Добър ортопед в София

  • 86 771
  • 43
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Мнения: 7
Моля Ви, препоръчайте ми добър ортопед в София.
Детето ми има колиоза и ни препращат с направление в София, за да потвърдят диагнозата и да се назначи лечение.
Пращат ни в клиниката по ортопедия към Медицинския университет.
Моля ви, дайте мнение.
Не подминавайте темата, нуждая се от вашето мнение!

# 1
  • Мнения: 382
Ще пиша на ЛС

# 2
  • Мнения: 7
благодаря, Вени.
очаквам още мнения.
Ще ми се лекарят да работи със здравната каса.

# 3
  • София
  • Мнения: 2 210
Здравей,
можеш да се свържеш с д-р Кацаров, както в Пирогов, така и в частния му кабинет. Пиши ми на ЛС, ако искаш конкретни впечатления.
www.drkatsarov.com

# 4
  • Мнения: 7
а смятате ли, че най-добрите ортопеди са в София? Лекуващата лекарка ни препоръча София и коментира, че е най-добре да отидем там, защото те си разбирали от работата.

# 5
  • Мнения: 7
побут на темата:)

# 6
  • Мнения: 59
Използвам случая, да помоля за координати на д-р Венцислав Димов-ортопед, e-mail, tel.

# 7
  • Мнения: 0
Здравей,
можеш да се свържеш с д-р Кацаров, както в Пирогов, така и в частния му кабинет. Пиши ми на ЛС, ако искаш конкретни впечатления.
www.drkatsarov.com

Съгласна съм за доктор Кацаров!Преди малко в  друга тема и аз коментирах за него!!!Успех!

# 8
  • Мнения: 389
И аз се интересувам от добър специалист, за6тото сина ми е със с4упен крак и искам после при раздвижването да не лута при случайни лекари.

# 9
  • Мнения: 0

Вземи телефона на доктор Кацаров от сайта му www.drkatsarov.name и му се обади. няма начин да не ти помогне, защото е невероятен лекар и най-вече е човек със страхотно разбиране и подход

# 10
  • Варна
  • Мнения: 37
Моето мнение от личен опит е, че едни от най добрите ортопеди са в Горна Баня. При желание мога да спомена конкретни имена и телефони. Незнам обаче в момента дали прегледите са им по ЗК. Всички операции и мани полация се поемат от ЗК, но за прегледите незнам с точност. Лично аз намерих там доктори, които са и ХОРА  и СПЕЦИАЛИСТИ

# 11
  • София
  • Мнения: 1 634
Д-р Райчо Кехайов - в Горна баня  Peace

http://www.bgmedicine.info/lekariv.php?key=1467

Но той е специалист по долни крайници доколкото знам  Thinking, водила съм сина ми за дюстабан

# 12
  • гр. София
  • Мнения: 81
Д-р Калин Димитров, от Токуда - детски ортопед, работи със здравна каса.
Ходили сме при него и сме доволни от вниманието.

Д-р Драганов от ВМА, каб 111. Не сме го посещавали, май не работи с касата.

Тези лекари бяха препоръчани от моята педиатърка като добри специалисти, на която тя има доверие.

# 13
  • Мнения: 0
в Горна Баня са много добри

# 14
  • Мнения: 10
Приятели, Обръщам се към вас ВСИЧКИ, защото осъзнах, че сме голяма сила и не сме заедно случайно.
Бих искала да ви помоля за общата ви подкрепа по случая с д-р Наско КАцаров от Пирогов. Моля, всички вие, които сте имали дори и минимален контакт и досег с него в качеството му на лекар да изразите в писмен вид в деловодството на Пирогов тази благодарност и подкрепа. Повярвайте ми, в такъв момент, този качествен човек и лекар се нуждае от силния ни позитивизъм и действията ни. Достатъчно е с две или три изречения да се напише писмо в свободен стил и да се заведе с входящ номер в деловодството на ет.2 на Пирогов. Копие до Министерството на здравеопазването ще е от допълнителна полза. В този изфабрикуван казус, сигурно на всички ви е ясно, че целта е вече лично Д-р НАско Кацаров да бъде атакуван и наказан. Той има нужда от нас и това е начинът. Нека администратори в тази институция разберат, че Д-р Кацаров е реагирал адекватно във всяка една ситуация като професионалист.


Благодаря ви много!

http://btvnews.bg/video/tazi-sutrin/d-r-atanas-katsarov-usloviya … sa-koshmarni.html

ПРЕДАЙ НАТАТЪК!!!!

# 15
  • Мнения: 382
Д-р Райчо Кехайов - в Горна баня  Peace


Още един глас за него.

Освен това добро впечатление ми направи и д-р Гюров от "Ортомед", пак в Горна баня.

# 16
  • Мнения: 1
Аз също горещо препоръчвам д-р Р. Кехайов от Горна баня! Много добър специалист и внимателен човек!  newsm10 newsm10 newsm10

# 17
  • Мнения: 2
Стига вече с този надут фукльо Атанас Кацаров!

# 18
  • Мнения: 37
За добър ортопед само д-р Росен Георгиев . Уникален човек е! Оперира майка ми по смешност и бяхме много доволни.

# 19
  • Мнения: 47
Здравейте, да подновя малко темата. Искам да напиша малко отзиви за ортопедите, които с моето дете посетихме.
При навършен един месец педиатърът на детето ми ни прати на профилактичен преглед при ортопед. Без да проверяваме отидохме при д-р Мишо Филипов, който се намираше в медицински център "Царица Елеонора". Отидохме с направление и ортопеда ни прегледа с ехограф. Показа ни лека дисплазия на лявата става, след което погледна стъпалата на детето и ни съобщи че има проблем с тях. Каза ни един месец да правим упражнения-масаж на крачетата и след това да отидем отново при него като евентуално масажа вероятно няма да помогне и ще се наложи да се прави операция. За дисплазията ни препоръча да си вземем специални гащи като ни предложи да ги вземем от негов човек. Взе ни 20 лв за прегледа с ехограф. След този преглед с мъжа ми бяхме много притеснени. Не сме купували гащите, а на крачетата сме правили масаж всеки ден.
Сега детето ми е на три месеца и половина и отново отидохме на ортопед с направление, само че този път наш познат ни прати при д-р Иван Гьорев в 7ма поликлиника. Човекът беше много дружелюбен с детето прегледа го с ехограф. За дисплазия не каза нищо. Питахме го за масажа на ходилата и той се учуди и ни сподели, че чак след прохождането може да се определи дали има проблем със стъпалата. Не ни взеха нито една стотинка. Може сами да съдите. Как някой хора си изкарват парите от загрижени родители!

# 20
  • Мнения: 33
Един от най-добрите ортопеди е д-р Цекулов. Завеждаше отделението в Пирогов.
Петя за съжаление има и недобросъвестни лекари, важното е, че детенцето ви е добре.

# 21
  • Мнения: 37
И ние ходихме за плоскостъпие при един доктор и ни каза, че след 3тата годинка е най- добре да се правят тези прегледи ако няма някакъв др проблем.

# 22
  • София
  • Мнения: 9 944
Търся добър ортопед в София (със или без ЗК).
За проблем от 2г. с ахилесовото сухожилие.

Също и кинезитерапевт.

# 23
  • Мнения: 33
Starrydream, повтарям се, но с две ръце препоръчвам д-р Неди Цекулов. Страхотен лекар и човек!

# 24
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 797
Starrydream, намерихте ли добър ортопед? Моята дъщеря също се оплаква от подобен проблем от около 2 месеца.

# 25
  • Мнения: 4
Препоръчвам Др Олег Младенов . Много внимателен и способен.Работи в ортопедия в Горна Баня .

# 26
  • Мнения: 37
Аз вече съм си казвала мнението и смятам че по младите са по внимателни.

# 27
  • София
  • Мнения: 24
Здравейте! Пиша към темата с молба за съвет относно конкретен лекар, към когото съм се насочила - проф. Неделчо Цачев ВМА. Извадих рамо за трети път в рамките на 3 години и специалистите, с които съм се консултирала до момента, казват, че е необходима операция за заздравяване на ставата. Имате ли конкретни мнения за този лекар? Искам да избегна операция, а докато изясня това живея в ежедневен страх, че отново ще извадя рамото си. Болките са ужасни, а преживяването кошмарно! Cold Sweat
 Благодаря предварително!

# 28
  • Мнения: 30
Здравейте,

На 28г. съм и страдам от 8 месеца от тендовагинит на дясната ръка. Бихте ли препоръчали към днешна дата ортопед-травматолог (посещение по направление). От лекуване на кинезиптерапевти на един лекар, вече освен тендовагинит имам и възпаление на гърба и нетърпими болки (от приложеното му лечение). Изчерпана съм откъм препоръки, а с болките в двете ръце вече (лявата от претоварване, стараейки се да пазя дясната) + гърба не мога да се справям. Гърбът ме боли и нощем. Измазах многобройни лекарства, изпих многобройни лекарства и нищо.
Sad
Предварително благодаря!

# 29
  • Мнения: 12
Д-р Павел Краевски - просто е супер!

# 30
  • Мнения: 30
Здравейте, търся добър ортопед в София! Аз харесвам др Кацаров, но за съжаление може да ме приеме чак на 22.06, а имам травма от вчера и не искам да чакам толкова. Бихте ли препоръчали друг лекар, за който има шанс да ме прегледа по НЗОК по-скоро? Блягодаря!

# 31
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 797
И аз търся добър ортопед в София, по възможност  да работи със здравната каса. Имам болки в коляното от около месец-месец и половина и не искам да отлагам вече прегледа.

# 32
  • Мнения: 2
подкрепям!

За добър ортопед само д-р Росен Георгиев . Уникален човек е! Оперира майка ми по смешност и бяхме много доволни.

# 33
  • София
  • Мнения: 9 944
Къде трябва да отида за да ми разчетат  рентген (снимах се самосиндикално с талон, лятото)? Ортопед или рентгенолог. Ще ми трябва и като ходя на кинезитерапевт. Двама го гледаха и единият каза че има нещо...
ПП: Може по каса и през Фонда (Доверие).

# 34
  • ВАРНА
  • Мнения: 2 759
Здравейте ! Не съм от София, моля за съвет за ортопед или друг лекар ! След бягане и носене после на висок ток имам проблем със стъпалото от 1г. Трима ортопеди във Варна посетих, двама невролози, ревматолог, три курса физиотерапия изкарах, стелки нося - пак боли метатарзалгията и плантарен фасцеит струва ми се... Лошо, че започнаха болки нагоре в коляното и гърба, явно кривя походката ... Ще се радвам на всякакви съвети, благодаря.

# 35
  • София
  • Мнения: 9 944
Здравейте ! Не съм от София, моля за съвет за ортопед или друг лекар ! След бягане и носене после на висок ток имам проблем със стъпалото от 1г. Трима ортопеди във Варна посетих, двама невролози, ревматолог, три курса физиотерапия изкарах, стелки нося - пак боли метатарзалгията и плантарен фасцеит струва ми се... Лошо, че започнаха болки нагоре в коляното и гърба, явно кривя походката ... Ще се радвам на всякакви съвети, благодаря.

А при др Максим Загоров била ли си- чух че май е във Варна вече, добри впечатления имам.
Ако ти се чака...Евровита, др. Василев
Но нямам личен допир. Мен цената ме отказа.
пп. за горни крайници ми препоръчаха този доктор в Г.Баня, но не съм ходил - реших все пак да го споделя.
https://www.credoweb.bg/profile/21505/d-r-boyan-boyanov-hristov- … expandedInfo=true

# 36
  • София
  • Мнения: 9 944
Търся идеи за ортопед добър в областта долен крайник.

# 37
  • Мнения: 2
С две ръце препоръчвам Динко Хубенов и неговия колега - Атанасов - МБАЛ Света Богородица!!

Ще кажат точната диагноза и ще опитат да излекуват травмата без операция, ако има възможност.

Рехабилитационният център е на ТОП ниво!

# 38
  • Мнения: 5 770
Търся идеи за ортопед добър в областта долен крайник.
Успя ли да намериш свестен доктор?
Може ли да споделиш впечатленията и мнения за добър ортопед в София?
За коляно ми трябва, вероятно проблем с менискус.

# 39
  • Мнения: 37
Здравейте!
Не зная дали това е темата, но ще се радвам някой да сподели познания.
Преди три месеца започна да ме боли коляното поради претоварване в областта и тежки физически натоварвания. Преди съм ходила с по-малки оплаквания при ортопед и са ми казвали безобидни диагнози. Правила съм и рентген и на снимката не се виждаше нищо обезпокоително. Какви други образни изследвания е наложително да се правят за да се установи причината?
(болката е почти постоянна и остра. Появява се дори след разходки и изкачване на стълби. Няма подобрение за толкова време въпреки че съм спряла тренировките)

# 40
  • Казанлък
  • Мнения: 4
Препоръчвам д-р Орлин Филипов. Специализирана ортопедична болница Витоша. Иновативни и добри професионалисти.

# 41
  • София
  • Мнения: 9 944
Търся идеи за ортопед добър в областта долен крайник.
Успя ли да намериш свестен доктор?
Може ли да споделиш впечатленията и мнения за добър ортопед в София?
За коляно ми трябва, вероятно проблем с менискус.
над моя коментар гледам доста суперлативи...
Др. Димов Полимед, но след юни евентуално ще се знае приема ли нови.
Д-р. Василев Евровита, но ме съм ходил все още...120лв е там.

# 42
  • Казанлък
  • Мнения: 4
Препоръчвам Ортопедична Болница Витоша. В момента има и безплатни прегледи.

# 43
  • Мнения: 6
Здравейте,
Преди 4 месеца родих секцио и при поставянето на спиналната упойка ( или по-точно трите опита за поставянето ѝ), анестезиологът каза, че имам изкривяване на гръбнака! В търсене на добър лекар съм, за да се постави точна диагноза и съответно, адекватно лечение.
Имали ли сте подобен проблем, препоръчайте ми лекар за София-град

Общи условия

Активация на акаунт