След "1001 нощи" - Приказката прелива в една "Безкрайна песен" - 148 (7)

  • 29 200
  • 749
  •   1
Отговори
# 660
  • Plovdiv
  • Мнения: 248
di_ni , весел празник!
Здраве , любов, щастие , късмет,  да са винаги до теб!


# 661
  • Мнения: 10 823
ДИ-НИ ,джанъм беним !!!  Hug Hug Hug

Честит празник ! newsm10 Бъди жива и здрава и много , много щастлива !!! smile3525 smile3525 smile3525



Наздраве от МЕН и ТВОИТЕ ЛЮБИМЦИ !!!        love001  love001  love001

# 662
  • БГ
  • Мнения: 78
СВЕТЛЕ Hug - ВЯРНА ДРУЖКЕ - УЦЕЛИЛА СИ ПРАВО ДЕСЕТКАТА С ОБРАЗИТЕ ПО ЧАШИТЕ- БЛАГОДАРЯ ТИ ,
КАКТО И НА ВСИЧКИ МОМИЧЕТА ОТ ТЕМАТА - ВИЕ СТЕ НАЙ- ВЕРНИТЕ  МИ ПРИЯТЕЛКИ !

ОБИЧАМ ВИ МОМИЧЕТА И ВИ БЛАГОДАРЯ ЗА ПРЕКРАСНИТЕ МИГОВЕ,КОГАТО СМЕ ЗАЕДНО!

# 663
  • Мнения: 72
DI_NI,ЧЕСТИТ ПРАЗНИК!!ЗДРАВЕ,ЩАСТИЕ,КЪСМЕТ,КРАСИВА ЛЮБОВ ТИ ПОЖЕЛАВАМ!! newsm51 smile3525 newsm51  Party Time Tada  party006

# 664
# 665
  • Мнения: 7
di ni, честит имен ден!

Бъди здрава и много късмет!
Весел празник!

# 666
  • София
  • Мнения: 1 017
di_ni, ЧЕСТИТ  ИМЕН  ДЕН !!! newsm18

БЪДИ ЖИВА,ЗДРАВА И МНОГО ЩАСТЛИВА!!! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Последна редакция: вт, 26 окт 2010, 11:34 от krasminikif

# 667
  • Мнения: 11 116
Данайче, обръщам се с молба към теб! Много ме вълнуват думите, които Яман каза на Ферайе първата вечер, когато я заведе в Урла. След скандала на масата и разговора на Захиде с братята му, дадоха Яман и Ферайе в леглото. Тя му благодари, но за какво - за подкрепата, за неговата категоричност или ...? А той й каза много нежно някакви думи. Също думите, които Кара изрече на масата, когато отидоха след ресторанта, преди да вдигнат наздравица. Може би беше някакво пожелание или думи за живота. Забелязах един взаимен жест, който може би всички сте забелязали. Със сигурност ще си остане тяхната запазена марка за филма. Направиха го за първи път, когато я заведе в Урла, влязоха в неговата стая и седнаха на леглото. Сложиха ръцете си последователно една върху друга. Този жест е изключително символичен, не знам дали им дойде отвътре или е режисьорско решение, но го повториха няколко пъти  - на масата при Кара, когато се прибраха и той я обгърна с ръце през кръста - беше някакъв вариант  на същото движение. Тук се появява за първи път, на 2.55 мин. Поне аз тук го забелязах. http://vbox7.com/play:74b8d68b тук -на 10.26 мин. http://vbox7.com/play:9989596a
Мисля, че ако някой ден се разделят, а това така или иначе ще става, колкото и да не ни се иска,  ще ни го припомнят, защото изразява обич, подкрепа, взаимност, доверие, общ път към щастието, обща цел.
Данайче, благодаря ти предварително!

Последна редакция: вт, 26 окт 2010, 11:47 от Mydream

# 668
  • София
  • Мнения: 1 017
Mydream,благодаря ти за молбата към Даная и аз се присъединявам baby_neutral baby_neutralЖестовоте по-вече говорят от думите,стига да можем да ги разчетем правилно ooooh! Heart Eyes Heart Eyes

# 669
# 670
  • Мнения: 11 116
Красинка, веднага след поста до Данайчето, мислех да те помоля за това, което си сторила, но се сетих, че днес си имаш празник и не исках да те безпокоя. Сега виждам кадрите - да, точно това имах предвид! Благодаря ти, миличка! От сърце! Hug

# 671
# 672
  • Мнения: 4
Σήμερα ο Ονούρ και η Σεχραζάτ στην Αθήνα!
26.10.2010 | 09:33



http://www.tlife.gr/Article/FN/0-9-8154.html?iframe=true&wid … 00&height=700

Последна редакция: вт, 26 окт 2010, 12:56 от fresh13

# 673
  • Мнения: 0
Честит Димитровден!

Честит имен ден на носещите това хубаво име!Di-Ni,желая ти здраве и щастие.

Krasminikif,домът ти да е пълен с радост и любов.



Св.Димитър да ни носи лека зима, всички да сме здрави и да се наслаждаваме,тръпнем

и плачем с Безкрайна песен
.



Наздраве!

# 674
  • София
  • Мнения: 1 017
"jupetrov7"  изчисти си кутията за входящи съобщения baby_neutral  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт