SUPERNATURAL - A Very Supernatural Christmas

  • 21 172
  • 739
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 2 040
Здравейте!

Тези дни покрай празниците, всички са отпуск и  е едно безкрайно ходене по гости, а като сме в къщи с мъж и дете ми е малко трудно да се добера до компа. Затова едва успявам да ви изчета, пък за коментари време не остава  Rolling Eyes. Още от сега да кажа, че поради тази причина няма да имам време да пусна нова тема - някой друг да доброволства.
И този разказ добре го завъртяхте!   bouquet Много ми хареса и предполагам, че утре докато се добера отново да темата, вече ще е завършен.

Галя, страхотни са снимките!  Hug Ти си излязла супер на всичките!   bouquet

bebsityyy, добре дошла в темата!

Импалка, добре, че си дойде!  Hug Hug
Ей го и компромата  Twisted Evil


Я сега казвай, кой е тоз дето се е опнал така връз тебе?  Mr. Green

# 706
  • Мнения: 292

Ей го и компромата  Twisted Evil


Я сега казвай, кой е тоз дето се е опнал така връз тебе?  Mr. Green

 #Crazy #Crazy #Crazy

бива ли така .... сега Ще трябва да чистим Импала  clean

(а батката Ще трябва да го напляскаме дето осквернява така на'што момиче  Whistling)

# 707
  • Мнения: 0
Ауу, какъв е тоз субект, дето се е проснал връз Импалка и то гол? O.o Прилича малко на татко Джон младичкия (ама не му се вижда хубаво лицето), пък и май е в състояние след силна злоупотреба.... с алкохол.
Иначе добре изглежда и Бичи като го напляска, може да го прати и насам да го проверя и аз. Mr. Green

# 708
  • Мнения: 0
здравейте SUPERNATURAL маниачки. Grinning радвамсе че най-сетне и аз се вкючих,да си призная изгледах и 6-те сезона  ако мога да се
да се изразя почти на един дъх,ми то уж само 1серия,после си казвам -Е,какво пък още една и още и сега след като свърших серийте
случайно попаднах на вас и си казах тук е само за мен,направо мн ви се кефя.. Hug Hug

# 709
  • Мнения: 0
Bebsityyy, добре дошла! Hug И ние се радваме на нови попълнения. Иначе, вече изгледала и шестте налични сезона, към кой отбор се определяш? Simple Smile

# 710
  • Мнения: 3
бебсити, здравей и от мен  Hug  Като те гледам, баш си си за тук  Grinning Настанявай се. Значи всичко си изгледала тихомълком, как се сдържа да не споделиш? Изповядвай се - къде си затънала - градината, стадиона, райските облаци  Grinning С Дейна еднакво те приклещихме  Grinning

Ау, Импалката в съчетание с непознат младеж, завидно нагънат в коремната област като юрганче  Mr. Green  Че и на пръсти леко се е повдигнал, зорно му е било, чак не са му издържали копчетата  Joy

Отбор, браво за Адската Девица   bouquet  А сега какви ще ги вършат нашите хора, и двамата забъркани с демоници  Grinning

Галке, дърпам се във фейса аз, за да не ми видиш истинската възраст  Joy  Шегувам се   Grinning, ще оправя недоразумението.

# 711
  • Мнения: 6 391
Импалка, добре, че си дойде!  Hug Hug
Ей го и компромата  Twisted Evil

Я сега казвай, кой е тоз дето се е опнал така връз тебе?  Mr. Green

Уффф, ахА да сЪ гътна от притеснение, а то компромата дори не е срещу мен, а срещу някоя от многобройните ми сестри.

Това съм аз (цък за голяма).

Но мненията на bichito, Dana и Лили особено, определено ми харесаха. Благодаря Hug за подкрепата и увереността, че де що младо, мускулесто, напращяло и мъжко ме види ми се мята веднагически.

Златенце, Hug

Последна редакция: ср, 29 дек 2010, 02:13 от Impala

# 712
  • Мнения: 0
ми да си призная бе вземам ги и 3-мата (хи-хи),но все пак Тренера си е Тренера,няма две мнения smile3521 smile3521 ето и мойте любими снимчици Hug Hug  http://media.snimka.bg/7820/021894929.jpg ето тази снимка исках да
си сложа на профила,въпреки че ми помогнахте с обяснението но пак не успях Cry Cry а ето и една друга любима снимка
http://media.snimka.bg/7820/021894934.jpg newsm76 newsm76 newsm76 newsm76 newsm76 newsm76

# 713
  • Мнения: 292
Сега разбрах ......  ooooh!

....... заЩо Сами се снима постоянно с други моторни прежозни средства   мацки .....
.....

заЩото Импалка не му позволява често той да я кара ...

Завиждам грозно  Mr. Green
, а тук не мога да рабера дали е фотошоп или не


bebsityyy заповядай , цъкни в/у снимката, копирай адреса и готово. Просто ти беше ОГРООООМНА снимката и за това не ти е позволявало да я сложиш на профила ...   bouquet

Последна редакция: ср, 29 дек 2010, 01:39 от bichito

# 714
  • Мнения: 6 391
Che Shocked ? Их найн даден пани Сами ме карен #Crazy ? Нон е' веро ассолутаменте Crossing Arms !!! Хер Дийн тре джелоз, луи не даден ooooh! !

bichito,

Монтаж е. Първо, бедрата са твърде тънки и едва второ Laughing - цък за снимката, от която е 'взета' главата.

# 715
  • Мнения: 292
Che Shocked ? Их найн даден пани Сами ме карен #Crazy ? Нон е' веро ассолутаменте Crossing Arms !!! Хер Дийн тре джелоз, луи не даден ooooh! !

bichito,

Монтаж е. Първо, бедрата са твърде тънки и едва второ Laughing - цък за снимката, от която е 'взета' главата.

знаех си аз ...... Ама иначе оригинала е

# 716
  • Мнения: 6 391
И за лека нощ, да се отдадем... да отдадем дължимото и на другата ни голяма любов с подобна негова снимка - цък.

# 717
  • Мнения: 292

Импала обичам тъ Шъ знайш ..... Лека



Я, то вече станало утро, та ...
Добро утро, кафе?

Последна редакция: ср, 29 дек 2010, 08:58 от bichito

# 718
  • Мнения: 3
  Това като  го видях и не можах да не ви го покажа. Ще уцелее ли в ръцете ви таз прелест  Mr. Green   При мен няма никакъв шанс, ъ-ъ  Хайде, да ви е сладко  Joy    И  ви черпя  със зимно кафенце. При нас няма сняг, не че ми е мъчно, но няма.  Чувствайте с е  поканени да наредите сладкишите    

# 719
  • Мнения: 116
Здравейте  Hug

Поздравявам Бела с ... Бела  Party Mr. Green Ама каква адашка си имаш а Белс? Ужасно много и се радвах, страхотна мацка Simple Smile



Мирка благодаря... тази адашка е по-хубава от тази в Здрач Simple Smile))

още не съм стигнала до нея, но нямам търпение ... особено като ми каза, че и Самито си я харесвал...

Вчера писах пост тук, ама сега гледам го няма... нещо странно се случва...

явно тотално съм се побъркала

Бях писала, че само за братята мисля....
и че ще убия Мирка, защото тя ме подлъга да гледам, преди ме бъзикаха, че съм била единствената Девица, която не е гледала СПН (тоест жена която не е виждала братята, си е направо девица, защото нищо не знае - сега го разбрах!!!!

и че вече загубих не само невинността си, но и акъла

хайде да видим дали този път ще успея да го постна Simple Smile))
[/color]

Общи условия

Активация на акаунт