Отговори
# 705
# 706
  • Мнения: 3 648
Леле сташни сте! Благодаря много  Hug

# 707
  • Мнения: 1 167
anbibian като си избираш алоето гледай колко дози се съдържат в бутилката (Servings Per Container) - има такива, които тежат много, а са само 4 дози  Peace



                                       Код NEV687 за 5$ отстъпка в http://www.iherb.com

# 708
  • Мнения: 14
Все още не съм получила пратка, шипната на 23.11. За първи път се получава такова забавяне , но като чета, че Пантерата е получил чак вчера пратка от същата дата , малко се успокоявам. Иначе,  да почвам ли да я търся в пощата или да изчакам още?

Ами аз, от 19 Cry Днес ще отида до пощата...

# 709
  • Бургас
  • Мнения: 96
l`ange, понеже и Спирулината и Хлорелата имат синергично действие, добре е да се взимат в съоношение 2:1, например на 6гр.  Спирулина се взима 3гр.Хлорела . Спирулината съдържа повече протеини отколкото Хлорелата.
Основна разлика е, че Хлорелата съдържа повече хлорофил от спирулината, което я прави много добър детоксикатор  Peace
Спирулината е имуноактиватор и не е подходяща при автоимунни заболявания. Oсобено при множествена склероза трябва да се избягва.
Аз съм с Хашимото , а се чувствам много добре с приемането на синьо-зелените водорасли.... Rolling Eyes ...

*****************************************************************************
Kод за отстъпка 5$
LAV475

Линк към безплатните мостри

Кофата

*****************************************************************************

Моят син има алопецияот години което също се води Автоимунно заболяване, смятах да поръчам спирулата и пробиотици  (понеже има и дисбактериоза)дали е подходящо сега с обърках Sad

# 710
  • Мнения: 3 648
anbibian като си избираш алоето гледай колко дози се съдържат в бутилката (Servings Per Container) - има такива, които тежат много, а са само 4 дози  Peace



                                       Код NEV687 за 5$ отстъпка в http://www.iherb.com

мерси, че ми каза  Hug
а колко време е препоръчително да се приема алоето и тези таблетки за косопада, че се чудя дали да поръчам повечко наведнъж?

# 711
  • Мнения: 50
Здравейте!Преди 9 дни поръчах от сайта витамин Д за бебето ми, но още не са пристигнали?Възможно ли е изобщо да не пристигнат или просто трябва още да почакам.И как точно си получавате нещата, предполагам,че ще получа известие от пощата,кога да отида да си ги получа.Иначе парите от картата ми са си ги "Дръпнали". Rolling Eyes

# 712
  • Мнения: 591
sttella , рано е за притеснения. По нагоре се коментираше, че чакат поръчки от 23.11.
Би трябвало да получиш известие от пощата - нещата пристигат там (освен ако не са шипнати с ДЧЛ или ЮПС). Но нищо не пречи да ги  навестяваш, тъй като от време на време се бавят с  известията.



                 Код  за 5$ отстъпка в iherb.com MEK015

# 713
  • София
  • Мнения: 36 170

Моят син има алопецияот години което също се води Автоимунно заболяване, смятах да поръчам спирулата и пробиотици  (понеже има и дисбактериоза)дали е подходящо сега с обърках Sad
Много съжалявам Simple Smile
Каква алопеция е?

  Код за  5$  отстъпка  в  www.iherb.com:   YUL919

# 714
  • Мнения: 1 167
 Grinning Познайте какво получих днес .........  smile3540, при това шипната на 28.11. Не съм чакала известие, те и последните няколко пъти не идват, направо отидох в пощата  Flutter

anbibian поръчай си по едно от нещата, виж как ти се отразяват и чак тогава взимай по повече  Peace




                                          Код NEV687 за 5$ отстъпка в http://www.iherb.com

# 715
  • Мнения: 3 648
а ако стойността е над 15 евро, пак ли ги доставят в пощата, а не на митница?

# 716
  • Мнения: 142
Аз отивам тогава да си търся поръчката от 22.11

# 717
  • Мнения: 194

  Здравейте , имам проблем с поръчката, не ми приема номера на дебитната карта. Картата е на Алфа банк.
  Въпроса ми е с дебитна карта поръчвал ли е някой и от коя банка е картата?  Wink Благодаря предварително!  bouquet

 

# 718
  • Мнения: 591
а ако стойността е над 15 евро, пак ли ги доставят в пощата, а не на митница?

Да Simple Smile
С въздушна поща всичко пристига в пощата



                    Код  за 5$ отстъпка в iherb.com MEK015

# 719
  • Мнения: 591

  Здравейте , имам проблем с поръчката, не ми приема номера на дебитната карта. Картата е на Алфа банк.
  Въпроса ми е с дебитна карта поръчвал ли е някой и от коя банка е картата?  Wink Благодаря предварително!  bouquet

 

Аз съм с дебитна на уникредит и нямам проблем.
Провери дали правилно въвеждаш цифрите и дали имаш наличност в картата  Peace



                       Код  за 5$ отстъпка в iherb.com MEK015


Общи условия

Активация на акаунт