Отговори
# 645
  • Мнения: 1 167
godinova, можеш да вземеш течна ехинацея Echinacea for Children, Alcohol-Free или тази Sweet Echinacea или пък сиропчето с бъз, в което също има ехинацея Sambucus for Kids, Berry Flavored ( в 4 мечета имаш 100 мг ехинацея, а тук в 10 мл. 239 мг)

didka_80 ти държиш да е на прах, така ли?




                                               Код NEV687 за 5$ отстъпка в http://www.iherb.com

# 646
  • Мнения: 425
Благодаря,Пепеляшка!

# 647
  • Мнения: 63
Ninia Предпочитам на прах(Vcaps), а не на таблетки. Баткото е на 12 год. Предполагам, че ще става за него и капсули за големи


Код за отстъпка ILI537

Последна редакция: нд, 05 дек 2010, 15:37 от didka_80

# 648
  • Благоевград
  • Мнения: 62
Благодаря,Пепеляшка!

Моля, пак заповядай  Hug
........
По между другото защо трябва да се почива от Б витамините нали са водоразтворими и не се натрупват или ?

Защото никой не знае дали е нужно изобщо да се пият - дали наистина тялото изпитва недостиг и второ да не се дават излишни пари Simple Smile  - защото, ако нямаш нужда, просто ги изхвърляш.
Говорим когато се приемат без причина.

Ако приемаш напр. Геритамин или Масло от вечерна иглика, Л-Карнитин и т.н. различни 'спорни'  добавки, тогава е добре да се включи вит.В6 .




  Код за  5$  отстъпка  в  www.iherb.com:   YUL919





Благодаря denis_d да има логика Simple Smile ....а пък аз си мислех че има някакъв негативен ефект....освен на джоба Simple Smile  Hug

Моля за помощ не мога да си намеря слънчогледов лецитин ( не на капсули ) за шоколад и др работи...някой да има идея от каде може да се снабди човек Simple Smile

Код за  5$  отстъпка  в  www.iherb.comREK393

# 649
  • Мнения: 0
Привет,

Имам следното запитване. Възможно ли е Рибеното масло до толко да разреди кръвта и съсирващият процес, че при кръвоизлив от носа при слаби капиляри или нервни проблеми, спирането не кървенето да е затруднено и да е продължително поради разреждането й от маслото ? Благодаря   bouquet

# 650
  • Мнения: 73
Много благодаря на тези който ми отговориха ще взема самбукус и без това отдавна му се канех отдавна в продължение на колко време мога да го давам дано да е вкусен че малкия трудно пие течни витамини дори и да са вкусни

# 651
  • Дивия Северозапад
  • Мнения: 75
Моля, препоръчайте ми ниацин (В3). Под каква форма трябва да се пие - като ниацинамид или под друга форма?

# 652
  • Мнения: 127
 Благодаря ти denis_d hug аз пия Л-карнитин  всеки ден по 2000мг от близо половин година  и от месец витамини В от  този,но ще направя почивка .Благодаря ти отново! Hug

relaxe7 - мисля ДА.То и без да пиеш рибено масло ,ако си със слаби капиляри в нослето  те лесно се пукат и спирането на кръвта от носа си е приключение.Направете едно протромбиново време за ориентир.

godinova-самбукуса има много приятен вкус и малкия го пие с голямо удоволствие Grinning

# 653
  • Мнения: 73
Feyaa в продължение на колко време мога да го давам

# 654
  • София
  • Мнения: 36 186
Привет,

Имам следното запитване. Възможно ли е Рибеното масло до толко да разреди кръвта и съсирващият процес, че при кръвоизлив от носа при слаби капиляри или нервни проблеми, спирането не кървенето да е затруднено и да е продължително поради разреждането й от маслото ? Благодаря   bouquet

Според мен - не, това може да си го направиш с високи дози вит.С  Simple Smile

  Код за  5$  отстъпка  в  www.iherb.com :   YUL919
 

# 655
  • София
  • Мнения: 36 186
Благодаря ти denis_d hug аз пия Л-карнитин  всеки ден по 2000мг от близо половин година  и от месец витамини В от  този,но ще направя почивка .Благодаря ти отново! Hug

 .............

Как така 1/2 год. пиеш Л-Карнитин, той не се пие повече от 15-на дни, след това време той не действа
После минимум 1 месец почивка
Колко кг. си?- на мен по-малко от 3 грама изобщо не ми действа./53кг.съм/
Даваш пари на вятъра Simple Smile
Това, разбира се е ако целиш отслабване Simple Smile , ако е за лечение е друго


  Код за  5$  отстъпка  в  www.iherb.com :   YUL919

# 656
  • Мнения: 902
Търся синтезирана информация кои витамини/ минерали с какво си взаимодействат и влияят. Напр. Витамин Це спомага за усвояването на калция и желязото, но е много чувствтелен на темт., вода, въздух, бързо се окислява и се превръща в дехидроаскорбат. 
Нещо подобно Rolling Eyes

Няма ли някъде, където да е събрана информацията?

Сега се чудя Вит Б12 до какви темп. издържа и дали, ако си сваря едно яйце - ще си го набавя (макар и в малки дози)?

# 657
  • Мнения: 4
Привет,

Имам следното запитване. Възможно ли е Рибеното масло до толко да разреди кръвта и съсирващият процес, че при кръвоизлив от носа при слаби капиляри или нервни проблеми, спирането не кървенето да е затруднено и да е продължително поради разреждането й от маслото ? Благодаря   bouquet

Според мен - не, това може да си го направиш с високи дози вит.С  Simple Smile

  Код за  5$  отстъпка  в  www.iherb.com :   YUL919
 
И витамин Е. По принцип не препоръчват подобни препарати преди операция точно поради тази причина. Но не вярвам да имат чак такъв огромен ефект, тъй като количествата на съответните витамини в препоръчителните дневни дози  едва ли са толкова големи.
Витамини Б комплекс взимам понякога от Б50 на NOW и дори си деля таблетката на две. Не са нужни чак такива големи дози всекидневно ако си здрав, не пушиш и не взимаш противозачатъчни.

код за 5$ отстъпка в iherb: KUN753

# 658
  • София
  • Мнения: 36 186
l`ange

http://www.acu-cell.com/index.html

http://lpi.oregonstate.edu/infocenter/vitamins.html

 Код за  5$  отстъпка  в  www.iherb.com :   YUL919

Последна редакция: нд, 05 дек 2010, 19:07 от denis_d

# 659
  • Мнения: 0
Аз съм си набелязала този магнезиев хлорид, но все не му идва реда
http://www.iherb.com/Allergy-Research-Group-Nutricology-Magnesiu … -236-ml/3446?at=0

Аз лично най-добре усещам оротата, пил съм 4-5 различни марки и форми на магнезий.
http://www.iherb.com/Nutrient-Carriers-Incorporated-Magnesium-Or … ablets/20949?at=0

едно от малкото хубави неща в родните аптеки - Магнерот


 Код за  5$  отстъпка  в  www.iherb.com :   ALO948
В 1 таблетка магнерот от 500 мг се съдържат 32,8 мг магнезий... Препоръчаната дозировка за възрастни, според листовката е следната: 3х2 таблетки дневно в продължение на една седмица (за попълване на магнезиевите депа) и последваща дозировка - 2-3 таблетки дневно. Добре ли е да се прилага тази схема?

Общи условия

Активация на акаунт