Тема Незабравима (Unutulmaz) 113

  • 22 456
  • 752
  •   1
Отговори
# 735
  • София
  • Мнения: 1 395
A може сватбата на Харун с Едже да гледаме?!

Иска ти се две сватби! Харун е с дете! По-трудно ще го вземат! Еда е свободна отвсякъде!
Eдже ще го лапне и с багажа! Нали е живяла в Лондон, съвременна, освободена, без предразсъдъци?!
Еда не знам дали ще склони за сватба с Арас, ама лудницата й е сигурна...
Тя Еда милата до там ще я докарат!
На 4-ти километър заедно с нас!
Поне като дойде Харун да си я вземе и ние ще се изкефиме максимално! Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning

Ама докато си я вземе, ще се кефя аз...

# 736
  • Мнения: 1
A може сватбата на Харун с Едже да гледаме?!

Иска ти се две сватби! Харун е с дете! По-трудно ще го вземат! Еда е свободна отвсякъде!
Eдже ще го лапне и с багажа! Нали е живяла в Лондон, съвременна, освободена, без предразсъдъци?!
Еда не знам дали ще склони за сватба с Арас, ама лудницата й е сигурна...
Тя Еда милата до там ще я докарат!
На 4-ти километър заедно с нас!
Поне като дойде Харун да си я вземе и ние ще се изкефиме максимално! Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning

Ама докато си я вземе, ще се кефя аз...
Така както е тръгнало ти ще имаш повече време............... Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

# 737
  • Мнения: 0
Цитат на: ka
rpatiq link=topic=540048.msg16873148#msg16873148 date=1289245854

Ами сега като пуснахме и двете нова тема? ooooh!
hahaha
Е извинявай мила

Аз се огледах дали си тук или мокси огледах се дали има създадена и не видях да има и реших да помогна

Ами ще оставим така нека ползват твоята моята ще я изтрият

Няма значение в коя тема ще се пише. Май може да се изтрие началото, т.е. първия пост, но не и самата тема. До сега я разглеждах!  ooooh!
Важното е, че и двете сме искали да помогнем.  Hug

# 738
  • Мнения: 914
Ползвайте темата на Карпатия аз моята се опитах да я изтрия

# 739
  • Мнения: 914
Цитат на: ka
rpatiq link=topic=540048.msg16873148#msg16873148 date=1289245854

Ами сега като пуснахме и двете нова тема? ooooh!
hahaha
Е извинявай мила

Аз се огледах дали си тук или мокси огледах се дали има създадена и не видях да има и реших да помогна

Ами ще оставим така нека ползват твоята моята ще я изтрият

Няма значение в коя тема ще се пише. Май може да се изтрие началото, т.е. първия пост, но не и самата тема. До сега я разглеждах!  ooooh!
Важното е, че и двете сме искали да помогнем.  Hug
Да аз изтрих цитата а те ще си го оправят и изчистят

# 740
  • Мнения: 0
Ползвайте темата на Карпатия аз моята се опитах да я изтрия
Добре остава моята. Тъкмо бях тръгнала да я трия. Накрая да не от два стала да останем на земята. Тогава ще сме за смях  Joy

# 741
  • Мнения: 914
Извинявам ви се за неудобството

# 742
  • Мнения: 0
Дежавю, Карпатия, ама големи сте сладурки и двете JoyБлагодарим ви момичета, че мислите за нас.А в коя тема ще пишем няма значение, важното е че ще има къде, а още по важното е че си имаме добри феи  love001  love001  love001

# 743
  • Мнения: 186
Мнение на съседите- не желаят да ни покажат щастлив финал ! Или ще ги разделят ,или и двамата ще умрат!
Явно затова така ни обработват с безумията! Да не могат да се разрешат.
Вени,то остана и да умрат двамата,ама какви са тия хора  #Crazy #Crazy #Crazy
И Ямур ще я гледат Мелда и Бату!
"Доброто" ще възтържествува!
newsm45 newsm45 newsm45


Не мога да повярвам. След толкова болка и страдание, да няма щастлив финал, някакво тържество на любовта, на светлото и доброто, срещу мрака и злото. Ако наистина ни готвят тъжен край, язък им за всичко ! Ще ги заплюя и на себе си дълго няма да простя, че съм си губила времето с този филм. За турската публика не знам, но ние гледаме филма само заради добрия край, който очакваме. Макар че аз не мога да си го представя също  Sad
В смисъл сватбата на Еда и Харун и всичките им близки щастливи, това е невъзможно наистина.
Щастлив край да заминат някъде отново далеч от всичко , което ги е разделяло, това пък ще противоречи на нравите им , принципите им, че всичко трябва да се върти около семейството.
Наистина не виждам приемлив вариант за щастлив край, ако искате да си пофантазираме как ние бихме финализирали филма, като изгледаме още малко серии. Горките турски фенове, които очакват кофти край.  Cry То затова се е сринал така рейтинга на филма.  Cry

# 744
  • София
  • Мнения: 832
Ама и тия турските фенове не мога да ги разбера-миналата седмица правиха протести,заради филма а сега чета че масово искат да свършва сериала-хем боли,хем сърби

# 745
  • Русе
  • Мнения: 2 313
Ама и тия турските фенове не мога да ги разбера-миналата седмица правиха протести,заради филма а сега чета че масово искат да свършва сериала-хем боли,хем сърби
Ами след тия безумия на сценаристите, и те като нас усещат накъде ги водят?! Какво друго да си помислят?!Предвиждат го, като нас!

# 746
  • Мнения: 0
Оххххх!Споко, форумки! Няма да споменавам ве4е Едже!  Преди 3 месеца написах първия си пост за нея! И оттогава спомена ли името й веднага ми ска4ате  - поедини4но, групово, стихийно или организирано!
 Вие оценявате поведението на героите според собствените си разбирания за добро и зло т.е. гледате субективно на нещата!А аз се старая това да го сведа до минимум. Като 4е ли съм някакъв страни4ен наблюдател и събитията  не ме касаят в ли4ен план! И затова искам опорната ми то4ка винаги да е логиката, мотивите, които движат героите от техните собствени камбанарии,какво ги тласка в една или друга посока!Така имам оневиняващи постове и за Мелда, и за Тюркян! Ако филмът загуби логика, като с този фрагмент аз не мога да коментирам нищо!
Едже е една свободна,еманципирана и независима жена, ще се бори за мъжа, който харесва! Това е логи4ното!Естественото! Колко жени ще отстъпят мъж като Харун без бой! Ще се надяват до последно, ще градят илюзии!Казвам го без да  давам морални оценки!
 Вие пишете, 4е това не е редно и предизвиква презрение! Ето това е субективната отношение!
Има една хубава латинска сентенция: Любовта не трябва да познава страха!Като е страхливка, Еда ще си носи последствията за това! Никой от съжаление няма да и отстъпи място! Дори и собствената и сестра знаеше, 4е  тя оби4а Харун и той нея, но даде ли  и някакъв шанс? А какво да кажем за абсолютно 4уждата Едже!

# 747
  • Мнения: 186
Ама и тия турските фенове не мога да ги разбера-миналата седмица правиха протести,заради филма а сега чета че масово искат да свършва сериала-хем боли,хем сърби


Рекси, мила , и аз искама да свършва вече. Иначе ще се множат недомислиците и нашите изпилени нерви. Какво още да я разнищват тази любов, няма какво. Не искам само да прекъснат снимките, като оставят недовършен филма или пък го претупат с кофти финал. Сега имат възможност да го завършат с хубав край и трябва да го направят. Дължат го на феновете си !

# 748
  • Мнения: 0
Ама и тия турските фенове не мога да ги разбера-миналата седмица правиха протести,заради филма а сега чета че масово искат да свършва сериала-хем боли,хем сърби
Ами след тия безумия на сценаристите, и те като нас усещат накъде ги водят?! Какво друго да си помислят?!Предвиждат го, като нас!
Незнам какво искат или не искат, но щом се чудят последните думи на Харун от фрагмента да ли не ги казва на Мелда #Crazy, аз пък незнам какво да си мисля за тях newsm78

# 749
  • София
  • Мнения: 832
Ама и тия турските фенове не мога да ги разбера-миналата седмица правиха протести,заради филма а сега чета че масово искат да свършва сериала-хем боли,хем сърби
Рекси, мила , и аз искама да свършва вече. Иначе ще се множат недомислиците и нашите изпилени нерви. Какво още да я разнищват тази любов, няма какво. Не искам само да прекъснат снимките, като оставят недовършен филма или пък го претупат с кофти финал. Сега имат възможност да го завършат с хубав край и трябва да го направят. Дължат го на феновете си !
И аз искам да свършва вече филма,че много ни натовариха с тия драми,ама може ли такива безумия-заради измислени морал и ценности да искат смъртта на двама млади души или на единия от тях-ами това дете,плод на една голяма любов остава завинаги с травма в съзнанието  newsm78 newsm78 newsm78 Нямам думи вече от възмущение  #Crazy #Crazy #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт