Лакове за нокти - тема 14

  • 58 359
  • 712
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 31 430
Пампита, много хубаво. Heart Eyes Цветовете, които се продават в България от тази колекция хич не са хубави.
Май само аз не харесвам маникюра с различен цвят на малкия пръст.
Харесах днес тази снимка.

# 556
  • Плевен
  • Мнения: 340
Пампита, много хубаво. Heart Eyes Цветовете, които се продават в България от тази колекция хич не са хубави.
Май само аз не харесвам маникюра с различен цвят на малкия пръст.
Харесах днес тази снимка.



И аз я харесах Stuck Out Tongue, а случайно да знаеш и какъв е лака Simple Smile?

# 557
  • София
  • Мнения: 6 503
Май само аз не харесвам маникюра с различен цвят на малкия пръст.
И аз Peace
Пробвах с на безименния, защото си мислех, че там по бих го възприела, от време на време като ми щукне че искам декорация си правя само на безименния и ми харесва, но така с различен цвят не се удобрих.

# 558
  • Мнения: 31 430
Не за съжаление не знам. Hug На мен ми харесва самия маникюр, не толкова лака. Не си падам много по кораловото.
Още една прекрасна снимка току що пусната в парфюмната тема от една фея.  Heart Eyes Обожавам Том Форд и произведенията му.

# 559
  • София
  • Мнения: 249
Не успях да се удържа ...

Кога успя да махнеш хубавоте руфанче  Laughing

Синьозеленото не прилича ли много на Dirty, sexy, money  newsm78

Точно тази комбинация но с лакове на Миса мислед да си направя утре  Laughing

Ами, хубаво? Доста дебели станаха белите ленти, гледах в темата имаше по-хубаво.

За цвета, наистина от всички които имам, а те не са малко, Мисата е най-близка, но в нея има малко сиво, което го няма в ИСЛ. Лилавото обаче е доста трудно за намиране, прилича ми на Orly Wild Wisteria, която както знаеш търся, като я намеря ще сравня и ще пиша.

# 560
  • Belgium
  • Мнения: 7 731

Това е CND, от новата колекция  Peace

# 561
  • Мнения: 289
А за червилото от тази снимка на CND някакво инфо?

# 562
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Момичета има вероятност, ако направите срещата ноемрви месец и аз да мога да дойда, че обмислпм едно пътуване до БГ...  Rolling Eyes

# 563
  • Мнения: 666
Лакът е от серията Кармен на Пърфект, номерът е 06 /или 90, от друга гледна точка Crazy/.
О, той е съвсем същия като моят Кармен! Hug
Hug

Дайте предложения за различно кутре с червен пастелен лак.Изключвам златното,тъй като не харесвам златни лакове и нямам.Ще чакам предложения  bouquet
Ама кутрето ли ще е с червен или цялата ръка? Всъщност и в двата варианта аз бих се спряла на комбинация с черно или тъмно, шоколадово кафяво, като това - http://2.bp.blogspot.com/_zIKnxumg6Tk/SYPQIlRuvJI/AAAAAAAAABs/jE … 0/brown-nails.jpg. Simple Smile

# 564
  • Мнения: 5 023

Just a Little Rösti at This, от Швейцарската колекция много прилича на този лак.

# 565
  • Мнения: 31 430
Да аз го знам много е хубав. Heart Eyes

# 566
  • София
  • Мнения: 249
А за червилото от тази снимка на CND някакво инфо?

Ако правилно виждам този маникюр е към ето тази рокля от есенната колекция на дизайнерката Monique Lhuillier, за грима пише че е от MAC ама не се споменава конкретно червило.

# 567
  • Плевен
  • Мнения: 340
Лу, знаеш ли конкретно този цвят на CND как се казва?

# 568
  • Мнения: 5 023

Тези зелените лакчета на Сефора лимитки ли са? Ще ги има ли пак? Конкнертно ме интересува най-светлото. Много ми се носи такъв цвят, а с Ревлона и Модата не случих, не се нанасят хубаво  Tired

# 569
  • Мнения: 348
Мацки, добра вечер. Прясна новина от щанда на ГР- спират да произвеждат Скейл ефекта  ooooh!
На Арт Деко харесах само един цвят от лилавите, ма то пък имало и зелено и синьо на втората снимка и станах ето така- Crazy

Денси, аз също съм много доволна от Пупа, в момента съм с розовото и едно тъмно зелено от намалените-постоянно си гледам ръцете, освен всичко друго лаковете имат страхотен блясък, консистенцията както казах и преди е страхотна, вече втори ден съм с тях и всичко е безупречно, ако утре издържат боядисване на стена и игра с деца ги признавам  Laughing

Снимката с устните и ноктите е много изкусителна, жалко че не мога да постигна такова съвършенство.

Днес не се удържах и изпълнявайки форумни поръчки забърсах и някакъв ГР- кафяв металик или нещо такова. С това непробваните ми лакове стават 3, добре че измислиха модата с различното кутре  Laughing

Момичета има вероятност, ако направите срещата ноемрви месец и аз да мога да дойда, че обмислпм едно пътуване до БГ...  Rolling Eyes
Hug

Общи условия

Активация на акаунт