LaRedoute.fr - 186 - Втора седмица на големите намаления - 17.01-23.01

  • 114 430
  • 2 766
  •   1
Отговори
# 2 550
  • Мнения: 1 670
Бихте ли ми казали с картите на Алфа банк може ли да се разплаща. Приятелка иска да направи поръчка и разполага с карти само на тази банка. newsm78
Да, аз плащам и с такава- кредитна Виза на Алфабанк  Peace

# 2 551
  • Мнения: 13
Аз съм от Бургас и купих тениска на сина ми Ливайс за 5 лева, имаше и коментираната по-рано от вас от 6 и нещо ерво, дори в няколко цвята - отговаря си като размер /взех С за хлапе на 13 г./. За майките от Бургас, магазинчето е мъничко, намира се на спирката на операта до подлеза,  в посока ул."Сливница" - не знам дали е редно, ако трябва ще изтрия поста си.

# 2 552
  • Мнения: 425
В магазините на Руен също се продават неща шити за Ларедут. Магазини на тази фабрика има във всички по-големи градове.

Какви неща се продават, с марка ЛаРедут ли? До нас има такъв магазин и все го подминавам, но сега да знам за какво да гледам.

# 2 553
  • Мнения: 0
Бихте ли ми казали с картите на Алфа банк може ли да се разплаща. Приятелка иска да направи поръчка и разполага с карти само на тази банка. newsm78
Да, аз плащам и с такава- кредитна Виза на Алфабанк  Peace
Благодаря

# 2 554
  • София
  • Мнения: 11
В магазините на Руен също се продават неща шити за Ларедут. Магазини на тази фабрика има във всички по-големи градове.

Какви неща се продават, с марка ЛаРедут ли? До нас има такъв магазин и все го подминавам, но сега да знам за какво да гледам.

Да, в магазините на Руен има неща от Ларедут, с етикети на Ларедут....

# 2 555
  • Мнения: 9
Момичета,полакомих се и си поръчах дамското яке на адидас(около38 евро не го намирам в сайта сега) 36 размер.Видях,че една мама по-напред е дала размерите на този номер и силно се опасявам,че ще ми бъде голямо ooooh! ooooh!Спомням си,че и някой друг го беше получил и ако е 34 номер нека да ми измери Praynig Поне да знам какво да очаквам...глава ме заболя чак ooooh!

# 2 556
  • Мнения: 0
да питам например това яке http://www.laredoute.fr/vente-veste-militaire-pur-coton-delave.a … =1&pos=98_n_n


S размерът ако може някой да каже на колко СМ височина ... талия ... хан6 отговаря , 4е по таблицата не се ориентирам мн мн ... Simple Smile

???
aко може да отговорите

Последна редакция: нд, 23 яну 2011, 00:11 от kan0

# 2 557
  • София
  • Мнения: 233
В магазините на Руен също се продават неща шити за Ларедут. Магазини на тази фабрика има във всички по-големи градове.

Какви неща се продават, с марка ЛаРедут ли? До нас има такъв магазин и все го подминавам, но сега да знам за какво да гледам.
потничета, блузки, якета и други неща съм виждала на ларедут - зависи каква поръчка са имали за шиене.

# 2 558
  • Варна
  • Мнения: 1 040
По -рано през деня бях споделила за проблема с картите ми на ОББ .Час след това с големи гимнастики на вадене и слагане на артикули и махане и слагане на кода за БД успях да пусна.Е някои неща се поизчерпаха ама карай.Сис пробвай и ти ако вече не си успяла. Peace

Поръчката ми още не е фактурирана.Едно от нещата изчезна като картинка.Имате ли наблюдения дали в този случай няма да получа нещото или не е сигурно.

Последна редакция: нд, 23 яну 2011, 00:15 от suzi_a

# 2 559
  • Мнения: 3
Здравейте! Аз винаги ви чета винаги когато се ровичкам из ларедут ,но мн рядко съм ви занимавал с разни въпроси. Сега обаче имам нужда от помощто ви. Това, което получих на един от имейлите си на акаунта от който отдавна несъм пазарувала, покана за изпращане на каталог на хартиен носител ли е ?  И дали трябва да направя нещо в отговор на това писмо? Благодаря ви предварително за отговорите!  
 
 
  
  
 Madame Ivanova Zornitsa, allez vite chercher
votre NOUVEAU CATALOGUE Printemps -Été 2011
  
 Madame Ivanova Zornitsa,
Courez chez votre marchand de journaux: votre nouveau catalogue de La Redoute vous y attend… et pour vous,
il est GRATUIT …
et il vous réserve plus d’une surprise !
Dernières tendances et incontournables, idées déco, grandes marques, vous y trouverez tout pour passer la plus belle des saisons ! Et en plus, vous bénéficierez d’une offre découverte :
-30€ de réduction dès 55€ et de la LIVRAISON GRATUITE.*
Un conseil, allez-y vite… avant qu’il n’en reste plus !

Julie Areski
Responsable Relation Clients
 
 
 
 
 
 
 
 

# 2 560
  • София...........
  • Мнения: 961
Момичета, някой получавал ли е от тези потничета да каже как са като размер, че се чудя 34/36 или 38/40 да поръчам? С гръдна 94 см. съм...
http://www.laredoute.fr/vente-les-debardeurs-%28lot-de-2%29.aspx … lp&pos=85_n_n

# 2 561
  • София
  • Мнения: 531
да питам например това яке http://www.laredoute.fr/vente-veste-militaire-pur-coton-delave.a … =1&pos=98_n_n


S размерът ако може някой да каже на колко СМ височина ... талия ... хан6 отговаря , 4е по таблицата не се ориентирам мн мн ... Simple Smile

???
aко може да отговорите

Ето, погледни тук: http://www.laredoute.fr/StaticPage/BlankContentPage.aspx?pagenam … ategory=111139125

Първият ред - poitrine - гръдна обиколка
Вторият ред - taille - талия
Третият ред - bassin - ханш

А цялото това го гледаш, като натиснеш надписа "Le guide des tailles" под прозорчето с размерите.
Успех!
 Peace

# 2 562
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
А къде в София има магазини Руен? Rolling Eyes

# 2 563
  • София
  • Мнения: 531
А къде в София има магазини Руен? Rolling Eyes

За Дондуков се сещам. Сайт нямат ли?

# 2 564
  • София...........
  • Мнения: 961
да питам например това яке http://www.laredoute.fr/vente-veste-militaire-pur-coton-delave.a … =1&pos=98_n_n


S размерът ако може някой да каже на колко СМ височина ... талия ... хан6 отговаря , 4е по таблицата не се ориентирам мн мн ... Simple Smile

???
aко може да отговорите

Ето, погледни тук: http://www.laredoute.fr/StaticPage/BlankContentPage.aspx?pagenam … ategory=111139125

Първият ред - poitrine - гръдна обиколка
Вторият ред - taille - талия
Третият ред - bassin - ханш

А цялото това го гледаш, като натиснеш надписа "Le guide des tailles" под прозорчето с размерите.
Успех!
 Peace

Ако гледаш по тези таблици си е за ХС,но ще му е късо !!!

Общи условия

Активация на акаунт