Да пазаруваме от UK - Начини, доставки, отзиви!-тема 36

  • 36 640
  • 751
  •   1
Отговори
# 720
  • Варна
  • Мнения: 1 756
Какви са ви наблюденията за ботите и обувките на теско? Гледам едни 4 р-р в ибей и се чудя дали ще ми станат, имам и 37, и 38 номер тукашни....

# 721
  • Мнения: 464
Matia, вече са ти отговорили за валутата и за поръчките от НМ  bouquet

ninnann, много се зарадвах на новината, че поръчката ти от там вече е в СФ, дано и моята дойде толкова бързо Peace

Засега освен трак номер, за моята нямам инфо от сайта на Хермес.

От мейла, който са ми пратили НМ, разбирам че докато не я диспачнат мога да добавям допълнително неща, които ще ми бъдат прибавени към вече направената...

А сега от мамите, които са пазарували от тази марка, ще помоля за коментар относно шапките... Харесала съм тази за сина ми, но размера започва от 1-3 г... В момента той е на 1г.7 мес.
http://shop.hm.com/gb/shoppingwindow?dept=BARN_LIPO_YTT&shoptype=S

# 722
  • Мнения: 23
Дидка,а как копира линковете,на мен ми копира цялата страница и не знам освен по референтен номер как да обясня какво искам Embarassed

# 723
  • Мнения: 822
Нали всяка неделя Габ ко имат курс, дори разбрах за извънреден в сряда/четвъртък ако има повече доставки...Защо тогава се чака толкова?

# 724
  • Мнения: 19
Безплатна доставка на детски дрехи в Асда Джордж

# 725
  • Мнения: 65
Момичета,помогнете ми ,за първи път ми е ! Искам да пазарувам от ибей,по точно някой играчки и бебешка количка. Регистрирах се в ибей с моя си адрес до България,сега трябва на ново ли да се регистрирам с някой от адресите на посредниците за пазаруване ? Кой посредник ползвате вие,като най-надежден , гледам ,че повече спрягате Габко ,но те временно са преустановили приема на поръчки.

# 726
  • Пловдив
  • Мнения: 126
Който още не е видял - има намаление в маркса.

# 727
  • Мнения: 25
Моля ако някои пуска от Марк и Спенсър да ми пише  Hug

# 728
  • Мнения: 169
момичета не мога да отворя формуляра на експрес, явно нямам нужната програма . моля помагайте  Praynig

# 729
  • Мнения: X
Нали всяка неделя Габ ко имат курс, дори разбрах за извънреден в сряда/четвъртък ако има повече доставки...Защо тогава се чака толкова?

Ами доставката от магазина до адреса на Габко отнема от 3 до 5-7 работни дни. След това зависи в кой ден е пристигнала пратката, колко пратки има (може да е препълнен буса и да остане за следващ) и така се получават 2 до 3 седмици.

# 730
  • Мнения: 594
Безплатна доставка на детски дрехи в Асда Джордж
Код има ли или автомачтично се начислява накрая?  newsm78

# 731
  • Мнения: 2 214
Да ви се похваля, получих си пратката от Мадъркеър, страхотни са нещата.
Много съм доволна.



# 732
  • София
  • Мнения: 3 688
ето няколко неща които получих преди малко от новата колекция на Некст

Ползвах Римини и всичко беше чудесно,дрешките дойдоха за 10-12 дена

http://slanchogled.snimka.bg/other/dreshki.484350.20910617

# 733
  • Мнения: 176
maya_76 ще може ли да ми дадеш размерите на мъжкия паталон от Асда, мисля че беше поръчала 38 номер, да мога да се ориентирам  Praynig

# 734
  • Мнения: X
Момичета някоя от вас поръчвала ли е тези: http://www.next.co.uk/shopping/girls/youngergirls/55/9

Интересува ме доколко са плътно. Подплатата от какво е? Пише, че панталонките са памук, но колко плътен памук. Може ли да се носят с чорапогащник в по-студено време?

Общи условия

Активация на акаунт