Истанбул 3

  • 144 107
  • 724
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 11 747
Този мол - Истиние парк, се намира над парка Емиргян, ама пеша няма да стане до там. Малко е труден транспорта до там, сега го гледах (аз все едно утре отивам там Simple Smile ), ако има меркалии да пиша  Simple Smile Най - безболезнено е 40В от Бешикташ.


П.С. Сайта на градския транспорт само на мен ли ми работи? Няколко човека вече ми пишат, че не им се зарежда или нещо такова? Друг линк ли да дам  Thinking

# 541
  • София
  • Мнения: 4 751
Ех, така се надявах да са нацъфтели лалетата  Sob Ние ще сме там началото на април, т.е. след 3-4 дни .. Чак се зачудих струва ли си да ходим до Емиргян......
Пина, този автобус 25 Е дали много време пътува до парка в делничен ден (ако си пътувала с него, разбира се)
Ако си загубим деня да ходим до там и няма лалета Rolling Eyes

marianna2004, тези 30 % само в istinye ли важат или и за другите молове, знаеш ли? Сега нали е шопинг фестивала  Laughing

# 542
  • СОФИЯ
  • Мнения: 44



П.С. Сайта на градския транспорт само на мен ли ми работи? Няколко човека вече ми пишат, че не им се зарежда или нещо такова? Друг линк ли да дам  Thinking
И на мен не ми го отваряше миналата седмица

# 543
  • Мнения: 11 747
Ако няма задръствания - бързо, ама ако има - поне един час.
Освен №25Е, от същата спирка Кабаташ, може да хванете №22 или 22RE, което дойде. После спирка Емиргян - 5-тата след втория мост на Босфора.

# 544
  • СОФИЯ
  • Мнения: 44


marianna2004, тези 30 % само в istinye ли важат или и за другите молове, знаеш ли? Сега нали е шопинг фестивала  Laughing
Важат за всички молове даже има дежурни които работят до 02.00 часа

# 545
  • София
  • Мнения: 4 751
Пина, Марианна, много благодаря за информацията   bouquet  bouquet

Щом не е само 25Е, още по-добре. Пина, трябва да отвориш една агенция за пътувания до Истанбул, равна няма да имаш  Grinning

# 546
  • София
  • Мнения: 1 724
Споко бе хора, тука съм, лалетата са цъфнали, тръгвайте! Grinning Не се шегувам, няма да имам време за разходки, но вече видях по пътя към хотела лалета. А и за пътуващите с Метро- има шатъл до Таксим на всеки час /аз не го ползвах но има/ таксите от автогарата до Таксимо е по-малко от 30 лири.

# 547
  • София
  • Мнения: 4 751
Споко бе хора, тука съм, лалетата са цъфнали, тръгвайте! Grinning Не се шегувам, няма да имам време за разходки, но вече видях по пътя към хотела лалета. А и за пътуващите с Метро- има шатъл до Таксим на всеки час /аз не го ползвах но има/ таксите от автогарата до Таксимо е по-малко от 30 лири.

Е това е хубава новина вече  Grinning Grinning Grinning   bouquet

# 548
  • Varna
  • Мнения: 2 594
Да видим след няколко дена, какъв дъжд ще ни плющи във Истанбул rotfImao rotfImao rotfImao

# 549
  • София
  • Мнения: 4 751
Да видим след няколко дена, какъв дъжд ще ни плющи във Истанбул rotfImao rotfImao rotfImao

Никакъв дъжд!  Naughty И аз гледах прогнозите, ама се надявам да превали за 30 мин, че после слънце даже да пекне.. Laughing

# 550
  • Varna
  • Мнения: 2 594
Дано, Душко,
Че знам какво е там като люсне дъжда във Истанбул какво е. Тъкмо съм си набелязала едни места непосетени от мене. А съм била много близо до тях. А там се отива пешачката. Абе дъжд не дъжд, нищо не ме спира мене там. Само ме е яд, че трябва да нося въшкарника, а като пътувам хич не ми е кеф да нося нещо тежко на гърбът си.
Дай, заповед никакъв дъжд тогава...може само 30 мин, колкото да направи въздуха още по хубав Hug

# 551
  • София
  • Мнения: 4 751
Дадох я заповедта вече.. Ми така де, да не съм всеки ден в Истанбул! Laughing Laughing

# 552
  • Varna
  • Мнения: 2 594
 Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug
И сЪ оглеждай Душата, можИ да мЪ зърнеш някъде по сокаците.  АватарО шЪ ти помогне!

# 553
  • София
  • Мнения: 4 751
Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug
И сЪ оглеждай Душата, можИ да мЪ зърнеш някъде по сокаците.  АватарО шЪ ти помогне!

На слънце и хубаво време да те зърна, дано Grinning И на фона на лалета, щом са цъфнали  Heart Eyes

# 554
  • Мнения: 8 952
Да ви попитам в Оливиум аутлет център заслужава ли си да се ходи? Тъй като ще пътуваме с кола, ни препоръчаха Авантаж аутлет до Чорлу. Някой има ли впечатления и за него?

Общи условия

Активация на акаунт