Jumbo ?

  • 37 811
  • 124
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 6 347
И аз с питане за новото Джъмбо - като се кара по Ботевградско, трябва ли да се кача на моста, за да обърна, или на тръгване от магазина? Т.е. от ляво или дясно на пътя се пада?

# 31
  • На земята
  • Мнения: 215
Писах и в друга тема, но без отговор. Затова да попитам и тук: има ли в Джъмбо играчки на Мони - по-специално кракомобилчета? Също ме интересува има ли на марката Italtrike? Много ще съм ви благодарна за отговор! Hug

# 32
  • Мнения: 1 492
И аз с питане за новото Джъмбо - като се кара по Ботевградско, трябва ли да се кача на моста, за да обърна, или на тръгване от магазина? Т.е. от ляво или дясно на пътя се пада?
Ако караш по Ботевградско /от Суха река идваш/, магазина ти е от ляво. Има си специален светофар.

tzifff, кракомобилчета има със сигурност, но какви са марките -не знам. Аз съм купувала това http://dev.teodoros.com/index.php?main_page=product_info&cPa … products_id=11492 за 40лв.

Последна редакция: ср, 01 дек 2010, 14:24 от камелия

# 33
  • София
  • Мнения: 6 347
камелия, мерси! т.е. няма нужда да се качвам на моста, а там мога да направя ляв завой?

# 34
  • Мнения: 1 492
Да, точно така! И паркинга е огромен. Лесно ще се оправиш.

# 35
  • София
  • Мнения: 137
има ли в Jumbo кукли polly poket  и играчки на фирма wader toys ?

# 36
  • Мнения: 22
Знае ли някой дали има кухни на fisher price да знам да не се разкарвам напразно че не съм от софия и ако някой знае цена ще съм много благодарна

# 37
  • На земята
  • Мнения: 215
И аз с питане за новото Джъмбо - като се кара по Ботевградско, трябва ли да се кача на моста, за да обърна, или на тръгване от магазина? Т.е. от ляво или дясно на пътя се пада?
Ако караш по Ботевградско /от Суха река идваш/, магазина ти е от ляво. Има си специален светофар.

tzifff, кракомобилчета има със сигурност, но какви са марките -не знам. Аз съм купувала това http://dev.teodoros.com/index.php?main_page=product_info&cPa … products_id=11492 за 40лв.
Благодаря ти за отговора, но мен ме интересува моделчето, което е и люлеещо се. Незнам дали има там дори и на други марки около 60-70лв.

# 38
  • Мнения: 56
има ли в Jumbo кукли polly poket  и играчки на фирма wader toys ?
евентуално мога днес да проверя и ще пиша

# 39
  • Мнения: 56
Знае ли някой дали има кухни на fisher price да знам да не се разкарвам напразно че не съм от софия и ако някой знае цена ще съм много благодарна
Има всякакви кухни но не съм обърнала внимание но днес ще проверя

# 40
  • Мнения: 22
Ще ти бъда много благодарна утре съм планувала да ходим

# 41
  • София
  • Мнения: 6 347
Да, точно така! И паркинга е огромен. Лесно ще се оправиш.
  bouquet

# 42
  • Мнения: 56
Ще ти бъда много благодарна утре съм планувала да ходим
Гледах но не видях да има но днес съм пак на работа и ще погледна но щом мислиш да ходиш днес  Peace

# 43
  • Мнения: 22
Ами отлага се ходенето ако ти удобно провери

# 44
  • Мнения: 4
Мамчета някой да знае дали в Джъмбо има коледни чорапи (от тези които се закачат над камината)

Общи условия

Активация на акаунт