точно ме подстригаха на пластове и останах много доволна - студио Антоанет, срещу ВИНС.
Косицата ми е тънка и си беше доста нацъфтяла - сега е жива и оформена чудесно. Момичето работеше бързо и си личеше че има опит - нямаше много въпроси и чудене какво да направи с косата ми и как да я завърти.
Много ти благодаря. Сега, ако ми кажеш, че  има и места за паркиране пред салона...

# 696
  • Варна
  • Мнения: 1 533
Привет! От 4г. ходя при Стефи. Косата ми беше ужасна. Много съм капризна и не давам на всеки да ми пипа косата! Откакто е в нейните ръце всичко си дойде на място.  Давам страничка за контакти и инфо.
https://www.facebook.com/pg/ProvocatStyleStudio/about/?ref=page_internal

# 697
  • Мнения: 6 049
На кератиново изправяне няма как да направиш реклама. Това е най-голямата гадост, която човек може да причини на косата си.

Ами предполагам всеки с мнението и опита си. Simple Smile Преди два месеца си го направих,и косата ми е чудесна!! Само я измивам,суша и тръгвам.  Wink Преди да я направя,дълго умувах дали да има смисъл,да не е само да си дам парите на вятъра. За жалост много отзиви в български сайтове нямаше и се принудих да чета руски. От това което научих оттам е важно какъв е кератина,кой и как ти го прави. Да,то си е пак третиране на косата,но от моята гледна точка-към добро.  Peace
Би ли ми казала, колко процентен беше формалдехидът и изобщо, какъв кератинов продукт избра.

Кератинът който използвах беше CocoChoco Gold Simple Smile
А можеш ли да ми кажеш, какъв е процентът на формалдехид?

# 698
  • Варна
  • Мнения: 2 764
Колко по-евтино излиза пък като ми дойдат у дома да ме направят ?! За неудобството в домашни условия да не говорим !
Само да кажа, че мен са ме правили 2 пъти с CocoChoco , с дълга коса съм и точно 100 лв ми беше цялата процедура + след 3 дена измиването и издухването !

# 699
  • Мнения: 6 049
Аз не бих се доверила на стилист, който обикаля по домовете. Освен това, точно за тази марка прочетох, че е една от токсичните и мисля, че в някои държави е забранена. Съдържа висок процент на формалдехид.

# 700
  • Мнения: 8
Аз не бих се доверила на стилист, който обикаля по домовете. Освен това, точно за тази марка прочетох, че е една от токсичните и мисля, че в някои държави е забранена. Съдържа висок процент на формалдехид.


Момичето,което ме прави е завършила курс за трайно изправяне с кератин,но в Русия. Ако не се лъжа,мисля че е рускиня. Там е доста нашумял и много жени си я правят терапията,именно от руски сайтове четох и гледах отзиви. Защо точно не бихте се доверила? Мен лично ме правиха в салон. Simple Smile Предполагам че повечето жени предпочитат по домовете,щом го предлагат...? Правих ремонт вкъщи,затова нямаше как да се възползвам от тази опция. Направиха ме в салона,който е в мол Варна.  Peace За формалдехида,честно казано нямам представа колко точно % се съдържа в cocochoco,все още съм си жива и здрава,така че.. Laughing

# 701
  • Варна
  • Мнения: 4 444
Аз вече категорично се отказах от кератиново изправяне. Това не е за моя тип коса. След това ефектът ще е ужасен. Направих си Powerplex терапия и съм много доволна.

# 702
  • Мнения: 211
Аз знам, че въобще не трябва да съдържа формалдехид.... хубаво е да се чете за съставките преди да се прави нещо, а колкото до факта, че си жива..... еми то и след атомна бомба оцеляват хора, но радиацията ти разказва играта след години....

# 703
  • Мнения: 6 049
Аз знам, че въобще не трябва да съдържа формалдехид.... хубаво е да се чете за съставките преди да се прави нещо, а колкото до факта, че си жива..... еми то и след атомна бомба оцеляват хора, но радиацията ти разказва играта след години....
благодаря ти за адекватната реакция, дано повече жени да се замислят.

# 704
  • Мнения: 37
ВЛАДИСЛАВ РАДЕВ - САЛОН VR
Момичета изобщо не се лъжете.Не знам защо е толкова прехвален, но нито подхода му е професионален и държанието нито умее да усеща желанието на клиента. Прави нещата както сметне за добре и те убеждава да му се довериш че всичко е ок.Преди известно време когато го посетих, скъси ми много косата. Филира точно частите, които не трябваше.Направи я точна както не исках.30 те лева които дадох изобщо не си струваха , това е цената за подстригване и измиване на "къса( вече)коса." Честно плаках час два като се прибрах и като се поогледах.

Общи условия

Активация на акаунт