Мечтатели (Kavak Yelleri) ~ 18

  • 33 385
  • 737
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 0
Сигурно ще види целувката между Аслъ и Ефе и ще се махне Simple Smile сууууупер Laughing Laughing

# 691
  • Мнения: 0
А за анкета моето предложение е:
Някой ще види ли целувката между Ефе и Аслъ?
1. Гювен
2.Метин
3.Нургюл
4. Су или Атакан
5. Никой нама да види


Или:
Какви ще са последствията от целувката между Ефе и Аслъ?
1. Ще се съберат
2. Тя ще го отблъсне и той ще си замине
3. Гювен ще ги види и ще си замине
4. Ще и каже за болестта си
5. на Ефе ще му потече кръв от носа и тя ще го заведе в болница и ще разбере че е болен
6. Нямам представа

# 692
  • Мнения: 281
Roxis и другите фенове на Гювен,съжалявам,но получих информация,че Гювен ще се махне във 153 епизод дано да е истина де newsm68

Сега е бил 148, значи след още 5-6 епизода, дано наистина да ги остави да бъдат щастливи  Heart Eyes
Ефенце, понеже знам, че си по запознат ( ако не се бъркам си момче ) можеш ли да ми кажеш с колко горе/долу сме по назад по БТВ от турската ? И другото, което ме интересува е колко серии Ефе ще е с Гювен, преди Гювен да срещне Ефе и Аслъ?

# 693
  • Мнения: 0
А за анкета моето предложение е:
Някой ще види ли целувката между Ефе и Аслъ?
1. Гювен
2.Метин
3.Нургюл
4. Су или Атакан
5. Никой нама да види


Или:
Какви ще са последствията от целувката между Ефе и Аслъ?
1. Ще се съберат
2. Тя ще го отблъсне и той ще си замине
3. Гювен ще ги види и ще си замине
4. Ще и каже за болестта си
5. на Ефе ще му потече кръв от носа и тя ще го заведе в болница и ще разбере че е болен
6. Нямам представа

За втората анкета предлагам още един отговор.
7.Аслъ ще се събуди с Ефе сутринта и ще разбере,че не е било сън

# 694
  • Мнения: 0
Roxis и другите фенове на Гювен,съжалявам,но получих информация,че Гювен ще се махне във 153 епизод дано да е истина де newsm68

Сега е бил 148, значи след още 5-6 епизода, дано наистина да ги остави да бъдат щастливи  Heart Eyes
Ефенце, понеже знам, че си по запознат ( ако не се бъркам си момче ) можеш ли да ми кажеш с колко горе/долу сме по назад по БТВ от турската ? И другото, което ме интересува е колко серии Ефе ще е с Гювен, преди Гювен да срещне Ефе и Аслъ?
Да момче съм,днес сме на 124 турска серия в Турция са на 148 така,че сме 24 серии по назад,това са към 30 наши серии.Ефе и Гювен ще се приятели от 126 до 136 така,че 10 епизода около 13 наши.Дано съм ти помогнал.

# 695
  • Мнения: 368
Здрасти и от мен,мечтатели....не съм се включвала,ма имам убийствено главоболие... ConfusedМоже ли някой да ми каже дали днес Аслъ и Гювен се сдобряват...? newsm78

# 696
  • Мнения: 34
привет на вс мечтатели,мн сте сладки и ви чета с удоволствие,с вашата положителна енергия зарибихте и мен ,не че не го гледам филма ама сега го чакам с нетърпение.
да питам някой да ми каже откъде да си сваля песните от филма ,може и да сте го казвали ама аз от скоро ви следя.
и дано не ви се сърдите ,че нахлувам така във вашата тема   bouquet
чудесни сте

# 697
  • Мнения: 0
привет на вс мечтатели,мн сте сладки и ви чета с удоволствие,с вашата положителна енергия зарибихте и мен ,не че не го гледам филма ама сега го чакам с нетърпение.
да питам някой да ми каже откъде да си сваля песните от филма ,може и да сте го казвали ама аз от скоро ви следя.
и дано не ви се сърдите ,че нахлувам така във вашата тема   bouquet
чудесни сте
Добре дошла
Това са песните за които се сещам:

Özgür Kurum - Sebebi Sihri

Pinhani - Beni Al

Pinhani Bir Anda

Pinhani- Hele Bi Gel

Pinhani - Ne Guzel Guldun

Pinhani Hele Gel 2

Pinhani - Belki Sevmekten

Kavak yelleri - dön bana

pinhani-yalandan da olsa

Pinhani- Sırası Değil

Özgür Çevik - Bir Daha Asik

Pinhani - Gozler Anlatir

Pinhani - İstanbul'da

Sertab Erener - Acik Adres

Emre Aydin - Alistim susmaya

Pinhani - Seni bana anlatirlar
 
Pinhani - Don bak dunyaya

http://www.4shared.com/ - пишеш ги тук,
намираш и теглиш

# 698
  • Мнения: 368
привет на вс мечтатели,мн сте сладки и ви чета с удоволствие,с вашата положителна енергия зарибихте и мен ,не че не го гледам филма ама сега го чакам с нетърпение.
да питам някой да ми каже откъде да си сваля песните от филма ,може и да сте го казвали ама аз от скоро ви следя.
и дано не ви се сърдите ,че нахлувам така във вашата тема   bouquet
чудесни сте
Добре дошла....колкото до песните пробвй в замунда  или нотс бг....

# 699
  • Мнения: 0
http://vbox7.com/play:ed039a57

гледах този клип и ми стана мн тъжно  за ефе   Cry Cry а защо гювен бяга

# 700
  • Мнения: 0
А за анкета моето предложение е:
Някой ще види ли целувката между Ефе и Аслъ?
1. Гювен
2.Метин
3.Нургюл
4. Су или Атакан
5. Никой нама да види


Или:
Какви ще са последствията от целувката между Ефе и Аслъ?
1. Ще се съберат
2. Тя ще го отблъсне и той ще си замине
3. Гювен ще ги види и ще си замине
4. Ще и каже за болестта си
5. на Ефе ще му потече кръв от носа и тя ще го заведе в болница и ще разбере че е болен
6. Нямам представа

За втората анкета предлагам още един отговор.
7.Аслъ ще се събуди с Ефе сутринта и ще разбере,че не е било сън


Твоят отговор също много ми харесва Simple Smile)  И да има бебе Simple SmileSimple Smile

# 701
  • Мнения: 0
колкото до тегленето на песни.Виждам че много хора питат. Можете да си изтеглите програмата Free YouTube to MP3 Converter. С нея можете да си теглите музика директно от YouTube.com а пък там ги има всички песни от Мечтатели.

# 702
  • Мнения: 368
Хаха,тая Морска звезда е доста смешен... hahaha JoyМа не може да се мери с Мечтатели.... Rolling Eyes

# 703
  • Мнения: 4
Лол, стана ми мъчно за Ефе като му каза, че му остават 4 месеца  Cry Sad
Наистина се надявам сериала да не свърши трагично като някои други.

# 704
  • Мнения: 0

мечтателии остава малкооо


сега гледах рекламата на мечтатели по БТВ там казаха нещо и после изпълнените с веселие и романтични мигове дни на четирима приятели..само колко се е променил филма

Общи условия

Активация на акаунт