Тема Незабравима (Unutulmaz) 113

  • 22 451
  • 752
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 1
Роси, благодаря за превода !!! Мисля, че Арас казва с ирония, че сваля Еда !!! Поне демонстрира възпитание в началото.


Каква ирония?
Той я подхваща и подпира дето свари? Laughing Laughing Laughing Laughing

# 721
  • Русе
  • Мнения: 2 303
За Г-жа Броненосец и Росисан, с благодарност!

# 722
  • Русе
  • Мнения: 2 303
A може сватбата на Харун с Едже да гледаме?!

Иска ти се две сватби! Харун е с дете! По-трудно ще го вземат! Еда е свободна отвсякъде!
Eдже ще го лапне и с багажа! Нали е живяла в Лондон, съвременна, освободена, без предразсъдъци?!
Еда не знам дали ще склони за сватба с Арас, ама лудницата й е сигурна...

# 723
  • Мнения: 1
За Г-жа Броненосец и Rosisan  с благодарности за светлината в тунела

# 724
# 725
# 726
  • Мнения: 0

Ами сега като пуснахме и двете нова тема? ooooh!

# 727
  • Русе
  • Мнения: 2 303
Мнение на съседите- не желаят да ни покажат щастлив финал ! Или ще ги разделят ,или и двамата ще умрат!
Явно затова така ни обработват с безумията! Да не могат да се разрешат.

# 728
  • Мнения: 1
A може сватбата на Харун с Едже да гледаме?!

Иска ти се две сватби! Харун е с дете! По-трудно ще го вземат! Еда е свободна отвсякъде!
Eдже ще го лапне и с багажа! Нали е живяла в Лондон, съвременна, освободена, без предразсъдъци?!
Еда не знам дали ще склони за сватба с Арас, ама лудницата й е сигурна...
Тя Еда милата до там ще я докарат!
На 4-ти километър заедно с нас!
Поне като дойде Харун да си я вземе и ние ще се изкефиме максимално! Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning

# 729
  • София
  • Мнения: 832
Момичета,коя е правилната тема,или да пишем и в двете  newsm78 newsm78

# 730
  • София
  • Мнения: 832
Мнение на съседите- не желаят да ни покажат щастлив финал ! Или ще ги разделят ,или и двамата ще умрат!
Явно затова така ни обработват с безумията! Да не могат да се разрешат.
Вени,то остана и да умрат двамата,ама какви са тия хора  #Crazy #Crazy #Crazy

# 731
  • Мнения: 0

Мармалон, искам да се убедиш в обратното. Едже не е кофти човек, просто харесва един мъж, който бяга от една жена, която го е разбила на парчета, ами помислила си е тя да му помогне да ги събере, защото го харесва. Но Едже е свободолюбив човек, никога няма да прибегне до лъжите и подлостите, които използва Мелда. Много ми се иска да противопоставят Едже на Мелда, да покажат как човек запазва достойноството си, въпреки чувствата си към един мъж. Не знам наистина откъде е тази моя убеденост, но Едже не ме дразни, докато тапирският поглед на Мелда не ми дава покой и не мога да заспя дори  Wink
Алисас, аз по никакъв начин не оправдавам постъпката на Едже на летището.Тя няма от къде да знае, че Еда разбива на парчета живота на Харун или още както беше писала в по преден пост, че искала да си вземе само детето.Те самите Харун и Еда не бяха съвсем наясно какво става между тях до сутринта преди да тръгне той за летището.А и Харун и отговори уклончиво когато тя го попита за Еда.Така, че за мен постъпката на Едже е чиста проба егоизъм и заблуда  на Харун.
А иначе и на мен не ми се гледа втора Мелда в лицето на Едже, но незнаем как ще развият образа и.

# 732
  • Мнения: 0
Момичета,коя е правилната тема,или да пишем и в двете  newsm78 newsm78

Ами не знам!
Аз написах, че ще пусна нова тема, но Стефи явно не е чела и е помислила, че няма да има къде да продължим и набързо е спретнала и тя. Честно да си призная до сега това не се е случвало. Решете и започваме да пишем едната и ще помолим Тати да изтрие другата. Май това е решението.  Hug

# 733
  • Мнения: 1
Мнение на съседите- не желаят да ни покажат щастлив финал ! Или ще ги разделят ,или и двамата ще умрат!
Явно затова така ни обработват с безумията! Да не могат да се разрешат.
Вени,то остана и да умрат двамата,ама какви са тия хора  #Crazy #Crazy #Crazy
И Ямур ще я гледат Мелда и Бату!
"Доброто" ще възтържествува!
newsm45 newsm45 newsm45

# 734
  • Мнения: 914
Цитат на: ka
rpatiq link=topic=540048.msg16873148#msg16873148 date=1289245854

Ами сега като пуснахме и двете нова тема? ooooh!
hahaha
Е извинявай мила

Аз се огледах дали си тук или мокси огледах се дали има създадена и не видях да има и реших да помогна

Ами ще оставим така нека ползват твоята моята ще я изтрият

Общи условия

Активация на акаунт