Добри фризьорски курсове в София?

  • 75 274
  • 140
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 16 198
Доколкото знам курсовете се провеждаха на ул. Узунджовска. Но тогава не беше открит салона на Арсеналска. Може би  има изменения.
Дъщерята работи там 2 год. и просто получи по-добро предложение. Остана си с добри спомени и приятелства с колежки. Не е имало нищо лошо.

# 76
  • Мнения: 14
Благодаря отново,утре ще проверя и ще пиша за подробности.

# 77
  • Мнения: 77
Вървете при Капанов,не се занимавайте с чувани и нечувани салони.
Цена–1200лв.
Диплома от МОН.

# 78
  • Мнения: 14
Олх съвсем се обърках!
А ти при Капанов ли го изкара?Отзиви?

# 79
  • Мнения: 77
Да,там го изкарах.Има клонове в Пазарджик и Бургас,освен в София.
Отзиви-знаеш,че парите всеки ще ти вземе,но въпросът е какво ще научиш?
Аз съм доволна,имам 2-ра степен квалификация,диплома от МОН.
Ако си в София лесно може да се подредиш на работа,стига да се справяш добре.
Знам,че Капанов не избира случайни хора да работят за него и да преподават.
За да не се объркваш-върви,провери на 2-3 места,прецени.Ще вложиш пари и труд,така че проучи. Peace

# 80
  • Мнения: 14
А до колкото знам за фризьор целия курс е в три етапа,ре влизат ли в рази цена 1200 лв?Или след три месечния курс,трябва да продължиш и за други нива?

# 81
  • Мнения: 77
Не,за трети етап се доплаща.За майсторско свидетелство трябват 3 или 5години стаж.Ако си чирак трябват 5.Никой не ти дава майсторско без изкаран стаж и без взет изпит след това пред занаятчийската камара. Peace

# 82
  • Мнения: 14
Да,разбирам ли,че 2-ра степен квалификация,която е твоята ,ти дава напълно нормална възможност да си работиш като фризьор?И дали ще го карам при Капанов или някъде другаде,пак взимам втора степен,нали така?Извинявам се,ако въпросите ми се струват глупави,но нямам представа как стоят нещата.

# 83
  • Мнения: 77
И аз нямах и за съжаление нямаше кой да ми обясни...  Sick,чак като започнах разбрах.
Нямам представа как е на други места,но знам,че има и места,където дават хвърчащи листове,които нищо не значат  Outta Joint  ooooh!

# 84
  • Мнения: 14
Ами питам за твоята степен квалификация,достатъчна ли е да работиш по професията?Аз смятам също при Капанов да го изкарам.

# 85
  • Мнения: 77
Да,достатъчна е.

# 86
  • София
  • Мнения: 16 198
Да, може и при Капанов. Ако си от София като говорите за курса попитай дали имат практика след успешно дипломиране да те оставят на работа в салоните им. Поне в началото трябва да си на известно място, да придобиеш опит, познания от практика и клиенти.

# 87
  • Мнения: 14
Благодаря ви много!Мисля там да го почна от 1 декември.Да ще попитам и това,също ми е важно.

# 88
  • София
  • Мнения: 16 198
Успех, чакаме да се похвалиш какво става.
И си предвиди парички за купуване на ножица, четки, сешоар и подобни уреди. Че професионалните са си цифра.

# 89
  • Мнения: 14
А задължително ли е да се вьима професионални преси и сешоари.Да си кажа имам чисто нови на Белисима,а и като гледам във фризьорските салони с такива работят.

Общи условия

Активация на акаунт