Хайде покажете си СПАЛНИТЕ - тема 6

  • 130 600
  • 759
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 11 710
Само без къдрички,моля!
.....
По възможност с прозорците и гледката.

Ухаааааа! Ако имам прозорците  и гледката, хич няма да ми дреме, ако ще и всичко да е на къдрички  Mr. Green  Joy

# 676
# 677
# 678
  • Мнения: 11 747
И аз обичам хубави гледки, но друга е за мен впечатляваща гледка. Море от край до край на прозореца изобщо не ми харесва. Ако е в дъното на пейзажа е по- добре, но като цяло не харесвам гледка към море.

# 679
  • Мнения: 320
Kърдички и още къдрички! Party  обичам къдрички Crazy

# 680
  • Варна
  • Мнения: 1 921
хвърлям едно око и отивам да чета назад

# 681
  • Мнения: 371
Момичета немога да намеря снимка на една масичка за компютър,за легло.
Ако се  сещате за какво говоря ,може ли да ми помогнете,на колелца е,в Икеа май съм виждала...

# 682
  • Мнения: 1 176
Момичета немога да намеря снимка на една масичка за компютър,за легло.
Ако се  сещате за какво говоря ,може ли да ми помогнете,на колелца е,в Икеа май съм виждала...

Това, за което се сещам, мисля че е от серията МАLM , но май не се предлага вече.

# 683
  • Мнения: 7 947
Не знам защо ти е специална масичка за комп за легло - като всяка табла с крачета за легло - ще ти свърши същата работа...

# 684
  • Мнения: 371
Момичета май не сте ме разбрали,трябва ми снимка на такава маса.
viliko,аз обаче знам защо ми е Wink Не разбирам за каква табла ми говориш,трябва ми снимка

# 685
  • Мнения: 301
Момичета немога да намеря снимка на една масичка за компютър,за легло.
Ако се  сещате за какво говоря ,може ли да ми помогнете,на колелца е,в Икеа май съм виждала...

Това, за което се сещам, мисля че е от серията МАLM , но май не се предлага вече.

Може би тази? http://www.centralarchitecture.com/wp-content/uploads/2011/10/20 … eas09-590x401.jpg
жалко, че не се предлага

# 686
  • Мнения: 371
Шанта,нещо подобно е,само че на половина,за един човек.
Трябва ми снимка на цялата,да се виждат и колелцата.

# 687
  • Мнения: 532
Цвети, виж тук и тук Peace

Впрочем докато разглеждах масички се влюбих в тази Heart Eyes

# 688
  • Мнения: 371
Пух,тази в която си се влюбила я има в Технополис.
Изцяло дървена трябва да е на търсената от мен  снимка Simple Smile

# 689
  • Мнения: 6 443
Да черпя идеи Simple Smile

Пина, то хубаво се вдъхновявам от твоите снимки на спални, но такова легло, например, къде да намеря?  Thinking
http://4.bp.blogspot.com/-LlKWEW3TdRc/TVXCfCZHjGI/AAAAAAAACkY/qK … JV0/s640/sdfr.bmp

И какво мислите за изградени гардероби?  Много съм навита на нещо подобно, да се изгради с гипс-картон и после да се добавят вратички? Моят каза, че нищо няма да излезе, но не сме говорили с майстор. Вие как мислите? Да не ми се смеят майсторите като ги питам  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт