ПЕРЛА - Сонгюл и Къванч - Перфектната двойка - епизод 52

  • 42 034
  • 746
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 20

  1. Bulum

Тя: Скъпи, всичко е готово, а Lol4e закъснява. Тревожа се. Дали да не й се обадим?
Той: Права си, мила!...... Ало, lol4e, къде си?...Как така на работа! Хайде побързай, всички те чакаме! .... Защо ли? Неееее, няма да ти кажа - изненадаааа!



  2. Bulum

Тя: Скъпи, какво каза lol4e....ще дойде ли?
Той: Да, мила, ще дойде..... като види какъв празник сме й приготвили, ще полети от щастие!
Тя: Благодаря ти, скъпи, и аз съм щастлива. Благодаря! Този рожден ден ще бъде най-вълшебния за  lol4e...



....следват прегръдки и целувки в неизброимо количество..... Wink

# 16
  • Мнения: 20
dora_st , по въпроса Идил - Къванч-таткото :  Отново всичко е предположения и публикации в жълтата преса. Тиражира се мнанието, че Йондер Фърат / крупен бизнесмен/ , т.е. бащата на булката, не искал за щерка си такъв бохем и то от артистичните среди. Уж, той ги разделил, повлиявайки на Идил, пък Киво останал с разбито сърце. Обаче, това се пише по форумите, а дали е така  newsm78

# 17
  • Мнения: 4 525
 Thinking Момичета,някой има ли представа ,чел ли е в някое нейно интервю каква музика/ кои певци /харесва Сонгюл???

 Laughing Преди няколко дни в темата имаше сложен колаж на Сонгюл с един тр.актьор.Днес се сетих за името-Неджати Шашмаз,участва в ипрочутия "Долината на вълците".

За Къванч и Идил клюки много.Когато се разделиха пуснаха дори пространна статия,че  момичето го изоставило,защото сладурът постоянно си контактувал с Берен. Mr. Green
 ThinkingСамо дето няколко дни след това Идил я видяхме ухилена до уши с приятел на заведение да си лекува мъката...А Къванч пропуши тогава,помните ли ?! Joy И ходи кисел като краставичка-снимките със сестра му.

# 18
  • Мнения: 0
pkaneva   mrstraetz Много благодаря за снимките и диалога!Страхотно се е получило!!! Благодаря още веднъж

Посрещат ме подобаващо и с вълнение.



Обаче аз им казвам,че няма парти без да видя целувка/наговорихме се с Дафне  tooth/



Няма как,трябва да съм доволна.Момчето са престрашава
веднага-разбираемо е,момата му липсва лудо и неудържимо

 



Е,умилостивена съм вече.Купон ще има-действайте

 

# 19
  • Perla
  • Мнения: 6 427
Pkaneva, благодаря! Представяте ли си, ако някой до някое време реши да му напише биографията /на Къванч/, какъв лабиринт от информация- истини, полутакива, откровени лъжи- трябва да преброди! Обаче доколкото го усещам момчето- само ще си я напише / а може пък да е Берен-тя нали пописвала някои нещица Joy/ , зер само това не е правил." И артист съм, и певец съм, и танцьор съм"-ако перифразираме една песничка, тъй че може и писател да стане. То и без това май нещо е в творческа криза! С други думи, яд ме е на него и си злобея. Нищо, че снощи давах други акъли. Какво да се прави- човещинка!
А иначе партито на Lol4e e чудесно, ама де тоз късмет!

# 20
  • София
  • Мнения: 8
Thinking Момичета,някой има ли представа ,чел ли е в някое нейно интервю каква музика/ кои певци /харесва Сонгюл???

 Laughing Преди няколко дни в темата имаше сложен колаж на Сонгюл с един тр.актьор.Днес се сетих за името-Неджати Шашмаз,участва в ипрочутия "Долината на вълците".

За Къванч и Идил клюки много.Когато се разделиха пуснаха дори пространна статия,че  момичето го изоставило,защото сладурът постоянно си контактувал с Берен. Mr. Green
 ThinkingСамо дето няколко дни след това Идил я видяхме ухилена до уши с приятел на заведение да си лекува мъката...А Къванч пропуши тогава,помните ли ?! Joy И ходи кисел като краставичка-снимките със сестра му.

vikktory, доста колажи има направени от  фенове на Сонгюл с актьори,които нямам представа дали е играла с тях. newsm78...Може пък и това да е начин, избран от самите фенове да й подскажат на Сонгюл ,да се завърти и настрани ,да се огледа или направо да прогледне ,и да види какви мъже може да има до нея #Crazy Че вече като я видя с този Керем ми скача кръвното  smile3511

# 21
  • София
  • Мнения: 8
Ето начина по- който Къванч влиза бързо във форма и изглежда добре Heart Eyes

# 22
  • Мнения: 20
Comaaaa, ето го твоя човек / от сесията с папионката  Grinning/ !!! Този път е сам, само,че от кръста нагоре  ooooh!.... Ох, ще го намеря и от кръста надолу, обещавам  Peace



А това е от ФЕН-КЛУБА, страницата на филма.
Моля, феновете но Б-Б от нашата и други теми,  да не ме  #2gunfire.... надписът си беше сложен на снимката  Wink

# 23
  • Мнения: 20
За тези, които ще гледат епизодите на "Забранения..." тази вечер - една препратка към "семейството на Аднан"/ прави - Нихал, Бехлюл, Бихтер...седнали - Пейкер, мадам Фирдес/ от първия филм и приемниците им от новата версия

# 24
# 25
  • Perla
  • Мнения: 6 427
Това според мен е един от най-мръснишките моменти във филма. Иначе картинката е много хубава, ако не знаеш какво се крие зад нея.

# 26
  • Мнения: 4 525
Къде сте всички тази вечер?! newsm78
Плодчето вече го пропускам на моменти.Взе да ми писва от подтиснати емоции и постоянно напиращо да избие напрежение.Толкова нерви отдавна не бях хабила заради филм. smile3511  Сякаш няма нищо позитивно ,ведро и оптимистично.Едно странно усещане за скрити неприятности и човешко падение създава и атмосферата в дома на Аднан,и все по-побесняващата от злоба,ревност и огорчение Бихтер.Дори и музиката е такава... smile3555 Момичета започва да ме подтиска сериалът!Не знам защо толкова се харесва,но мен вече почва да ме натоварва сериозно.Вглеждам се нарочно и задълбавам в детайлите иначе ще се откажа да гледам.Не ми доставя никакво удоволствие и хубави емоции.Забелязвам начина,по който е построен и изложен сценария -на всяко ниво има контрапункт на гледната точка за живота и човешките взаимоотношения.Дениз е противоположната гледна позиция на Фифи,а Бихтер на Нихал.Дори и сред прислужниците пак е построен контрапункт,през който се "оглежда" социалното им положение и начин на живот.

# 27
  • Мнения: 20
Момичета, ей сега ще намятам малко снимки от днешните епизоди.  Коментарът - после. Набързо, обаче, да ви кажа, че мадам Фирдес ме развесели / и изуми/ отвсякъде  Laughing...Опасна е! Да няма пукнат грош, да живее "на ръба"... и да си купи такива бижута  ooooh! за това се иска характер...и то какъв!!! / не е задължително да е положителен/

vikktory, споделям напълно. после ще си кажа и аз  Peace

# 28
  • Мнения: 205
Thinking Момичета,някой има ли представа ,чел ли е в някое нейно интервю каква музика/ кои певци /харесва Сонгюл???

 

vikktory, замислям се, че не съм чела никъде до сега за нейните музикални предпочитания. Доколкото се сещам в шоуто на Беяз тя май споменава нещо за оперни певци, също и Лучано Павароти, че много го харесва и е била готова да се омъжи за него. Направо голяма гатанка ни зададе с туй питане?

# 29
  • "Перла"
  • Мнения: 1
Момичета,човек като влезе в темата ни,трябва да бъде подлътен с памперс. Joy Joy Joy Joy
НЕВЕРОЯТНИ СТЕ!Ще се напикая от смях! Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт