Звездни компромати-80 част

  • 47 706
  • 748
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 276
Новата песен на Графа обаче ми харесва.

# 31
  • Мнения: 4 435
А на мен ми харесват Щурите съседи. Mr. Green

# 32
# 33
# 34
  • София
  • Мнения: 3 150
Не знам какво й харесва Божинов в случая на Николета..., честно. За мен тя е антипод на красива жена - най-вече с прегърбената си стойка... Много прегърбена, гърдите ли й тежат  не знам. За мен хубавата жена трябва да има осанка и излъчване, което на нея тотално й липсва. Интелекта няма да го коментирам, там краставите магарета се надушват...

# 35
# 36
  • Мнения: 7 474
Райнето устните ли си е увеличила или така ми се струва.. Thinking

# 37
  • Мнения: 4 120
Във всяка тема поне по два пъти се казва, че Райна си е пипала устните. И се оказва, че наистина си ги е пипала, не е грим или фотошоп.
Simple Smile
Това вместо "запис".

# 38
  • Мнения: 4 003
То си личеше, че вече не е с моливчето както беше преди при Райна. Във всеки случай стои добре. Не е вулгарсно и при всички случаи е по-добре отколкото с предишното безобразно странно червисване на устните.

Том Круз Не се изоставя този мъж.

# 39
  • Мнения: 0
Том Круз с годините става все по - привлекателен. Само му се чудя, какво е намерил в сциеонтоложката църква, та цял свят му се смее, а е страхотен актьор. newsm78

# 40
  • София
  • Мнения: 1 146
Много пишете бре,не съм ви изчела още Embarassed

# 41
  • Мнения: 31 400
Забелязвам че вече и някои от театралните ни актриси си пълнят устните сериозно.

# 42
  • Варна
  • Мнения: 18 131
Не ми харесват устните на Райна сега. Мисля , че тя има някакъв белег на устните, заради който си е създала комплекс и на това се дължеше безобразното червисване(да го прикрие) и сега интервенцията.
Иначе тя ми допада. Hug

# 43
# 44
  • Мнения: 3 016
Леле, за първи път виждам Райна в такава светлина. Винаги е много примерна.По повод устинте си ги пипа да, защото има някакъв белег над горната устна.

Общи условия

Активация на акаунт